Fallout 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa Riddick »

Mohol by mi niekto spravit screenshoty vojaka z brotherhood of steel? ale o nieco viac a zaujima ma jeho helma, teda treba kompletne dookola spravit screeny. Potrebujem to na case mod.

THX

P.S.: najlepsie by bolo s najvyssimi detailami :laugh:
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
vodo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 17. Aug, 2008, 20:01
Bydlisko: Kosice

Re: Fallout 3 mam hru na pol obrazovky

Príspevok od používateľa vodo »

Hojte,neviem ci mam dobru hru alebo co ale neviem ani za svet preco ked,spustim hru taj ju hram v okne(tz. ze okno je mensie ako plocha monasu)su v nastaveniach myslim len 3 mody a ten najvecsi je neviem co 16*9 alebo tak nejak a to mi len to okno z hry roztiahne do sirky ale ja by som si rad tu hru zahral na plnu obrazovku... :( Je to dost na p... ked hram v takom malom okne a do toho mi este svieti plocha... :rofl:
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2517
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa isildur »

bud to bude v nastaveni nieco ako "open in window" alebo skus dat lavy alt+enter
vodo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 31
Dátum registrácie: Ne 17. Aug, 2008, 20:01
Bydlisko: Kosice

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa vodo »

X@rdas napísal:bud to bude v nastaveni nieco ako "open in window" alebo skus dat lavy alt+enter
Mam zdroj v servise takze hned ako mi pride to vyskusam.
Len som sa divil ze ked som siel do nastaveny tam v default-nom nastaveny to okienko malo len nieco malicko,takze ked som spustil hru bola len v lavom hornom rohu asi 15*15cm..
NO nic,dakujem a potom napisem ako to dopadlo.
Ps:v nstaveny z hlavneho menu hry?Alebo v nejakom inom nastaveni?
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2517
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa isildur »

myslim ten konfigurator kde si nastavujes grafiku
Používateľov profilový obrázok
Netus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Pi 20. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Jamník

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa Netus »

Nemali ste niekto ulohu najst Linkolnove artefakty? Neviete nahodou, kde presne su (viem, ze v historickom muzeu) a kolko ich ma byt? Pretoze uz som ich nasiel kopu, ale stale nie je uloha kompletna... :?
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

Prehladaj to cele, najdes veci ako puska, babka a podobne. Ale pre obnovu sochy ten sochar potrebuje obrazok. Ten najdes tu:
http://fallout.wikia.com/wiki/Lincoln_Memorial_Poster" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Netus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 492
Dátum registrácie: Pi 20. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Jamník

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa Netus »

Super...Problem je, ze ja som tie vsetky veci predal tomu co mi ten quest dal (sefovi tej bandy tam, okolo memorialu). Tak neviem. anglicky moc neviem, ale ak som dobre pochopil tak musim si ist po dalsi quest od Caleb Smith? Skus mi poradit...Dakujem vopred...Pretoze som predal aj ten poster (plagat co bol na stene toho muzea)
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

No tak si naloadujes save predtym, a nepredas mu to.
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa lacika »

wrrr, kde najdem tu rodinu?
v hamiltnovom ukreti nebolo nic okrem skorpionov, v letnom kine(? tam sa da aj skryt ?) som nic nenasiel okrem supermutantov a v metre je ten skaredy rozpadnuty ujo.. povedal mi ze maju v metre skrysu (alebo nieco take) ale ja som nic nenasiel..
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

Vojdes k tomu skaredemu ujovi, napravo maju taku izbicku s radioaktivnym odpadom a hned pod tym odpadom je kanal. Cez ten kanal zides dole a najdes rodinku :D.

http://fallout.wikia.com/wiki/Meresti_Metro_Station" onclick="window.open(this.href);return false;
Používateľov profilový obrázok
Shade
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 194
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa Shade »

no prave som to dohral....
rozhodne dobra hra to bola... neskor som si aj pekne hracky nazbieral :P
s akym hodnotenim ste dohrali ? ja som mal na konci Saint
mam ale par otazok k zaveru
Spoiler: ukázať
1. keby som neznicil prezidenta zmenilo by sa daco ?
2. co by sa stalo keby som tam dal ten virus ? osobne zastavam fylozofiu zi a nechaj zit :P
3. preco to nedomysleli a nemohol som do toho purifieru poslat toho mutanta ? sak on by v poho prezil a ja by som zil happily ever after
4. preco som v tej komore na konci umrel ? sak mi pridavalo tak 3 rad/s to by som prezil vpohode
5. coto bol za typek v tom purifiery ? myslim vo vnutri
potom by ma este zaujimalo aka bola vasa najoblubenesia zbran.. moja chinisse assault rifle a ku koncu plazma rifle

suma sumarum... tuto hru sa rozhodne oplati zahrat, takze kto sa nudi sup sup ;)
PC : E5200 + 4gb ram + 1950pro512 agp + zalman FS-V7 5V + 320gb hitachi + wd green 1,5tb + Acer AL1751b + Seasonic SS-500ET
NB : acer tm 5730g p8400, 4gb ram, ati 3470,hdd 500bevt
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13794
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

mna to velmi nezaujalo,vyvoj vlatnosti malo ovplivnil realne spravania..a bolo tam toho nastavovania na 3x dlhsiu hru..skoda kratkosti pribehu
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa faugusztin »

Nuz, asi si treba uvedomit, ze toto je RPG, kde velku rolu hraju sidequesty... Mozes ich odignorovat, a mat kratku hru (5-10 hodin). Ale mozes sa aj snazit urobit vacsinu alebo vsetky sidequesty, a mas o zabavu na desiatky hodin.
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Fallout 3

Príspevok od používateľa GABO »

Asi tak nejako, ja to ešte stále hrajem a nemám ukončené. Dosť záleží od postranných questov, ako často hraješ...rozhodne to ale krátka hra nie je...
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555

Návrat na "Hry a problémy s nimi"