kamera do auta

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5540
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Gumkac: Sam si videl ako funguje to nahlasovanie policii v praxi :D Ludia maju 0 pravne povedomie, policia ma 0 chut to riesit. Mesacne z prava obehnem desiatky aut, a nikdy nic. Treba akurat davat pozor nech to nevyzera uplne hrozostrasne ked skoncis uploadnuty niekde na facebooku... Takze neobiehat cez odstavny a tak.

Nevravim ze je moje riesenie nejake bezchybne, ale odmietam domov chodit nervny kvoli ludom ktorych ani nepoznam. Ja ho obehnem, pozriem sa na vzdialujuce sa blikajuce dialkove svetla a uz to nie je moj problem :D
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1985
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa Gumkac »

zoom napísal: St 03. Júl, 2024, 02:21 Naopak, ja sa snazim vyhybat tlaceniu sa na niekoho, lebo ten debil moze (aj naschval) dupnut na brzdu a havarka zozadu je moja chyba. Pripadny kamerovy zaznam vie pomerne lahko obhajit (na vozovke bol had, idealne uzovka, lebo je zakonom chranena, medzicasom sa odplazila). A cele toto nas opat vrati k tomu mojmu "nechcem zavadzat" a bolo by mi extra blbe, ze som obmedzil 1000 dalsich ludi na ceste. Toto ma vie uplne rozcarovat niekedy v piatok poobede, ked vsetci "bratislavcania" idu domov a zrazu najvacsie ultra-kolony, lebo niekto na obchvate/dialnici smerom von z BA urobil havariu. V lete, za bieleho a sucheho dna, na rovnej ceste bez semaforov, krizovatiek a prechodov. To nikdy nedokazem pochopit a normalne by som za to rozdaval priamo umerne tresty ako za rychlost (cim viac ludi obmedzil v zmysle ze musia cakat v kolone kvoli nemu, o to dlhsi trest bez vodicaku).
hejze, skusenost pred roka ci dvoch, plna dialnica na D1 pristavny - gagarinova, ale hybeme sa cca 100. Zrazu v lavom uplne zastaneme, ja ubrzdim, za mnou ubrzdi, za nim totalka. samozrejme posunul toho zamnou az do mna, ale kedze som mal tazne, tak ziadna skoda. Ale z hodinoveho vyletu "na otocku" do IKEA boli dve hodinky v 30tich stupnoch na odbocke pri Darexe :) Tiez mi prislo totalne trapne a blbe ze v case piatkovej spicky blokujeme lavy pruh na D1tke v asi najvytazenejsom useku v BA. (a vlastne uchavame oba smery, lebo ved na slovensku sa musis pozriet co sa stalo :D ) Len preto ze dotycny nedodrzal bezpecnu vzdialenost / nereagoval vcas / mal zle brzdy / gumy.

Preto radsej blikam uz z dialky a ak nepomaha tak trubim :D este si asi dam dokodovat flash-to-pass - predne hmlovky spolu s dialkovymi - viac svetla viac adidas :D

SKiLEX: no zazil som exota na D2 predbiehajuc odstavnym, neni si to ty? :D :D
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB | NZXT H7 flow | 5x 140mm arctic
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile | Lenovo T490
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1981
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa Miso122 »

Agresívnym blikaním akurát naserieš toho človeka pred tebou a aj keď ťa chcel pustiť, tak to už nespraví a začne robiť naprieky.
ITX >>> ATX
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1985
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa Gumkac »

no ja bliknutie neberiem ako agresiu, ale sposob upozornenia toho pred tebou ze ho chce spredbehnut - dokonca aj v zakone to je takto spomenute, z epri predbiehani mozes upozornit sofera pred sebou bliknutim ci kratkym trubenim ze ho ides predbehnut. ako agresiu skor vnimam nalepenie sa na zadny naraznik
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB | NZXT H7 flow | 5x 140mm arctic
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile | Lenovo T490
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7784
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa LordKJ »

najlepsi su ti co sa nalepia a potom blikaju
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4589
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa scream »

Uplne bezne blikam autam hore jahodnou, co idu slepo v lavom pruhu na prazdnej ceste, zvacsa sa uhnu... ked nie, tak z prava s rukou na trube.

Jedna aby ma pocul uz ked nevidi a jednak preto, ze ako zoom hovori, treba vychovat, upozornit. Rovnako trubim ak niekto nedava prednost v jazde, nezmyselne stoji atd.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa werwest »

Zbytocne, len sa rozculis a on ta bude mat za dementa. Ak si myslis ze si taki ludia vstupia do svedomia si na omyle
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4589
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa scream »

No vidim ako sa prataju do praveho, ci predomnou alebo v spataku. 1 z 10 si mozno neuvedomi.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1284
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa geroswen »

Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5540
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa SKiLEX »



Pozrite sa co ide v hlave takemu clovekovi :D

1. Kto vie ako dlho blokuje jazdny pruh(na zaciatku videa uz vyzera byt audi pekne nastartovana, a trva dalsiu polminutu kym sa mu uraci uhnut)
2. Pusti na audi za sebou ostrekovace
3. Nasledne tu audi takmer zostreli z cesty pri zmene pruhu
4. Miesto toho aby bol rad ze ho za to demonstrativne pred synom nezmlatili do modra tak bude drzy, chodit s tym na policiu atd.

dokonca o tom napisal blog(neoplati sa citat, strata casu, jeho kvalita odpoveda mentalnej vybave autora)
https://blog.sme.sk/remeselnik/auto-mot ... eho-pirata

A pod tym blogom su komenty, zatial 11 z nich. Vsetky oslavuju autora videa :D


Boj s veternymi mlynmi
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4589
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa scream »

Odvratena stranka kamier v aute. Obcas si hovorim, ze snad nebudem dakde online na videu :D
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5540
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Potom sa na facebooku/youtube budes z fejkovych uctov anonymne obhajovat v komentaroch :D (based on true story)
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4589
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa scream »

Si hovorim, ze keby bolo zle, zbehnem na DI a objednam nove znacky za 50e :D
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5710
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Alebo mozes jazdit tak aby si sa za seba nemusel hanbit a menit znacky.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5540
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: kamera do auta

Príspevok od používateľa SKiLEX »

na to este bude dost casu v buducnosti

Návrat na "Nákupná poradňa"