Druhá GK

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Neth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: St 07. Aug, 2013, 16:47

Re: Druhá GK

Príspevok od používateľa Neth »

nie nie, ten radeon (súdim podľa toho že FPS ani výkon sa nezmenil) funguje buď stále, ale nič tomu nenasvedčuje, alebo nefungoval vôbec,nefungoval hovorím obrazne, nefunguje na ňom iba všetko čo používa DirectX alebo presnejšie 3D grafiku, lebo keď na ňom spustím prehliadač tak ide ale akonáhle zapnem nejakú prehliadačovu online hru automaticky crashne doplnok na ktorom hra beží.. takže to nebude asi ani directx, ale asi čisto chyba GK, čo ty na to?
PC:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+, MB: MSI MS-7260, Windows XP 32-bit, RAM: 2x2GB GOODRAM (XP číta iba 3.25 GB), Grafika: nVidia GeForce 7300GT 256 MB (pasiv chladenie)
NTB:
HP Pavilion G6-2352 D5M28EA
Tablet PC:
WonderMedia A70M
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Druhá GK

Príspevok od používateľa Xeigen »

Definujme si, co myslis pod pojmon prehliadacova hra.

este ma napadlo. Nainstaluj nejaku starsiu hru co spusti aj ta integrovana intel karta. Stiahni si fraps a cez ovladace si vynut najpr tu intel kartu a potom tu ATI kartu a jednoducho porovnaj vykon(fps)... viem, trosku debilny sposob ale zistime asoon ci je tam ten rozdiel vo vykone, tj ci ich prepina...

este by som dodal ze som pred tyzdnom riesil problem ze na booku hadzal prehliadac konktretne chrome BSOD a nasledne KO celeho systemu. Chyba bola ze user prehodil na ten chrome pouzivanie silnejsej grafiky... preavdepodobne nezvladal prepinajie medji nimi alebo co ale po vynuteni intelackej to funguje normalne... cize mozne je vsetko..
Neth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: St 07. Aug, 2013, 16:47

Re: Druhá GK

Príspevok od používateľa Neth »

prehliadacova hra je hra v internetovom prehliadaci, napr. v Google chrome a je to napr. http://www.mercelite.com/
BSOD nehádže, ale keď zapnem hru a prepnem ju na radeon automaticky crash.. :/ neviem cim to moze byt.. :/
PC:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+, MB: MSI MS-7260, Windows XP 32-bit, RAM: 2x2GB GOODRAM (XP číta iba 3.25 GB), Grafika: nVidia GeForce 7300GT 256 MB (pasiv chladenie)
NTB:
HP Pavilion G6-2352 D5M28EA
Tablet PC:
WonderMedia A70M
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Druhá GK

Príspevok od používateľa Xeigen »

tak to netuším, pár takýchto problémov so switchable grafikami na nete je popísaných, pravdepodobne si to už našiel... A jediné čo vidím že im funguje je obnovenie systému a teda pôvodných driverov. Viac neviem čo by som poradil...
Neth
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: St 07. Aug, 2013, 16:47

Re: Druhá GK

Príspevok od používateľa Neth »

ďakujem za snahu, ale keď už mám ten ntb 3 mesiace asi ho nebudem obnovovat, dost by som toho stratil..
PC:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 3800+, MB: MSI MS-7260, Windows XP 32-bit, RAM: 2x2GB GOODRAM (XP číta iba 3.25 GB), Grafika: nVidia GeForce 7300GT 256 MB (pasiv chladenie)
NTB:
HP Pavilion G6-2352 D5M28EA
Tablet PC:
WonderMedia A70M
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Druhá GK

Príspevok od používateľa Xeigen »

Pri obnoveni ti zostanu data, nastavenia a dokonca myslim ze aj allikacie... obnovi len drivery a povodne nastavenia systemu ako takeho. Ale istota je gulomet... externe by som si data zalohoval. Viac info o obnove najdes na stranke mrkvosoftu....

Návrat na "Mobilné PC"