nVidia GeForce GTX 460 (recenzie, informácie...)

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
tomix
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 216
Dátum registrácie: Ut 02. Nov, 2010, 19:39

Re: GTX 460 768MB OC

Príspevok od používateľa tomix »

Z hrami nemam problem hram World of tanks a to mi bezi naplno pri full hd aj teraz
A zdroj mi na to bude stacit ?mam iba 500W taky starsi z dvoma ventilatormi v predu a vzadu ani nazov neviem uz nema nalepku
skor ma teraz trapi ina vec posledne dva dni ked zapinam PC tak mi zamrzne pri logu a na doske mi to ukazuje kod 52 a to podla manualu je
Memory Test Test all memory of memory above 1MB using Virtual
8086 mode, page mode and clear the memory
pritom ramky mi to robia vsetky aj ked ich skusam po jednej PC mi nabehne az po niekolkonasobnom restarte a cakani
Naposledy upravil/-a tomix v Po 10. Jún, 2013, 21:05, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: GTX 460 768MB OC

Príspevok od používateľa dexterav »

to moc o zdroji nehovorí
aj z toho dôvodu by som skorej uvažoval ned nejakým keplerom
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Bobster
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi 29. Nov, 2013, 16:33

Taktovanie GTX N460TI + využitie analógových GPU,MEM a PLL

Príspevok od používateľa Bobster »

Zdravím! som študent na spše v košiciach a vymyslel som si zaujímavý nápad na SOČ-ku. Chcel by som taktovať Grafickú kartu GTX N460Ti HAWK. To je však len časť mojej práce. Potrebujem zvýšiť napätie týchto checkpointov http://event.msi.com/vga/hawk/n460gtx.html#V pred tým ako by som ich mohol merať naprogramovaným arduinom. Keďže napätie je na týchto kontaktoch príliš malé aby som ho meral priamo potrebujem toto napätie zvýšiť operačným zosilňovačom a zároveň zistiť jeho zosilnenie ktpré potom použijem v prokrame pri prepočte na pôvodnú hodnotu. Je to skôr elektronická záležitosť ale bol by som rád ak by mi mohol niekto odporučiť alebo navrhnúť spôsob zapojenia operačného zosilňovača ktorý by mal zosilňovať hodnotu zhruba 1V maximálne 2,5x (analógové vstupy arduina zvládnu 0-5V a ja potrebujem merať hodnoty v mV, musím vstupy zosilniť a následne podľa zosilnenia programovo znížiť aby som mohol merať presnejšie hodnoty) Dakujem!
Naposledy upravil/-a Bobster v Ne 01. Dec, 2013, 13:52, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2221
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Re: Taktovanie GTX N460TI + využitie analógových GPU,MEM a P

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

takze napatie mas na vstupe (pred zosilnenim) cca 1V, analogove vstupy mas v rozsahu napatia 0-5V
a potrebujes merat prud v miliamperoch :?

dafuq?
...
Bobster
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi 29. Nov, 2013, 16:33

Re: Taktovanie GTX N460TI + využitie analógových GPU,MEM a P

Príspevok od používateľa Bobster »

Ospravedlnujem svoj preklep písal som to v rýchlosti a nevšimol som si to, vvdaka za upozornenie ;)

Návrat na "Grafické karty"