Ipad k novemu uctu z banky....

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6788
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa molnart »

uz druhy krat pises ze si v prima banke 26 rokov, pritom ta banka je na trhu asi tak rok....
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa LordKJ »

Pocul si o Dexii?
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

killswitch, ak by som pozrel vsetky cenniky bank vub, tatra, prima a dalsie, tak najdes x elektronickych ukonov ktore su spoplatnene, a za ktore chce love cisto banka, pricom ich nic nestoja.
ani csob napr nieje nevinna, trvale prikazy a inkasa - ich zrusenie stoji 0,50€ cez IB. zrusenie v ramci zrusenia uctu je bezplatne, ale bezne zrusenie spoplatnene. prave preto som si dal teraz bacha a pre istotu ich zriadil len na 2roky a daco, potom uvidime ci si ten ucet necham alebo sa vratim do net bank :)
Asi jedina vec co mi vadi je ze nemaju zatial bezkontaktne karty a cakat na nu dalsie 2-3roky pokym skonci platnost sucasnej je vela. Platba PINOM atd ma zdrzuje v obchodoch, uz som si zvykol platit bezkontaktnymi..

INac:
http://www.financnahitparada.sk/bezne-ucty/

Krasne porovnanie a dokaz, ze CSOB je naozaj za splnenia istych podmienok vyhodnejsia ako net banky dokonca :)


EDIT: co sa zmeny pinu tyka:
http://finweb.hnonline.sk/c1-55617900-c ... entom-csob

Platba za kontrolu zostatku
Ak chcete vedieť zostatok peňazí na účte, pozrieť si ho cez bankomat nemusí byť najlepší nápad. Päť bánk si za to účuje poplatok. Pohybuje sa od 0,05 do 0,33 eura. Všetky banky s výnimkou internetových spoplat- ňujú tiež zmenu PIN kódu cez bankomat. Poplatok je pomerne vysoký, od 1,66 eura až do 5 eur. Pozor na časté využívanie tejto služby.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa Toman »

K primabanke: prestáva platiť dodávateľom ..... Nový managment sľúbil vlastnikovy že sa do dvoch rokov stanu dvojkou na SK trhu. Akurát sa im to nedarí.... A starajú psie kusi...
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

Ze dvojkou :D Nestaci len reklama, billboardy a otvorit pobocky pomaly na kazdom sidlisku.

Nerozumiem, naozaj nie, ako chce byt banka, ktora uctuje 3,90€ za BEZNY UCET: http://www.primabanka.sk/sadzobnik-popl ... al-870.pdf
a zlavu da len ked tam ma clovek viac ako 10 000€ DVOJKOU na trhu...

Taky ciel moze mat banka, ktora ma lenivych klientov z minulosti, ktori to vobec neriesia, ze v nej nechaju 50-100€ rocne. Taka SLSP, VUBcka, Tatra. No aj na tieto banky dojde. UZ som pisal minule, ze generacia ludi sa obmiena, a dnes uz ani 40tnikom nerobi problem mat net banku kde dokazu vsetko co potrebuju urobit cez IB a maju to zadarmo. Tieto starsie banky sa aj v tych rebrickoch umiestnuju dole co sa tyka toho, ake su lacne - teda su najdrahsie, lebo stale ryzuju z tej velkej casti klientov, ktori kvoli 100€ rocne nepojdu zmenit banku. Takze take ciele byt dvojkou si moze dat take Zuno, ktore ma naco nalakat - urok 1,51% na sporiacom neterminovanom ucte prakticky bez obmedzeni /vyber v danom mesiaci je nedolezity, to sa da v poho ustriehnut/, kreditne karty bez poplatkov a pod.
Co je sranda, tak zistujem ze CSOB je prakticky ako komplexna banka ak nechcem kreditku vyhodnejsia ako net banky - pra pracujucich ludi. Takze, taka CSOB by si kludne mohla dat za ciel byt jednotkou :D No Primabanka na toto nema narok s tym co ponuka.

Ono, ludia sa do toho nestaraju, na zaklade skusenosti neveria bankam, nic nechcu menit, a potom to tak vyzera. Ved aj tu v tejto diskusii vidim, ze ludia pomaly neveria, ze v CSOB naozaj na poplatkoch zaplatia velku NULU, lebo v tej Pohode je prakticky vsetko zahrnute - samozrejme ak splnia podmienky. Teraz davaju este aj tablet, co je prakticky 100% urok na 2roky, a stale sa najdu ludia, co vahaju, alebo rovno povedia za nemenia. Fakt nerozumiem. :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6788
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa molnart »

LordKJ napísal:Pocul si o Dexii?
pocul. ale ta tu tiez nebola 20 rokov a tiez si nemyslim ze quicky ma cez patdesiat a je nemozne aby niekto bol klientom banky dlhsie ako 23 rokov
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa quicky »

Precitaj si vyssie ze ucet mi tam pri narodeni zalozil dedko a mam 26 :) neviem cocje na tom nepochopitelne... asi patrim do tej lenivej casti obyvatelstva ktora to neriesila...
Aj ked vcera som este kukal ucet a kazdy mesiac mi tam chodi 5.56e cca,nieco sa mi mari ze to je za platby kreditkou alebo nieco takec.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

jj, vracaju ti nejake percento, asi 0,5% za platby kartou.. Predpokladam ze ten ucet Ti zalozili ked si sa narodil, a mal si ho ako detsky alebo nieco take.. Ale ked si skoncil SS, mal si "prebehnut" inde :DD Sice, nevylucujem, ze si ho mal zadarmo dost dlho, lebo neverim, ze platis 15€ 10rokov, to by si si urcite vsimol :))
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa quicky »

od 18ky :hysterical: vtedy som si ho zmenil zo sporiaceho na neviem jaky
Používateľov profilový obrázok
m4te
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 344
Dátum registrácie: Po 18. Júl, 2011, 01:52
Bydlisko: Praha/Kosice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa m4te »

Myslim, ze kapital 300e (ktory ti zadrzi banka) sa da pomerne lahko zdvojnasobit (aby si si kupil ipad mini) a nemusi to ani trvat dva roky. Nehovoriac o inflacii a dalsich super podmienkach toho uctu :)
Spoiler: ukázať
APU AMD A10-5800k | GPU MSI R9 270X Gaming 2GB | MB ASRock FM2A88M Extreme4+ | RAM 2x2GB Kingston 1600MHz CL9 T1 + 2x2GB Corsair XMS3 1600MHz CL9 T2 | PSU Cooler Master Silent Pro M600 | CASE Fractal Design Core 1000 | Storage HDD WD Green 750GB | System HDD Seagate Barracuda 7200.12 500GB [Xilence HD Cooler CL] | SC: Creative Sound Blaster Audigy 2 ZS Platinum Pro
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6788
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa molnart »

tak daj nejake tipy ako zdvojnasobit "kapital"
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

Ze zdvojnasobit kapital :)) BMW Invest ho mal len zjedenapolnasobit, a ako to dopadlo.
Myslim si ze na tuto stranku nechodia ludia, co by to nevedeli poriesit, keby sa to dalo :) A po druhe, naco by potom ludia pracovali, keby bolo nieco take mozne s absolutnou istotou :rep:

Ked dojdes do obchodu a len tak si kupis tablet, za dva roky ho predas mozno za 120€. Aj to budes rad. Teraz zanho das "iba 300€", aj ked vo volnom predaji v serioznych shopoch stoji 320€ a viac. Cize uz tu mas 20e zlavu. A za dva roky Ti banka vrati cistych 300€.

Tak, kde stratis viac? Ked si ten tablet kupis v obchode, alebo ho vezmes od banky? Samozrejme, pocitam s tym ze clovek co si otvori v CSOB ucet a vezme tablet ho aj realne chcel kupit a premyslal o tablete, a nekupi si ho len tak, aby mu lezal na policke...
Ja by som tablet skor ci neskor aj tak kupil, predsa len vsetko nove z oblasti IT sa na tejto stranke podobnym ludom do ruky aj tak dostane, aj ked nazaciatku boli proti tabletu :) Takze, tak. A tie podmienky, splna dalsich 50 000ludi ci kolko co maju Pohodu roky dozadu a jedina ich vyhoda bola ta ze neplatili 5€ za vedenie uctu, a banka k tomu pridala este aj tablet. Fakt neviem o nicom "vyhodnejsom", samozrejme pre ludi co im nerobi problem "zalozit" na dnesne pomery smiesnu sumu 300e.

Apple by som ale nikdy nekupil, skor Android. Vdaka tejto akcii aspon u mna docielila tato akcia aj nieco ine, min. u mna, ze uz sa obzeram po iPhone5 a ked pojdem predlzovat pausal, budem sa onho zaujimat uplne inac, ako naposledy /kedy som apple ignoroval/. Ako sa hovori, kto neskusil, nemoze posudit :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
jamaica
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Ut 04. Jún, 2013, 20:29

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa jamaica »

Pridavam moju skusenost...
V pia 31.5 som si bola zriadit ucet v CSOB a vyzdvihnut novucicky biely iPad. Cez vikend dosla baterka tak som ho supla do siete prilozenou nabijackou. Dobil sa ok, hrala som sa s nim dalej, v pondelok opat dosla baterka, chcela som opat dobit, sup ho na nabijacku a nic. Skusala som rozne zastrcky v dome, ohybat kabliky, prefuknut konektor, skusala som ho pripojit aj USBckom do laptopu a nic. Vobec sa nenabija, nereaguje.

Ok, spat na pobocku, kde mi minuly piatok pri preberani iPadu povedali, ze zarucny servis je cez T-com, ale nedali mi ziadne ine info, kontaktne cislo, postup pri reklamacii, nic. Typek v banke vytocil T-com (0800 123456) tam nam povedali ze treba ist na predajne miesto T-comu (v KE napr Aupark, Optima, Galerka) Vraj potrebujem iba zmluvu s CSOB na zriadenie uctu, kde je uvedene seriove cislo + iPad a ze oni si to v predajni vyhladaju...

Nabehnem do Galerky, otravena tetuska v T-come absolutne o nicom nevie (ani ini pritomni "predajcovia" na predajnom mieste - vsetci nezajem a nos v ich smartfonoch). Navela a s kyslym vyrazom v tvari obvolala zopar cisel, prezrela intranet, ale ze o takej kampani s CSOB ona nic nevie. Nakoniec nasla nejaky email z maja, kde hovoria o kampani s CSOB, ale spominaju tam iba Samsung Galaxy (ziadny iPad) a ze clovek musi doniest original zarucneho listu pre uplatnenie reklamacie.
Takze zajtra opat na pobocku CSOB, prestava ma to bavit, bordel v tom maju riadny. Fun & games....
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa killswitch »

ale je to zdarma a to sa oplati :good:
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Ipad k novemu uctu z banky....

Príspevok od používateľa felipe25 »

jamaica: mne bolo povedane nieco ine ako v zmluve, a to ze Apple iPad mi zreklamuju v predajni Apple na 1. poschodi AUPARKU :) O telekom centrach nehovorili nic / aj ked v zmluve su len tie/
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Debata o všetkom"