UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Ty ale vidis blikajuce auto a vztiahnes to hned na premrhanu zachranu ludskeho zivota. Trochu sudnosti a striedmosti prosim.

ja som vobec nepisal o tomto konkretnom blikajucom aute.

Ja som pisal o hukajucom blikajucom aute ktore NEBOLO ZACHYTENE NA TOM SIBNUTOM 50 SEKUNDOVOM VIDEU. JA SOM PISAL O HUKAJUCEJ SANITKE O TRI ULICE DALEJ, KTORU SI NEMOHOL VIDIET - ZOSTALA VISIET LEBO V TEJTO ULICI SA VYTVORILA ZAPCHA. Ty si myslis ze cela tato akcia trvala 50 sekund ? Ty si myslis ze bordel ktory sposobila - prejdi Q8 audinou po nejakej zltej sracke, nevies ci sa ti nalepi na kolesa na podvozok atd natrvalo alebo ci je to zmyvatelne hovno - ze cely bordel ktory sposobila tato akcia trval 50 sekund ?

Bol si niekedy vo velkom meste pri takejto prilezitosti ? Ja som bol, v Mnichove. Tam ma sanitka policajti hasici problem prejst za normalnych okolnosti, nie ked sa psychopaticke howada lepia o zem alebo vylievaju farbu. Toto je absolutne na trest aby to uz nikdy nespravili. Protestovat mozu, nesuhlasit mozu, ale NIE TAKYMTO SPOSOBOM.

Takze presne ako pises : VELA VELA SUDNOSTI A STRIEDMOSTI TREBA. Na tvojej strane. Nie na mojej. Dosledky co tato akcia sposobila mohli v pohode trvat hodinu aj dve, nevies si ich predstavit.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
anonym_a8

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

Toto si aj niekde cital, alebo sa ti v hlave bezne odohravaju taketo scenare?
Skoda reci.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

odohravaju. Asi mam viac skusenosti ako ty.

O dieta som par rokov dozadu neprisiel preto, lebo sanitka mala volnu cestu... na moste v Bratislave chlap tlacil 190, viac to nedalo, nastastie boli dve hodiny v noci takze prazdno vsade. Pred Kramarmi nas cakal nastupeny kolektiv. Kolena sa mi zlomili az ked primar zahlasil ze maximalne tri minuty a stratim dieta - dovtedy som bol velky silak ze to mame pod kontrolou.

Pod mi rozpravat o scenaroch, mozes.


a tato tema je o inom ze ? https://www.youtube.com/watch?v=-iGIz0ZkHMs
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Mumaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2841
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2008, 17:34
Bydlisko: Sp.Nová Ves

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Mumaq »

Po rusky neviem, o com je to posledne video?
Asus TUF B650+, AMD Ryzen 7800X3D @ NZXT Kraken 360, G.Skill 32GB 6200 CL28, Sapphire RX 7900XTX Nitro+, Samsung 980PRO 2TB & 990PRO 4TB, Asus Strix Aura 850W, NZXT H6i Flow + 7x Noctua A12X25 + 2x NF-A14, Acer Predator Z35, Repro Mission M32 @ SB Z @ Marantz NR1710, Logitech G15, Roccat KoneAir @ HyperX Fury Ultra. Samsung Note24 Ultra & Galaxy Watch6 Classic LTE
anonym_a8

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa anonym_a8 »

To o com tu rozpravas ty a preco som sa zapojil do diskusie je, ze nikto nemoze nikoho obmedzit ani na chvilu, nemoze nic spravit, pretoze to urcite bude mat nedozierne nasledky a na vedlajsej ceste urcite stala sanitka a niekoho sa nepodarilo zachranit. Toto je prehananie a uvadzanie extremnych prikladov. Pre toto nikto na svete nemoze nic spravit, pretoze minimalne 100 ludi sa hned nasere a je strasne mudrych, preco je to strasne zle. S najväcsou oblubou takuto taktiku mimochodom pouziva krajna lavica a pravica. Preto sa rozprava o polarizovani spolocnosti. Nevidime sede a farebne, len cierne a biele, extremy. Spravis nieco? Strasne zle, trest na teba.
O rodinnych tragediach sa rozpravat da, kazdy mame nieco, nie si jediny co sa mu nieco stalo/nastastie len skoro stalo. Ale znova, ako argument je to extrem, vid vyssie.
Toto je to, co zostalo z tohto fora. Nic mudrejsie sa tu uz citat neda. Gratulujem, vyhral si paralympiadu (neber to osobne, ti najaktivnejsi prispievatelia tu maju presne rovnake navyky). Aspon vyskusam, ci to tlacidlo odstranenia konta funguje.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

video : ze rusi sami sebe poriesili zopar svojich vlastnych lietadiel.

ze maju seriozny nedostatok bojovych pilotov so skusenostami v komplexnych vojnovych cieloch (zadani, misii) pretoze "znacna cast" z povodneho štábu pilotov bola denacifikovana a desatanizovana. Podla dnesnych udajov maju dole 299 stihaciek a 287 helikopotvor.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Mumaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2841
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2008, 17:34
Bydlisko: Sp.Nová Ves

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Mumaq »

Najs
Asus TUF B650+, AMD Ryzen 7800X3D @ NZXT Kraken 360, G.Skill 32GB 6200 CL28, Sapphire RX 7900XTX Nitro+, Samsung 980PRO 2TB & 990PRO 4TB, Asus Strix Aura 850W, NZXT H6i Flow + 7x Noctua A12X25 + 2x NF-A14, Acer Predator Z35, Repro Mission M32 @ SB Z @ Marantz NR1710, Logitech G15, Roccat KoneAir @ HyperX Fury Ultra. Samsung Note24 Ultra & Galaxy Watch6 Classic LTE
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Le_Frog,

ja som sa snáď vyjadril celkom k veci, aj keď priznávam, (tahší deň, tak možno trochu agresívnejšie :)

Ale ja jednoducho nedokážem uznať to, že obmedzením slobody niekoho, koho sa to vôbec netýka, pomôžem niekomu inému. to prosto nie je cesta.

Keď si predstavím nejakú diskusiu kde každý povie ako pomohol Ukrajine ubráni´t sa rusku tak práve títo aktivisti, ak by nahlas povedali "vylail som žlto modrú farbu na cestu v londýne pred velvyslanectvom na ukážku soidarity a zadzigal pri tom všetky autá čo šli okolo".... no je to konštruktívne?

Inak súhlasím, extrémy a mudrovanie na limite normálnosti je poslednou dobou na fóre aktívne, ale v týchto prípadoch perfektne funguje tlačidlo ignorovať užívateľa :good:
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stiv »

Le_Frog napísal: Pi 24. Feb, 2023, 17:36 Ste ten tweet aj pozerali, alebo sa len stazujete? Zastavili premavku na par minut, vyliali na cestu vodou zmyvatelnu farbu a auta to rozjazdili. Ziadne protestne zastavovanie premavky, no harm done.
Pockat pockat, akoze vsetko v poho? Bezne autom jazdis po farbe? Ked si predstavim ze by som mal cele auto od farby tak toho protestanta taham za autom kym by vladal kricat.

Take odstranovanie farby z auta je velmi "lacna" zalezitost.
.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

mp3turbo napísal: Pi 24. Feb, 2023, 18:38 odohravaju. Asi mam viac skusenosti ako ty.
keby si tam bol, mohol si mat nastriekany podvozok proti korozii :rofl:
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Le_Frog napísal: Pi 24. Feb, 2023, 18:51 Toto je prehananie a uvadzanie extremnych prikladov. Pre toto nikto na svete nemoze nic spravit, pretoze minimalne 100 ludi sa hned nasere a je strasne mudrych, preco je to strasne zle.
Treba sa naucit mysliet pozitivne. V SR je epidemia negativne mysliacich.

A hej, bola to vodou zmyvatelna farba. Neviem si ani predstavit, koho by napadlo dat tam nezmyvatelnu fatbu a dostat tu akciu do zivota..
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5507
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Tak ale to nemozes vediet. Riskovat 4cifernu skodu na aute by sa mi nechcelo.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stiv »

Koho by to napadlo? Pred par dnami som videl behat menej inteligentnych aktivistov po formulkovej trati ci rozlievat olej po ceste. Fakt nikoho by to nenapadlo.
.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

Bola to blbost. Akoze kto mal vediet, ze je to zm6vatelna farba a aj keby tam bol transparent s touto informaciou, by som nesiel.
Neviem ci ludkovia vedia, co stoji take prelakovanie auta. Nie som za protesty, ktore posobia skody a obmedzuju ludi. Dalo sa to urcite aj inac
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Návrat na "Debata o všetkom"