Testovanie stability GK

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

Ledy napísal:
kOsTi napísal:No ono ked najde artefakty tak by malo zacat znizivat takt... neznizuje?
Nie, mi to pri 418MHz slo cca 30 min, artefakty ako svina a nakoniec BSOD :lol: s tym, ze chyba sa vyskytla v nv4disp.dll - skratka moc OCnuta karta :)

Dal som testovat pri 400MHz, v 3D marku 05 artefakty. Nie je to drivermi. Atitool asi jednoducho nie je sity na testovanie nVidia grafik. Celkom sa mi to pozdava ten programik, ale asi este nie je doladeny na GeForce.
nj asi to tak bude... takze pohladaj nieco ine :) (aj ked neviem ci nieco najdes)
Používateľov profilový obrázok
Ledy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 366
Dátum registrácie: Po 11. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Kalná nad Hronom, Dlhá 11

Príspevok od používateľa Ledy »

Tak vyriesil som to pomerne jednoducho. Jadro som dal na 392 a pamate na 1094.

Ako najistejsi sposob na testovanie sa mi osvedcil Oblivion, keD tam nie su artefakty tak nie su nikde :D Kokos, co s tymi Pixel a Vertex shadermi dokazu urobit ... Tam sa naozaj ukaze ci mas stabilnu grafiku.
CPU: C2D Q8300@2500Mhz MB: ASUS Rampage Formula RAM: ADATA 2x2GB 1066MHz 5-5-5-15 VGA: Sapphire 4870X2 HDD: 2x320GB WD YS-series Mouse: Razer Copperhead Keyboard: Saitek Eclipse Monitor: IBM Thinkvision C190 Audio: Creative S750 7.1 PSU: Fortron Everest 800W

Návrat na "Grafické karty"