Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
jammal
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jún, 2009, 11:03
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa jammal »

Neviete nahodou niekto ako funguje to, ked stratim ten kontrolny ustrizok z rocnej dialnicnej ? Asi ked som upratoval auto sa mi niekde zapatrosil a zistil som to az teraz. :facepalm:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

si v prdeli, skratene povedane





.
Používateľov profilový obrázok
jammal
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jún, 2009, 11:03
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa jammal »

diky snake tak nejak som to aj cakal

opytam sa takto, kontroloval vam ho niekto niekedy ? vzdy ked som isiel s niekym tak len na hraniciach kukali zvonku na nalepky... Mne este nikto nikdy neskontroloval ustrizok, no ked ho nemam tak je strach vacsi :laugh:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

mne raz hej, ale ja nie som mienkotvorná vzorka, lebo som drzý arogantný hajzel :D





.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Zakazdym, ked ma kontrolovali, iba kukli na okno, ziadne ustrizky ani blocky ci podrobne skumanie... raz som ju nemal a aj z toho som sa vykecal, resp. som mal padny dovod, ktory by obstal aj na DI, kedze na navesti chybalo oznacenie, ze sa bude jednat o dialnicu, nasledne bol koniec obce v jednosmernej casti, kde sa nedalo otocit a az potom bola znacka dialnice. Osobne by som sa na to vysral, ale moj nazor nemusi byt smerodajny, ak natrafis na nejakeho k..., ktory ti bude chciet skontrolovat aj visacku na gatach, tak mozno akurat na tomto pohoris, inak by si nemal mat problem.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
jammal
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jún, 2009, 11:03
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa jammal »

vzdy ked som bol na nich drzy a arogantny tak to dopadlo zle, tak uz vzdy len pokrcim pleciami a zaplatim akoby sa mi mali vrtat vo vsekom :facepalm: potom uz kukaju naozaj vsetko...

kaslem na to, tie 4 mesiace nejak prezijem :-) ja len ci to nejak vymienaju, no ako vidim tak nie :-) diky chlopi
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

Snake napísal:mne raz hej, ale ja nie som mienkotvorná vzorka, lebo som drzý arogantný hajzel :D
nikto ti to vyvracat nebude :D :D

ja ten ustrizok nemam a nikdy som ho nemal vlastne ani ho nepytali:) to ,ze je original vidia podla znamky a podla jej cisla keby to moc skumat chceli. to je nieco take ako ked nejaky policajt pyta potvrdenie o zaplateni poistky. tiez neni nikto povinny ho ukazat,nakolko to je uz iny vztah ako ich kompetencia...

rano konecne obujem nove pneu ! huraaaaa,uz som 3dni nejazdil a velice mi chyba :/ chcel som menit ale zatial si ho encham :X uz budem mat aj ladvinky nastriekane na cierno hodim foto na modrom aute to vyzera coool :cool: na internete som nasiel presivanie volantov, premyslam nad ancatrou,okolo 70eur vyjde, myslite ze to bude vyzerat blbo,ked mam cely interier ciernu kozu a len volant by bol seda ancatra ,styl bmw m3 csl-idealne vidiet vysledok :D
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6654
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa M1ch4l »

chces povedat alcantarou?

myslim, ze by to bolo v pohode. Cisto jednofarebny interier musi byt nudny, treba mat nejake kontrastne prvky.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

quicky napísal:
Snake napísal:uz som 3dni nejazdil a velice mi chyba :/
tak ja som konecne doma v BA, tesim sa, ze pojdem vyhnat zopar pavukov z vyfuku a moje doklady od auta su v grecku :(
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

tak nejak som to skomolil :D ale myslel som to :)))
mam biely karbon vzor na palubovke original od vyroby... ale ten sa mi az tak nepaci :)

papek a co tam robia ? :D
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa stefan222 »

hej, ved v lidl je grecky tyzden :hysterical:
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2151
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa zoom »

jammal napísal:vzdy ked som bol na nich drzy a arogantny tak to dopadlo zle, tak uz vzdy len pokrcim pleciami a zaplatim akoby sa mi mali vrtat vo vsekom
No a to je ta chyba. Stat ta donutil rezignovat a vlastne vyhral. Treba sa priecit, hadat, robit obstrukcie, zatlkat a stale zatlkat. Buzeraciu vracat nazad fizlom a tak podobne. Nie vzdy to musi byt prijemne a bezproblemove. Ja som si napriklad dnes vecer zase nasiel v schranke zlty listok, ze na poste ma caka list od policie. Som zvedavy, co si vymysleli tentokrat. Nikhaj, vypovim na krajskym velitelstvi.
Nastuduj si, co mozu kukat a co nie. Preco ti vadi, ze budu kukat uplne vsetko? V kufri mrtvoly nevozis, patranie po tebe a aute vyhlasene nie je, vodicak mas, technicak mas, PZP mas. STK a EK karticky mas. Fizel nie je opravneny ti prehladavat auto "len tak" (vid zakon c. 171/1993 Z. z., § 23, odsek (2)). Ci sa nebodaj bojis mestskych hovienkarov? :-)
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa icefire »

Pozriet ta mozu len tak:
(2) Policajt je oprávnený vykonať prehliadku dopravného prostriedku,
a) ak je podozrenie, že používaním dopravného prostriedku, na dopravnom prostriedku alebo v súvislosti s dopravným prostriedkom bol spáchaný trestný čin,
b) pri pátraní po hľadaných osobách, zbraniach, strelive, výbušninách, omamných a psychotropných látkach a jedoch a veciach pochádzajúcich z trestnej činnosti alebo súvisiacich s trestnou činnosťou.
Staci im podozrenie.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa landrower »

ano, ale rozhodne najprv musis do nich hucat ci maju dovodne podozrenie a ake maju podozrenie
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa icefire »

No a on ti povie, ze blablabla mame vyhlasene patranie a xy inych veci...
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"