UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

hry- ps5
doma-HP probook
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

HaDeS napísal: Pi 03. Feb, 2023, 19:09 nemam telegram - ale zahliadol som, ze par dni dozadu vypustil wagner pmc naborove video. Rozum mi ostal stat a uz sa od vtedy nepohol.
rekrutovat US veteranov s tym ze ak si skutocny US patriot, pridas sa do ruskej armady :facepalm:

zial len takto narychlo

https://www.memri.org/tv/video-encourag ... e-too-late
Usa army požaduje IQ aspoň 85 ak si dobre pamätám. Zvyšok nech si berú... Hocičo zo zahraničia boostne IQ priemer ru army. :laugh:
Sranda je ako ru scooby doo vany sú terčom vtipov.
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

tie vany im prehravaju vojnu okrem ineho. minule som cital ze sa dviha pocet zmrznutych vojakov. ale ze im nevadi ze na nich vlastna krajina serie este aj jest im neda. hajzli ruski
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

viac, viac, ovela viac vanov potrebuju.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
lezgy
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3757
Dátum registrácie: Ne 20. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trebišov... mesto kde nik nepracuje a všetci sa maju dobre

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa lezgy »

municak rok co rok
furt tam strazil pes, vyzorovo ten pes, sa clovek zosere strachom ked na neho ten pes brechne
v case vojny kapurka otvoren sklady prazdne
co tam bolo je prc
kde to slo? pomahaju ukrajincom si vsetci len nie verejne?
na vysnom nemeckom sa tiez kamery vypinaju ked treba... a nie raz


a teraz je ten co siri take famy

zradca sk naroda?
kolaborant?
demokrat/rvhp uvedomely obcan?
uvedomuje si ruskom/smerohlasom vyplachnuty volic nenavidenej europy vdaka ktorej nezije v rusku, ze co je vlastizrada?
1, Intel® NUC Kit 6i3SYH

2, HP 4330s
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> uvedomuje si ruskom/smerohlasom vyplachnuty volic nenavidenej europy vdaka ktorej nezije v rusku

toto je vyborna vec ktoru sa ja pytam vsetkych ktorym je Europa, volny pohyb osob, tovaru, jednotna mena atd, atd, atd, taka strasne zla. Aj tie miliardy eurofondov co sa u nas nerozkradli a nejako pouzili.

Vsetko je nahovno v tej Europe - tak zober miešok na plece a vypadni doprava na mape ked ti je tu zle.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 755
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HaDeS »

prosim ta toto ale nefunguje. Mam kamosku ktora aj jej rodicia su ale ze ortodoxne proruski.
Je to uz nejaky ten piatok co sme tu mali covid. A samozrejme ze sa daju zaockovat vyhradne Sputnikom lebo ruska vakcina je najlepsia najucinnejsia a najruskejsia.

Ked Matelko s Oviatym duchom svatym dotrepali Sputnika na SVK, tak uz to nebola najlepsia vakcina, lebo tu najlepsiu si nechali v Rusku. (davam do pozornosti ze fatherland Sovietistan dava podradne vakciny bratom slovanom co ale nevadi lebo aj tak nas tatka Putin miluje).

Ale nevadi, ideme dalej. V kardinalnej dutosti a s nemalou davkov pojdj*ebavania z mojej strany teda prehlasili, ze teda letia do Moskvy a tam sa daju zaockovat oboma davkami. Holt ale na to bolo treba zostat v Putinlande myslim 2 tyzdne alebo dokonca mesiace (alebo taky nejaky casovy usek medzi prvou a druhou davkou).
A toto uz smrdelo, co by tam robili a trilion vyhovoriek ako to tam nie je bezpecne (znova uzasny doublethink ako vystrihnuty z Orwella)
Reku sak moji drahi mate v Moskve syna ktory sa tam ma najlepsie na svete (preto mu este furt pokial sa dalo posielali eura). Pojdete ho kuknut, v jeho rezidencii mozete pobyvat a konzumovat vyhody Sovietskeho rezimu. tri krat alebo radsej len raz hadaj ako to dopadlo.

To rovnako by si mohol chciet aby Blaha zbalil batoztek a vypadol do Sovietistanu. Holt lenze to by sa mu dost nepohodlne chodilo nakupovat do prehniteho kapitalistickeho smradlaveho Hainburgu, ze ano.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4568
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa scream »

Presne tak. 99% mudrlantov by sa nepohlo meter vychodne ani pred vojnou. "Bielorusko najlepsia krajina na zivot" som uz pocul tiez.
Rusaci su druha severna korea s tymto mentalnym nastavenim, co si idu.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5703
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Bud zaujímavé spočítať v EU Rusov a Ukrajincov napr. za 5 rokov, čím chcem povedať že Putin spôsobil merge Európy a Východu. al enie tak, ako dúfal, kto mohol šiel preč, kto nemohol nechcel, ostane na východe.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6877
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

do roka im daju visa ban a bude dokonane. hadam tie svine nepustia na olympiadu. nechapem ako ma Ua akoze cvicit ked im rusi nicia ihriska a oni este tam riesia ze nepojde s vlajkou rus?blazni.len peniaze vidia. ale verim ze svedi fini a pobaltie budu bojkot robit a utru usta organizatori. natrepali miliardy do pariza a chcu dukatiky s5 predsa. hodnoty na bok,.prachy vladnu aj na olympe
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5517
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Myslim ze nebude. Co som sa bavil s ruskou tak vpodstate mimo kratkodobej navatevy uz nevybavis ine viza ako študentske.

A ukrajincov uz tiez neprichadza nejake velke množstvo. Asi sa ich ak viac vracia ako prichadza.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

v televiznych novinach... ze rusi prakticky zajali Bachmut a odrezali ukrajincom zasobovacie trasy :(
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 770
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Anubis »

Tak ale čo je Bachmut? Nejaká zaprdená dedina na ktorej si okupanti vylámali zuby. Netreba sa báť, Ukrajina potiahne ďalej, skôr či neskôr.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

dokelu ked sa zamyslis tak vlastne vsetky tie dediny su zaprdene, vsetky tie mesta su zaprdene, naco je komu Luhansk...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Anubis
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 770
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 15:18
Bydlisko: BA

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Anubis »

Tak ale ako dlho sa o to pokúšajú? Pol roka?

Návrat na "Debata o všetkom"