Resident Evil 6

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Resident Evil 6

Príspevok od používateľa bassgenerator »

sipku ktoru nemozem pustit? myslel si skor space tym co sa skace nie? problem ani tak nie sipky myslel som WSAD ono ty tie sipky-pohyby WSAD menis, najhorsie je ako pisem ked sa po strelbe otaca kamera, ty zmenis rychlo sipky ale on aj tak zachaosi inak to neviem nazvat a nestihacka jednoducho. jebem na to 120x a proste som to nedal. Skoda ze mi nejde gamepad aj to nerozumiem preco, to je ako na potvoru, No nic uninstal a zakopat het tuto hru, odpad ovladania. RE5 mal tu nevyhodu ze sa za jazdi nedalo strielat, ale teraz zistujem ze by som radsej ozelel to ako toto prijebane ovladanie a tociace sa kamery, akoze kam s tym chcel vyrobca vygradovat hru ked mame obtiaznosti od regruta az po No hope, tak naco toto, UNINSTAL natvrdo. :x
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3923
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Resident Evil 6

Príspevok od používateľa Memnon »

space drzis to je jasne, to by si nestihol ani prd
sipky/wasd to je snad jedno snad si pochopil, tj drzat smer(aktualny klaves podla toho z akeho uhlu ta kamera snima) a pri rotacii usmernovat pohyb cez ostatne klavesy(wasd)
som to dal tak na 25-30x
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Resident Evil 6

Príspevok od používateľa bassgenerator »

tak to mozem ako obkakat ak toto mam skusat ci nahodou trafim tak dakujem, potom ma ta hra do znovuhratelnosti 0 bodov aby premna vlastne boss bola nejaka skacia (skacem tam druhy den) pasaz...dakujem " drogy ne" vyrobcom dakujem za odvedenu pracu pre PC verziu. uz sa netrapim UNISTALOVANE :cool:
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Resident Evil 6

Príspevok od používateľa bassgenerator »

Novy Patche 1.03
http://store.steampowered.com/news/10397/
dovolim si prelozit (cez Chrome) a ulahcit hladanie slabsim s jazykov nech je to tu po ruke :-)
Obrázok

Inak mozem fakt potvrdit na problemovych miestach sa kamera naozaj zlepsila, hlavne kampan za Chrisa vo finalnej skakacke kruhacom kedy Vas nahana boss.
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB
Používateľov profilový obrázok
bassgenerator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1502
Dátum registrácie: So 30. Aug, 2008, 08:28
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Resident Evil 6

Príspevok od používateľa bassgenerator »

Zahra niekto vecer RE5/6 coop? preferujem cistu hru-ziadne unlimited amo a life:)))
NB: Lenovo Thinkpad T570 win 10 pro x64
Mobil: Apple Iphone 13 pro Max gold 128 GB

Návrat na "Hry a problémy s nimi"