Ipad k novemu uctu z banky....

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa quicky »

velmi rad by som tam presiel,ale bohuzial nesplnam nijako podmienky ani omylom:) pravnici su chudaci nie ako ITckari :D

no rozmyslam,ze si zriadim tu net banku,lebo ked si to tak vezmem aj na svoj ucet si vkladam cez matku ,lebo som lenivy tam ist,cize sa nic nezmeni. a naviac mam sialene poplatky v Prima banke,na to ,ze tam mam ucet od narodenia tj 26rokov, mam stale "h...o".

tusim mesacne 3e ucet+1.5e kreditka + za kazdy vyber celkom dost... mesacne to tipujem snad az na 10-15e.


som zvyknuty vsade platit kartou,hotovost nosim tak 10e,kdyby neco.

zuno alebo mbank? tvoj nazor
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

ani na smartphone? :) tak ked nerobis ale studujes, je jasne ze to nemas lahke. ale ak pracujes, na smartphone podmienky splnis = to su podmienky aj pre ucet zadarmo
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa quicky »

smutnejsie ,ze pracujem :D
zatial som ich ani nepozeral,realne mi je ten telefon nanic ,a koli tomu sa mi nechce moc natahovat v druhej banke :)
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa DMaMT »

Prima banka je drahá? No to máš tak, aj ty im platíš na tie ich debilné lacné reklamy :D Inak penťákom by som svoje peniaze isto nezveril... To by som ich mal už radšej doma pod papučou, ako dať to zlodejom a gorilám.

Inak z výberu mBank vs. ZUNO by som bral skôr mBank. Všetko má svoje pre a proti, mBank má podľa mňa lepšie služby a starosť o zákazníka, prehľadnejší IB; ZUNO má síce viac nadizajnový IB a pre mňa trocha chaotickejší, ale majú super appku pre android/iOS. V ZUNO je super, že netreba ísť do banky nikdy, založenie účtu a aj zriadenie a doručenie potrebných vecí ti príde priamo domov, v mBank treba zriadenie vybaviť v pobočke.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Ja som Mbank vybavil na diaľku, prišiel kurier a vybavilo sa ( ale to bolo už asi 2 roky dozadu )
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa DMaMT »

Tak sa to možno medzičasom zmenilo, ja som si v mBank zakladal účet hádam už aj 4 roky dozadu, či koľko.

/ Inak na tom bazoši a kde takde je dosť tých iPadov mini z ČSOB :D takto majú aj reklamu zdarma a kto o tom nevie a niekde si to prečíta, možno bude po tom pátrať... :cool:
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

Jj, Zuno ma tazkopadny neprehladny IB, dlho trva nacitavanie, sice je pekny, ale co z toho. mBank ma sice smiesny detsky dizajn, ale ucel splna a nic ine nepotrebujem. :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa quicky »

ja mam primabanku/dexiu od narodenia ked mi ju dedko zalozil :D ;) ja som zas taky lojalny debil, ale realne ked som si pozrel kolko a zaco platim tak uz zacinam premyslat ,ze mesacne tych 15-20e sa da aj inde vyuzit.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa faugusztin »

Vy platite 15-20e ? :facepalm: A potom tu nadavate na 5e poplatok u TB :laugh:, ktory sa da navyse znizit na 0/2.5e .
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

Taze zhrnme si to :D quicky nesplna podmienky na csob ucet zdarma, ale plati 15-20e len za vedenie uctu?? :)) quicky, behaj okamzite do CSOB bo zle bude :DD
sak ja som nedal DOKOPY viac ako 15eur vsetkym bankam /vub, csob, zuno, mbank/ za 10rokov dozadu nikdy nedal a tam ratam secky poplatky atd. kreditky som vzdy splatil nacas, a povoleny uroceny debet nikdy nevyuzil.
Ved uz len 2,50€ v tatre robi za 2roky 60eur len za vedenie uctu... to su podla mna dost velke peniaze, ktore nevidim dovod preco by som mal davat banke, ked si mozem vybrat bankiu kde to bude free :)

Asi si otvorim nejaku banku, lebo vidim ze ludia si lenivsi v tychto veciach ako som si myslel :))
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa mirjak »

este zo srandy zrataj, kolko si im nepriamo dal pouzivanim tych kreditiek...
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

NIC!! :) Toto ze banka zarobi za poplatky platbou kartou mi moze byt ukradnute. Za toto zarobi kazda banka kazdeho z Vas. A vacsina aj ked clovek minie mozno 1000€ kartami a banke sa vrati 10€ :) a banka este chce aj POPLATOK.

Neviem ako si to myslel, ale opakujem, ze za pouzivanie a secko s tym som nedal bankam ani cent. Zato kamenne banky davaju kreditky velmi radi, za batovsky rocny poplatok vacsinou 20-30€ :)

Ale uz kreditky nepouzivam, kedze to laka cloveka minut peniaze mesiac skor ako ich vlastne ma :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
DMaMT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Ut 18. Máj, 2010, 08:03
Bydlisko: BA/BL

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa DMaMT »

Ani ja som neplatil žiadne poplatky na mBank a ZUNO, k voli BMK/električenke som si ponechal u maďarov v OTP bank účet a aj to len aby vyšlo na platbu za dobitie BMK :laugh:
Tieto internet. banky sú síce FREE, neplatí sa za 1 ks kartu (ďalšie + poplatky), ale zas platí sa za takú blbovinu ako je zmena PIN na karte - mBank popl. 1,00€ :D
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa killswitch »

sa mi to nejak nezdalo, ale fakt mas pravdu. 1 euro za elektronicky ukon, to je hlupe :rolleyes: ale asi si to uctuje visa a nie oni. neviete niekto o tom nieco blizsie?
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa quicky »

ja to uz radsej pocitat nebudem,ale pondelok sa pojdem zrejme pozret do tej mojej milovanej primabanky a poriesit si tam veci,lebo aby za 26rokov mi nedali ziadnu pridanu hodnotu,len im calujem jak cvok to ozaj nie :D

Návrat na "Debata o všetkom"