Nové presúvadlo 15 000e - Seat IBIZA FR 1,2 TSI, 6st. manual 81kW

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6875
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa stefan222 »

corola ma vecsi kufor nie? dnu mi pride priestranejsia
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
avixe
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1575
Dátum registrácie: So 22. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa avixe »

pozri este aj toto

http://www.ford.sk/container/upload/cen ... 6_1607.pdf

nove focusy su velmi pekne a teraz za vyborne ceny.. da sa kupit aj dobry kombik za 15 tisic
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Zaujímavá téma :good:
Na prvých pár stranách niekto zmienil ako majú škodovky v ich cene skoro najlepší interiér - Nová Ochcávka, 6k najazdené, interiér vrže a použité plasty sú level spodina Číny. Nie, vážne je to otrasné, nebola to úplne nízka výbava, ale predsa to bolo úplne strašné.
K výberu - C3 - za mňa :good: Neviem koľko máš rokov, ale je to subjektívne pekné a modenré auto pre mladých. Je sice pravda, že vystupovať z toho ako 30-35 ročný by mi už pripadalo hódně blbé :D ale pre mladých prečo nie.
A k tomu že to má byť na veľa rokov, uff. Design auta sa ti musí páčiť, aj motor, aj výbava, nesmie to hrdzavieť ani rozpadávať. A k tomu to má vydržať veľa rokov. Neviem koľko ti vydrží tá C3ka, ale je to veru ťažký výber :-)
Ja osobne by som na 100% siahol po 2-3 ročnom BMWčku/Audine, viem, je to dobrý pocit prdnúť si do auta ako prvý, ale nové auto =/= žiadne starosti :) 2 ruky by mi nestačili spočítať koľko známych sa sťažuje na problémy s novo-kúpeným autom :) Tie dnešné nové auta sú skôr lotéria, ale aspoň záruku to má.
Prajem ti veľa veľa šťastia s čo najlepším výberom, ak to fakt chceš nechať na dlhšiu dobu, dobre si to rozmysli :)


PS: autorizák =/= dobre odvedená robota ;)
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Shairachaz diki za komentar.

bazar nie. Nejde o to ze nove auto, ale ja si BMW ani AUDI nemozem z dlhodobeho hladiska dovolit zivit, tankovat, obskakovat. Aj preto povazujem za rozumnejsie nekupovat auto takej kategorie, ktore si nemozem dovolit zivit.
Aj keby mam teraz nasetrene povedzme 40 000e na nove auto, aj tak si nekupim ojdy alebo bmw lebo nemam prachy na prevadzku. To neznamena ze sa mi tie auta nepacia.....Okej nepacia sa mi :D ale uznavam ich :rofl:

Mam 27 :) a aj ked budem mat 37 bude mi rovnako uplne jedno ako teraz, ci niekto riesi to, ze vystupujem z C3jky alebo z medveda :D

s autoteroristami mas pravdu, treba tam mat idealne znameho, co ti to robi po servisnych za prachy do vrecka :D

Veľmi príjemné ceny nasadil Seat ku skladovným LEONom :OO= a to je už veľmi slušný vehikel aj pre fitipaldiho :D no ved uvidime co to nakoniec bude :)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa fobos »

dvojlitrova AUDIna BMW zas az take drahe na servis/palivo nie su, teda ak sa bavime o A4/3er.. 6 hrnce to su uz ina kategoria, tomu by som sa vyhol..

ja na mojej 10 rocnej E90 prakticky nemam preco nadavat, spotrebne veci su drahsie o cosi ako koncern, ale nie je to nieco co by ta zruinovalo :)
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
LtK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 649
Dátum registrácie: Ut 09. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa LtK »

Ja mam O1 combi 1.8T 2003ku a brat ma A6 2.7 diesel. Plus minus rovnake obdobie.
A za udrzbu davame skoro rovnake prachy. Ale su to uz stare auta, to uz kadeco nahodne odide. Kezde je to koncern, tak vela veci rovnakych...
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa icefire »

C3 otestovane (tiez Megane, Clio grandtour a Yaris). Hrozne malicko miesta pre mna a to mam iba 195cm. Inak auto pekne. V Yarise som nemal pocit stiesnenosti vs C3.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Este si zabudol stratit cas pozeranim hjundaj ídesať, szkody Sitygou, opela korza a podobnych kekecín.

hrozne zaujimavy vyber aut na tvoju vysku :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa icefire »

Tak daj nieco do 13/14 max :) C3 a Yaris som siel pozriet viac-menej iba kvoli cenovke, vidim, ale, ze to nema moc zmysel.

Este som mesiac jazdil Rapidku, tam by som ale vrazdil dizajnera, lebo na pravom kolene som sa stale buchal o pristrojovku a spotrebu s turbom som pod 10 nemal.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1819
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa Ivko »

A prečo nasilu nové? Za tie groše to bude skoro vždy nákupná taška.

Jedna výnimka by bola Mitsubishi Lancer ale doslova v holote
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

toto.

Ja by som zaskoroval nieco rocne/dvojrocne. Nehovorte mi ze vsetky dvojrocne vozy maju 768.298km, ze su vytopene, sedemkrat havarovane, ukradnute a s prevarenou strechou.

A uz vobec by som nepozeral najnizsiu malu triedu. Preboha na dva metre potrebujes nieco na sposob Sharanu alebo taketo - nie kvoli "velkosti" (nie, sharan nie je velke auto), ale VYSKE STRECHY. Naco budes pozerat Ocktaviu alebo BMV Sedem, do toho sa dva metre proste nezmestia lebo su to sedany.

Inak s tym pravym kolenom by som vedel zasamovrazdit viacerych, na 50% aut sa len pozriem podla obrazku a uz viem ze ho nemozem mat. Jasne, konzolovy panel, ja neviem kereho ancikrista je toto za modu. Pritom by sa tam skoro vsade dalo ziskat tri-sest centimetrov miesta, len oni keketi to zakrivia aby to bol krasny oblucik.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa icefire »

turbo ja hladam spod ruky od 09/16. Uz som sa zameral len na BA, kedze som sa asi 10x uz zbytocne prehnal kvoli klamarom cez republiku. Naposledy moja obhliadka jazdeneho skoncila super, panko Ing. 40 rocny s deckom na ISOFixe, vsetko dohodnute, volam mu neskor, ze to este zoberiem do autorizaku na 45 minut a povie ti, ze uz si auto videl a ze viac ho nemusis uz znova pozerat. Neviem ci mam nestastie na debilov, ale preto sa pozeram teraz aj do vod noveho auta. Ale ako vidim, nic dost velke asi nenajdem v danych poziadavkach.

Caka ma este test drive Megana, CElize a Merivy buduci tyzden. Ak ani jedno z toho nebude fajn, tak znova musim preskakat cez kupu pouzivaneho. Naposledy pred sucasnym som spod ruky vracal auto povodnemu majitelovi, kedze mi ho autorizak (sprostredkovali predaj) predal stocene o 80t km. O tom sa uz radsej ani vyjadrovat nebudem. Po cca 10 mesiacoch som ale dostal vsetky peniaze naspat, ale za tie nervy to fakt nestalo...
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
ANONYM_a7

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

sprav si vlastnu temu tu sa riesi novy vehikel do 15k dik.

Kazdopadne daj vediet megana a opel aky bol novy dik :good:
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Nové presúvadlo 15 000e

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ved aj on riesi nove.

Okrem ineho, aj kopec original predajcov predava rocne/dvojrocne jazdenky a tam tie zmotane centimetre naozaj nehrozia. Teraz boli k dispozicii WV Džetta jedna-dva za 13.000eur aj drobne s danou, uplne nove, ziadny vyber vybavy farby nicoho, ale zase ked si pozeral C3 a Clio, tak s tou vybavou Jetty by si urcite sklamany nebol pretoze mensia jednoducho nebude. Ci ti take auto pasuje alebo nie neviem, sympatie k znacke a motoru neviem, na vysku neviem, len brblem popod nos.

Megan : nesiel by som, dobre auta, v pohode, ale nie na 195cm.
Celize musim zistit z ktorej znacky pochadza :)
Meriva : nakupna taska, blbina, ale na vysku by to malo byt ukrutne lepsie nez Megan.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"