UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

https://www.youtube.com/watch?v=Hps8WX3XDxU
dam čerstvého "vyspovedavujšiehosa". Sirota, ňet máma, ňet pápa, 9 klássov spravil - učil sa ale "nezakónčil". Zavreli ho za ugon mašiny (kradez auta), to uz bola druha. atd, atd.

Tak si predstavte ze takyto ZCH (ZjavneCHuj) zabije mnoho desiatok normalnych ludi, beznych otcov rodin, podnikatelov a tak.
Slubili zaplatit 200.000 rublov za mesiac, to je okolo 2.600 eur mesacne. Za tie prachy hajde vrazdit civilistov a kradnut pračky. Samozrejme nezaplatili vobec nic, plati sa az mesiace po navrate z vojny - ked neprezijes, tak asi... cojaviem... no fakt neviem.

95% vojačikov v jeho mančafte boli väzni. Inteligentna banda hladajuca utek pred basou.
Banda ochotna zabijat ludi len preto, aby pre seba dosiahli "vyhody".

Z ineho uhla pohladu : vynikajuci system ako sa ruska republika zbavi problemu. Co s tymi vaznami ked ich o par rokov pustime naspat do ulic.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

dendroid napísal: St 01. Feb, 2023, 20:10 To co tu zasa zdielas a na akom bizarnom webe si to nasiel :D Syria 1967 ? Libanon 1982 ? Alzirsko 1962 ? Naposledy tie famy o znasilnenej reporterke, ktore nesiri ziadne seriozne medium ... Predtym nejake video z youtube, co zbastlil 20 rocny americky Aziat youtuber konspirator (pravdepodobne oportunisticky bajkar za ucelom profitu). A teraz toto ...
Ak máš lepší zoznam, sem s ním ...
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

:D Aha ze lepsi zoznam si nenasiel, tak si si vybral tento. Plny nezmyslov. Cakal by som, ze taketo zoznamy sa hodnotia bud ako pravdive alebo ako ucelovo klamlive. Nie ze sa hodnotia ako lepsie alebo horsie :D Miesto konspiracnych webov by si mal studovat dejepis. Tiez brat trocha s rezervou senzacne spravy a ked uz nieco take precitas zhodnotit zdroje. A potom sa divite, ze niektori ludia veria ruskej propagande. Ked druha strana zdiela taketo zoznamy a famy o tom, ako Kadyrov junior znasilnil reporterku.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

A čo ti tam nesesi ? Za ery ZSSR bolo centralne riadenie z moskvy, v kazdom vacsom konflikte sa stretali svetovy hraci. Aj do tej Syrri sme ako CSR dodavali tanky a techniku. V dnesnej dezolatskej terminologii sme boli priamo účastníkmi konfliktu 😀
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

inac koho ucili na dejepise ze usa dotovala rusko pocas 2sv? hadam asi vieme kto tlacil knihy dejepisu od 1968 na slovensku. ja som napr zil v tom ze rus bol zachranca a dedo ma vyviedol z omylu , ked bojoval tam a rozpraval ako ta chamrad utekala do berlina cim skor kedze mala "preteky" s usa kto co zhrabne kedze uz sa vedelo ze nemci lignu. a netusil som ze usa dotuje rusov zbranami voci nemcom. a co taki domaci rusi, v akej fantasmagorii zili,ziju,a budu zit. tam leny aj usa dosla ich akoze zachranit ta ich postrielaju na ulici bo si bud mysliet ze im idu ublizit. jak tu na svk dementi retardovani ludi si myslia ze usa vojaci nas tu idu zabijat a kradnut znasilnovat a usa zakladne a bludy, cize studium dejepisu je na mieste ale kde sa ucit je dolezite.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

Xeigen napísal: Št 02. Feb, 2023, 20:57 A čo ti tam nesesi ? Za ery ZSSR bolo centralne riadenie z moskvy, v kazdom vacsom konflikte sa stretali svetovy hraci. Aj do tej Syrri sme ako CSR dodavali tanky a techniku. V dnesnej dezolatskej terminologii sme boli priamo účastníkmi konfliktu 😀
Co mi na nom nesedi ? Doslova sa tam pise, ze ruska agresia proti tymto krajinam zo zoznamu. Ci pouzivat dezolatsku terminologiu je OK, ked ide o druhu stranu ? Znova pre istotu zopakujem, ze nemam zaujem sa zastavat Rusov, ale mam rad objektivitu.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

Chápem, ale pointa týchto "zoznamov" bola poukázať nato, že Rusko nikdy nebola, a ani nie je "garantom mieru v EU", "mierotvorcom", "strážcom tradičných hodnôt" a ďalšími "anekdotami" čo sa často ozýva z kanalizácie.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

Ano a preto si trebalo najst silou mocou nejaku krajinu pre kazdy mozny rok, nech je ten zoznam co najdlhsi. Pointa nepointa, ten zoznam je sprostost. Potom sa vsetci divia, ako je mozne, ze sa siria dezinformacie a bludy na nete.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

A tak takýchto zoznamov koluje viacero, to už z "obehu" nestiahne nikto. Raz na nete, navždy na nete, to nech si reportuje Ruska ambasada 😀. Medzi tými hovnami čo sa valia každý deň sociálnymi sieťami, je to len kvapka v mori.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

dendroid napísal: Št 02. Feb, 2023, 20:37 :D Aha ze lepsi zoznam si nenasiel, tak si si vybral tento. Plny nezmyslov. Cakal by som, ze taketo zoznamy sa hodnotia bud ako pravdive alebo ako ucelovo klamlive. Nie ze sa hodnotia ako lepsie alebo horsie :D Miesto konspiracnych webov by si mal studovat dejepis. Tiez brat trocha s rezervou senzacne spravy a ked uz nieco take precitas zhodnotit zdroje. A potom sa divite, ze niektori ludia veria ruskej propagande. Ked druha strana zdiela taketo zoznamy a famy o tom, ako Kadyrov junior znasilnil reporterku.
Aha, takže čo nieje podľa názorov mainstreamu, je automaticky konšpirácia... Bravó ppč husté..
žiadny môj post nie je rusofilny, to si vyprosim..

Keby som študoval dejepis, tak môj zlatý zarobím menej ako teraz. Dejepis, sociológiu a podobné študijné odbory rad prenechám odborníkom čo skladajú v mekači hamburgery. LoL
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

Zjavne mas problem chapat pisany text, ukaz, kde som napisal, ze si rusofilny. Studuj teda dalej nie mainstreamove media a hoaxy a rozsiruj dalej sracky :D Lebo mat vseobecny prehlad je pre debilov. Zarabat cash a zdielat nezmysly, nova doba :D Dalsi, na ktoreho najlepsie nereagovat. Postne totalnu kravovinu znova po xty krat a este je mudry. Co link od teba to perla takmer. Ale hlavne ze ten cash zarabas.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5521
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

To uz je ake prizemne vysmievat sa niekomu za (celkom zakladny)vseobecny rozhlad :D Co bude dalsie, vysmejes niekoho za to ze vie odcitat rucickove hodiny? :D


Anyway, skuste trebars najst kde vsade dodavalo zbrane/municiu cesko/ceskoslovensko. Este aj vo vietname bojovali ceske gulomety :D
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 770
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Anubis »

Severná Kórea má doteraz Československé električky typ KT8D5.
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 755
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HaDeS »

nemam telegram - ale zahliadol som, ze par dni dozadu vypustil wagner pmc naborove video. Rozum mi ostal stat a uz sa od vtedy nepohol.
rekrutovat US veteranov s tym ze ak si skutocny US patriot, pridas sa do ruskej armady :facepalm:

zial len takto narychlo

https://www.memri.org/tv/video-encourag ... e-too-late
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

... uz vycerpali vsetkych vaznov tak idu po starsich ludoch neschopnych rozmyslat ?

To sa mi cele nejako nezda hento, nebolo to ani na ruskej propagande, ani na youtube mi to nikde nevyskocilo, ani ukrajinska Pravda nic take nereportovala teda aspon som nezachytil, netvrdim ze citam kazdy clanok ale hento by bolo velkymi palcovymi titulkami.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Debata o všetkom"