Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

myslel som aj toto, ale napriklad nejake, podla teba, najlepsie cviky na jednotlive partie..teda ak sa ti to chce vsetko pisat...dik
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

berete aj dake bielkoviny,gainery alebo daco?
Používateľov profilový obrázok
ndzuzi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Po 07. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Koshice

Príspevok od používateľa ndzuzi »

Riddick napísal:2_skrat_: zaujima ta nieco hlbsie,nejaka partia? ja cvicim 5 krat tyzdenne,hlavne tazke vahy. Kazdy trening si zapisujem,aby som videl pokrok.

Po:Ramena,Trapezy
Ut:Chrbat
Str:Volno
Stv:Prsia
Pia:Bic,Tric
So:Nohy + co mi zaostava
Ne:Volno

zdar, mas k tomu aj nejaky blizsi popis, teda nejaky rozpis cvikov ktore cvicis na danu partiu?
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

Ramena: Tlaky s velkou cinkou postojacky, tlaky s uzkym uchopom na multiprese,predpazovanie,upazovanie,upazovanie v predklone,tlaky s jednoruckami,pritahy k brade so sirokym uchopom,modifikacie pritahov jednoruciek
Trapezy: zdvihanie ramien s velkou cinkou,s jednoruckami v miernom predklone,silove premiestnenie
Chrbat:vsetky mozne variacie pritahov na hrazde(siroky uchop,neutralny,podhmat uzky), mrtvy tah,pritahy v predklone-podhmat castiejsie ale obcas aj nadhmat,pritah jednorucky, Veslovanie s T tycou,veslovanie na spodnej kladke,pritahy podhmatom na hornej kladke
Prsia:bench s velkou tycou,bench na sikmej lavicke s velkou tycou, kliky na bradlach,bench na rovnej a sikmej lavicke s jednoruckami,rozpazovanie na stroji,pullover
Biceps: zdvihy s velkou tycou( pri rozcvicke davam aj siroky uchop a aj uzky uchop,aby som precvicil kratku a dlhu hlavu, potom zaradujem normalny uchop a tazke vahy,po pracovnych seriach zaradim zas siroky a uzky uchop), tazke kladivove zdvihy, zdvihy s jednoruckami,zdvihy na scottovej lavicke s jednoruckou,pritahy na hornej kladke
Triceps:fr. tlaky,tlaky s uzkym uchopom,extenzie s jr za hlavou, stlacanie kladky
Stehna:drepy,legpress,predkopavanie,zakopavanie
Lytka:vypony v sede,vypony v stoji

Takze vyberam z tychto cvikov ale povedzme naposledy som isiel napr na ramena tlaky s velkou cinkou postojacky jedna seria,potom idem tazke zdvihanie ramien,potom zas tlaky,tlaky s uzkym uchopom na multipresse,upazovanie,upazovanie v predklone + podifikacia pritahov v predklone( odpozoroval som z videa Ronnieho), tlaky s jednoruckami.. niekedy zaradujem pritahy k brade,niekedy namiesto upazovania dam predpazovanie,ale zaklad tvoria takze tlakove cviky

EDIT: 2Diablo napriklad ja neberiem nic
EDIT2: Zabudol som dodat,kedze teraz idem na silu,sustredujem sa na hlavne silove cviky,ostatne cviky zaradujem len 2 seriach,max 3 ale to iba jeden max dva cviky
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

Ja mam po 14 tyzdnovej diete :D

Som necakal ze na fore o kompoch sa prebera cvicenie :)
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

dik riddick, uz chapem, preco to mas rozdelene na 6 dni, za menej by sa to asi, za normalny cas, nedalo stihnut :D Inak tiez nic nejem...
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

2Skrat: 5 dni ;)
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
ndzuzi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Po 07. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Koshice

posilka

Príspevok od používateľa ndzuzi »

No ja mam trening rozdeleni na 4 dni,
Pondelok: mam prsia tazko, to cvicim bench, tlaky na sikmej a rozpazovaky a k tomu mam lahko po 2 serie ramena - pred/rozpazovaky a triceps - kladka popripade francuzsky bench
Utorok: mam chrbat tazko - nejaka hrazda, T, veslo klasicke, jednorucka, popripade namiesto T mrtvy, k tomu lahko biceps - rovna tyc popripade E/Z
Streda: sa to meni, tak mam ramena + triceps tazko - tlaky s jednoruckou, pritahy s rovnou tycou, pred/rozpazovaky a triceps - kliki na bradlach, francuzsky, kladka a nakoniec dorazam tiez s tric. klikmi. a k tomu lahko bench a normalne kliky ( ak este vladzem :) )
Stvrtok mam volny
Piatok: biceps tazko - rovna tyc, E/Z, jednorucky a pokusam sa viacmenej dobre civicit isto vam zname Arnoldky zamerane na bicak- som odkukal na jednej stranke co mi odporucil kamarat, ale je to dost narocni cvik. A k tomu zhyby na chrbat.
Vikend mam volny, vacinou. Vtedy mam dost veci na praci a kravin do skoly.

Nohy necvicim pravidelne, aj ked je pravda ze sa mi moc nechce ale brucho sa snazim davat tak 100 brusakov na jeden trening.
Neviem ci je to v pohode, ak nie rad si neham poradit. :)


Ale tento plan mam uz dlhsiu dobu a potreboval by som ho zmenit, len nejak neviem ako. Neviete mi poradit ?
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

jop, kukam ze stredu som cital tiez aktivnu
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

no ja to mam takto: :PONDELOK: Biceps , zetkova cinka, jednorucky v stoji + izolovane+ Ramena , v sede s velkou cinkou vytlacanie, pritahovanie ztkovu cinku , jednorucky predpazovanie aj do bokov
:UTOROK: Hrbet , vytahovanie na hrazde , pritahovanie velkej cinky v podrepe, mrtvy tah , veslovanie, pritahovanie jednoruckami+ predlaktie
:STREDA: Triceps , francuzke tlaky, tlaky na rovnej lavici s velkou cinkou ruky na urovni ramien , jednorcky zahlavou , jednorucny v poklaku + nohy, drepy, ...
:STVRTOK: Prsia , tlaky velkou cinkou , jednorucky hore aj dole hlavou, rozpazovanie
:PIATOK: volno
:SOBOTA: Brusko
:NEDELA: co ostava
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Dostat niekde u nas cisty kofein? :?
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
ndzuzi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Po 07. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Koshice

kofein

Príspevok od používateľa ndzuzi »

Rofl, naco ti je cisty kofein? Das si ciaru a sa nezastavis len tak za tyzden :)
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

sak presne na to...
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

kamaratov stryko vyraba nejake napoje, aj s kofolovou prichutou a tam dava cisty kofein...ten kamos si dal za necelu malu lyzicku, ze ake to je a dva dni poriadne nespal :lol: cize asi iba od nejakeho znameho, tym smerom ist...
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

Takze kamos zacal cvicit pod mojim dohladom, je haluz sledovat ako sa z tyzdna na tyzden zlepsuje.Na zaciatku tlacil 30 a ruky sa mu klepotali,ze ma nimi ovieval. Teraz po necelom mesiaci robi niekolko serii,4-5, a priblizne tych 6-8 opakovani s 40kg,jednorucky mu nesli,ale to ani neviem ako je na tom teraz :D a chrbat tiez zlepsil. Na hornej kladke isiel na zaciatku s 21kg a teraz uz dava 9 opakovani v 2 seriach so 42kg.
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue

Návrat na "Debata o všetkom"