ucet banka po 26.

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
tyler91
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Ne 26. Dec, 2010, 11:45

Re: ucet banka po 26.

Príspevok od používateľa tyler91 »

JacobSteven napísal: Pi 10. Máj, 2024, 23:05 Ešte im nejako zblbol systém. Mne prišiel e-mail o tej zmene trikrát, najprv o 9:55, 9:59 ten istý a o 14:31 mi prišiel e-mail z názvom "Oprava", s tým, že uviedli zlé informácie o mojej karte, iné koncové číslo mala v predošlom maili, pekný bordel toto.

Mňa by tiež zaujímal dôvod. Síce som netušil, že už mali MasterCard karty, keďže som zakladal účet v čase kedy som dostal Visa kartu.

Žeby išlo o nejaký biznis s vydávateľom karty? Visa vs MasterCard? :D

Hlavne mi to príde dosť neekonomické, znova vydávať aj karty, ktoré sú platné. Čo sa mňa našťastie týkať nebude keďže akurát to vychádza tak, že aj tak by mi Visa karta končila teraz 9/2024. ale aj tak mi to nedáva význam, aj to ako popisujú, že to bude výhodnejšie a získame tým či čo, pritom nič nezískame naviac.

Možno by nebolo zlé, keď uvádzajú, že poskytujú virtuálne karty, že by bola možnosť mať len tú. Predsalen osobne by mi to stačilo, plus, že si ju viem pridať do ApplePay mi stačí. Fyzická karta mi je úprimne zbytočná. Ešte by ušetrili na výrobe plastu a posielaní poštou.

Len jedna vec toto všetko aj u iných bánk brzdí. Skoro žiadne bankomaty pokiaľ viem nepodporujú bezkontaktný výber z bankomatu, respektívne spôsob kedy priložím napríklad kartu čo mám v ApplePay v bankomate a následne vyberiem tak peniaze. Jedine viem, že to má 365bank na všetkých bankomatoch, a ČSOB na niektorých. SLSP či TatraBanka síce takúto funkciu bankomaty majú, ale nie je aktuálne funkčná. Je to celé nanič, čo som počul v Česku je toto bežné a má to snáď každý bankomat.

Síce pravda, SLSP a TB ponúkajú priamo cez ich bankovú aplikáciu výber peňazí, ale ak by som chcel v ich bankomate vybrať peniaze Revolutom či Curve, bez fyzickej karty to nie je možné, zároveň u SLSP bez karty nevložím ani peniaze na účet cez bankomat, to isté TB.
Inak ešte k tým bankomatom, ak aj bankomat má čítačku, tak napr, na nových fio vkladomatoch, ak chceš peniaze vložiť musíš cez fyzickú, virtuálnu na vklad nevezme

Návrat na "Debata o všetkom"