World of Warcraft

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Matej.T »

Samozrejme, že nebudú releasovať tú hru cez prázdniny. Reálne to vidím na september/neskorý august. Dúfam, že ich dnes na Blizzcone riadne vypískajú a že tam nebudú samé ovce....
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Leon »

najlepší čas kúpiť si WoW účet,.. budú najlacnejšie :D

... inak práve pozerám po dlhej dobe MMO Champion (svoj WoW acc som freezol na konci Lich Kinga) a Blizz je na 5.5M subscribroch? LOL http://www.mmo-champion.com/content/522 ... t-Blizzcon
... veď 5.5 bolo niekedy ešte v strede vanilly :D
.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa LordKJ »

hej no ved co cakas, ked vysiel WoD bolo 10mil


anyways Metzen prave povedal, ze This Summer legion
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 755
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HaDeS »

zasnem ze to este vobec zije, WoW realne umrelo s patchom 2.4 myslim, ked zrusili atunement k Mount Hyjal a vpustili vsetku luzu raidovat co sa im zachce. Tam to zacalo ist uplne od desiatim k piatim. Vydrzal som este WotLK, kupil Cataclysm ale uz som nemal ani chut to instalovat.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja som WOW nainstaloval cca pred 3 mesiacmi, mesiac som si zahral a mam dost zase na rok :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Leon »

HaDeS napísal:zasnem ze to este vobec zije, WoW realne umrelo s patchom 2.4 myslim, ked zrusili atunement k Mount Hyjal a vpustili vsetku luzu raidovat co sa im zachce. Tam to zacalo ist uplne od desiatim k piatim. Vydrzal som este WotLK, kupil Cataclysm ale uz som nemal ani chut to instalovat.
WoLK sa ešte dalo,... mount hyjalom sa to neposralo, ale poviem ti kedy sa to posralo,... keď spravili 10/25 raidy a hlavne normal a HC verzie,.. vtedy to išlo do riti
.
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 755
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HaDeS »

Leon,
Dovolim si nesuhlasit - zrusenie atunementu a tym padom super duper questu a vyhnutiu sa Lady Vashj a Kaelthas-ovi bolo podla mna prve vazne vitazstvo slackerov a od tade to uz slo len ku casualom a nezmyselnemu balancovaniu okolo PvP aren. Uznavam, XYZ guild sa rozpadlo na tych bossoch, lebo to prejst bolo popravde peklo. Ale sak predsa nemusi kazdy mrvit 25 many a to je problem pochopit pre drvivu vacsinu hracov - rozumej casualov a deti.
Nespocetne krat som videl argument ze - I have real life and I pay for game, so I am entitled to see whole content.
S prepacenim prd barani, podla mna sa plati za to, ze sa mozem virtualnym pandrlakom prechadzat po virtualnom svete a pochlostit NEJAKE (nie vsetky) prisery. Nic viac a nic menej.

Pravdu mas ze WotLK to zaklincovalo 10/25 manmi toho isteho. (osobne to bola aj poslapanie spomienky hroz z povodneho Naxxaramas_ Zober si ako sa to casom cele zjedondusovalo a skracovalo - Doteraz pre mna asi naj turbo super tutti dungeon z 5 manov bol BRD so svojimi baj oko 15 ci 20 bossmi a cele to trvalo snad 5 hodin cele prejst. Nic ani zdaleka sa k tomu uz nepriblizilo.

Lockov quest na mounta bol proste hyper epicky, svojho dreadsteeda som musel ukradnut nejakemu demonovi z chovu (ak si to dobre pamatam) a tiez to bol quest na zopar dni hutneho hrania.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HellAngel »

Wow sa len posunulo tam, kam vacsina hier. Kto ma prachy moze vsetko. Deti platia viac, tak sa im hra prisposobila. Dnes hc hier najdes malo
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

ja neviem, pre casuals ako som ja je lfr, pre hc hracov su challenge, mystic, hc, rsp zbytok. to ze to dali 25/10 nevidim taktiez minus, prave plus, pretoze uz neboli take megaguildy ako kedysi ktore kapali prave na tom, ze neposkladali 40ludi uz, Teraz to este vylepsili , ze mozes ist raid od 10 - 25 hociaky pocet, a hra rsp dungeon sa prisposobi. dokonca, ak si spravne spominam, uz to funguje aj crossrealm (nehral som 5mesiacov)
ziskanie legendariek je stale obtiazne, rsp cina farm.
vsetko je to stale rovnaky grind ako kedysi. repky, itemy, goldy.
ocenujem vratenie sa k normalnym cislam a nie ze kazdy mal vyse miliona hp
mozno, zjednodusili vstup do endgame contentu, a nemusis robit dlhe questchainy aby si dostal access. Co je imho fair. pre hc hracov ostava potom vyssia obtiaznost.ano, pridava to na zazitku, a vtiahnutie do deja, ale nie je to az tak podstatne. aj tak si to das iba raz, a robit to znova potom pre kazdy alt by bol pain, nie? takze vidim to ako plus skor.
co spominas locka a q na mounta, tak q na zelene spelly, a bol rovnako, ak nie este tazsie ziskatelny, ako mount kedysi imho.
Naposledy upravil/-a paranoid.asian v Ut 10. Nov, 2015, 08:35, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
::: ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa LordKJ »

problem tej hry je skor to ako dlho su posledne patche datadiskov, chyba content
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

s tym suhlasim. cakat dalsich 8-9 mesiacov na novy datadisk, ked prave kazdy ocakaval ze sa to stane najneskor na jar (aj ked, ja som tajne dufal, ze uz koniec roka by mohli ... )
+ vsetky dalsie datadisky od burning crusade, vynimkou wotlk (ten to uhral este ok) bol velmi slaby caj. Neda sa to porovnat s bc, kedy dosli areny, nove race (draenei u ally, belf horda), alianca dostala shamana, horda paladina (biggest fail, ale podla lore to vraj sedi), nova profesia (jwc) plus samozrejme novy svet (outland) a s nim nove dungeony a raidy ofc, a navyse este nove BG! (eos).

Toto vsetko v jednom datadisku. nieco podobne uz nikdy nezopakovali. Aj ked, je to mozno prave kvoli lore, ktore uz moc veci neponuka. Ale to uz neviem, nejsom v tom tak az zbehnuty.

wowku chyba exluzivita imho (napr. shaman only horde, paladin only ally), bolo cool
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 755
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HaDeS »

moj nazor je to, ze ste mi prave dali zapravdu, malo contentu ? imho nie, contentu je dost, len sa uber lahko ziskava/prechadza. Je to zergfest. Prides lahko zabijes s prstom v nose a je to vybavene. Ostanu iba oci pre plac a ze malo contentu.
Robit dlhe, zlozite a tazke chainy treba. Zober si WotLK, zbehnes par 5 manov, a hura na 10 man raid.
Uz zatracovane TBC sa mi javi ako stare zlate casy. 5 many, tona a tona craftingu aby si aspon ako-tak obstal v Karazhane. Ten dosiel na status farmenia ? no hura Gruul, zvladol si toho ? mozes sa kuknut Magtheridonovi na zubok. Mas zlozeny ako tak T4 ? no uz sa mozes ukazat aj v SSC / TK, Mas uz T5 ? no pome mount hyjal ako odmena za vashj/kaelthas aby zlopekelne zlo zas zacalo v BT.

vanilla mala toto este v daleko hustejsom prevedeni. Mat fialovu vec znamenalo nieco, T2 ? uz si bol maly boh, T3 bol mokry sen kazdeho hraca a dostalo sa k tomu tak mozno percento ?
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HellAngel »

Ktora mmo hra je pre HC hracov? Kazdy ide za peniazmi a z HC hracov skoro ziadne nie su. Peniaze idu z lowiek, noboov a podobne. Oni su ochotny platit snad za vsetko a blizzard im to doprial. necudujem sa, ide o prachy
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Leon »

ide o to, že wowko práveže také nebolo,... pamatam si že niektoré raidy sa progressovali aj mesiac kým sa pokorili, aj to to boli top 3-4 guildy ktoré to po tom mesiaci dali,...
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa quicky »

ved prave problem je ten ,ze :
1. mega easy dungy raidy itemy
2. tym padom content prejdes za mesiac dva tri komplet ...
3. ked prejdes bod 2. tak potom zistis ,ze nemas co robit

Hlavny problem je ,ze ludia su roznaznani ,ze kazdy rok vychadza datadisk s low obtiaznostou, ktory realne zprogresujes za 3 mesiace a zvysok roka skaces po dlazbe v meste /ako som ja vzdy koncil... :wallbash:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"