Tom Clancy's The Division

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4787
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa hulo92 »

vsak jeho to prejde, nehaj ho :)
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2343
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Xeigen »

som zvedavý čo sa z toho vykľuje, určite nebudem kupovať pri vydaní... ak by sa to zabehlo podobne ako battlefield, možno raz, po zlave, na zimné večeri...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13005
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa loleqboleq »

federala jeho unikátne formy príspevkou s miliardou " ) " ako "lubim dyvyzn )))))))))))))))))))))))))" neprejdú...

teraz vážne...v hre som bol doteraz asi 3 hodiny a z toho 1h a cca 45min som len prehadzoval nastavenia a analyzoval vplyv na fps a je to naozaj hanba, ako bolo spomenuté, je to beta, takže konečné scénare z toho robiť nebudem, no že s ale že úplne úplne minimálnymi nastaveniami mám s 980Ti na 4k absolútne nekonzistentné fps, rôzny stuttering, texture flickering a časté prepady fps, to mi aj tak vadí - je potrebné dodať, že keďže to je ubisoft, tak si môžeme dovoliť hodnotiť optimalizáciu už teraz, lebo pri vydaní nebude oveľa lepšia

- grafika ako som tiež hovoril - watch dogs s inou tématikou a dopravným stavom
- MMO štýl HP barov (a celá tá politika strelím 4x headshot, aby šiel dole alebo vysypem 400 nábojov random, aby šiel dole chalan v teplákoch a zavolám tank na obrnenca, ktorého nedá ani pol kila dynamitu) ako v RPG rách a MMOčkách ako WoW,TESO a podobne mi príde absolútne smiešne, nie je dôvod, aby to nebolo riešené ako to je vždy riešené v FPS hrách (BF,CoD a v podstate každá strielačka)
- škoda, že char creation má aktuálne akurát presety, čo by malo mať aj komplet portfólio (keďže beta by mala byť len o bugovaní, nie o pridávaní ďalších vecí)
- inventárový systém sa mi páči, občasná interakcia s "přeživšími" tiež

v podstate dva roky po vydaní a po miliarde updatov budem s hrou spokojný (zase niečo podobné ako s WD - ten sa mi tiež páčil ale naozaj po tom roku-dvoch po všetkých updatoch bol oveľa lepší, menej iritujúci a kľudnejší)

každopádne nejako chuť to zapínať už nemám a kupovať už detto, počkám si
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Konečne triezvy komentár vďaka zaň :good: Len dodám aj keby si ma 4x980tky aj tak dostaneš aj na odladenom modernom titule veľmi nekonzistentné FPS. 4K s hocičím čo je momentálne na trhu je o ni čom. Myslím že to tu dexter už niekoľko krát rozoberal.. fakt to nie ze LEN o RAW výkone danej zostavy, respektíve vôbec to nie je o tom.

Ďalšia vec sú skutočne priam vôbec neoptimalizované drivre pre tú hru.

pises ze beta ma byt o bugovani. Hned ako zapnes hru si upozornený že toto vôbec nie je finálna verzia hry, že tam nie je všetok kontent a že sa gameplay po release môže zmeniť.

Možno to vyzerá že obhajujem, ale v skutočnosti sa len snažím porozumieť modernému hráčovi a jeho komentárom a potrebám. 90% komentov čo som čítal je skutočne typu mam v hlave seno, mne to seká, ta hra je na P ... Je to Beta, reportujte, komentujte idealne priamo na forach vydavatela, prispejte k zlepšeniu produktu. Môžeme byť vďačný že vôbec nejakú verejnú betu máme ;)
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2343
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Xeigen »

Voľakedy takéto sprostosti typu "zaplať a dostaň sa do bety, alfy" nikto neriešil (aspoň teda v mojom okolí), proste vyšlo DEMO/TRIAL, a človek si hneď spravil názor, či sa to oplatí kúpiť. Dnes ti neostáva nič iné, ako to pirátiť, ak chceš teda vyskúšať final verziu.
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Opäť budem oponovať. Napr na Xboxe má možnosť developer hodiť do beta testu hru, a je ich tam niekoľko. Je to pre vydavatela a developera hrozne dôležité. Osobne si myslím že sa nám skrz A - B testing a modernú a funkčnú monetizáciu prvkov v hre svitá na lepšie časy a Betu od rôznych vydavatelov uvidíme čoraz častejšie.

Aj tak je to o prachoch. To je jasné. No ale napr také RPG, hlavne začínajúce, je veľmi ťažko nastaviť tak, aby hned pri release bolo skutočne dobré. Práve preto je aj pre tento titul tak dôležitá beta. Ubisoft má určite rozbehnutý aktívny A - B testing a aj vďaka tomu bude môcť podľa REÁLNYCH meraní vyhodnotiť dopady tamtoho či oného na samotného hráča pri ostrom release. Hráč tak aktívne len tým že pri plnom vedomí reálne hra hru prispieva k jej automatickému zlepšovaniu na základe názoru väčšiny, ktorý bol získaný cez A - B testing v Bete. Jednoduché, funkčné, prínosné aj pre hráča aj pre developera. :good:
Používateľov profilový obrázok
Purejoke
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 368
Dátum registrácie: Po 30. Sep, 2013, 11:22
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Purejoke »

Tak po pár hodinách v hre musím povedať, že na "MMO" mi zatiaľ prišiel ten svet dosť prázdny a nudný. Viem, že ide iba o betu ale prostredie nemá pre mňa žiadnu zaujímavú atmosféru no možno keď sneží. :D Nato, že je to BETA a nie DEMO mohli toho sprístupniť viac. Takto sa mi zdá, že je tam toho málo a neviem sa rozhodnúť či ma to baví alebo nie. Grafická optimalizácia dopadla presne ako by človek čakal od ubisoftu o ničom.
CPU: i7-9700k MB: GIGABYTE AORUS Z390 PRO GPU: Gainward GeForce® GTX 1080 Ti Phoenix RAM: G.SKILL Aegis 16GB KIT DDR4 3000MHz PSU: Corsair RM650W SSD: Samsung 980 1TB Case: NZXT H700 Monitor: Dell AW2721D
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4239
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa castelL »

Tiež mám už nejakú tú hodinku hry za sebou. Po dlhšej dobe prichádza nuda. Grafickú časť hry hodnotím vcelku pozitívne no nato, kedy bola hra prezentovaná a čas, ktorý prešiel, to malo byť lepšie. Nemal som žiaden väčší problém, čo sa týka hrateľnosti. Akurát hráči s ktorými som sa stretol boli schopný ísť s vami a "spolupracovať" a neskôr potom poza chrbtom po vás strielať :laugh: Ideálne hrať ako skupina.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4787
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa hulo92 »

no mne az dnes prisiel beta acces a podla tuna toho na to seriem aj stahovat to :D
Používateľov profilový obrázok
FederaL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 760
Dátum registrácie: Pi 12. Apr, 2013, 10:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa FederaL »

Mne sa hra paci aj po stranke gameplay aj po grafickej stranke nemal som ziadny prepad FPS. Ked hras sam je to nuda jedine ako tim.

Akurat som nasiel video Ultra PC Settings Gameplay https://www.youtube.com/watch?v=doa9h7AWYg8

a hru si urcite kupim !
i7 7700K. MSI Z270 M7. corsair RM750. Corsair 2x8gb 300mhz white led. MSI GTX 1080 TI gaming 11g. samsung Evo 960 500gb. Samsung evo 840 250gb. 27" Dell S2718D
Používateľov profilový obrázok
FederaL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 760
Dátum registrácie: Pi 12. Apr, 2013, 10:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa FederaL »

Monster1 napísal:Jasne ze je staci sa pozriet na nastavenia grafiky skoro všetko sa tam tyká len tieňov/osvetlenia a pod. textury atd tam nenajdes, to len Federalko je z toho stale v detskom sne :D
no keď to hodnoti ten čo hral hru asi tak hodinu tak je to trápne voobec hodnotiť som tam strávil cca 20 hodín, a je to môj názor MASSIVE odviedli naozaj dobru prácu a podporím ich v tom, som s hrou spokojný keď ste taký užasni v kritizovaní a hodnoteniach, testoch hier asi by ste mali otvorit svoju firmu a urobit neaky NEXTGEN supu :)

p.s. Sme tu nie kvôli tomu aby jeden druhého zhadzovali ale zdieľali názory
i7 7700K. MSI Z270 M7. corsair RM750. Corsair 2x8gb 300mhz white led. MSI GTX 1080 TI gaming 11g. samsung Evo 960 500gb. Samsung evo 840 250gb. 27" Dell S2718D
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Broslowski napísal:Opäť budem oponovať. Napr na Xboxe má možnosť developer hodiť do beta testu hru, a je ich tam niekoľko. Je to pre vydavatela a developera hrozne dôležité....
Xeigen hovoril o Deme/Triale a to ma od Bety daleko tak ako si v predchadzajucich prispevkoch uviedol. A Xbox nie je PC, o ktorom tu vacsina prispevkov asi je. Je pravda, ze kedysi byvali Triale/Dema ovela castejsie, teraz byvaju dema iba pri niektorych hrach (Fifa, PES, ...)
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13005
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa loleqboleq »

nevideli ste, kde sa ukazuje indikátor pre push-to-talk ??
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
FederaL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 760
Dátum registrácie: Pi 12. Apr, 2013, 10:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa FederaL »

loleqboleq napísal:nevideli ste, kde sa ukazuje indikátor pre push-to-talk ??

mne sa to ukázalo iba ked som v tíme taka zvuková vlna !
i7 7700K. MSI Z270 M7. corsair RM750. Corsair 2x8gb 300mhz white led. MSI GTX 1080 TI gaming 11g. samsung Evo 960 500gb. Samsung evo 840 250gb. 27" Dell S2718D
Používateľov profilový obrázok
FederaL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 760
Dátum registrácie: Pi 12. Apr, 2013, 10:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa FederaL »

ha ha no toto už nie teraz už na to kašlem :)))) keď to neopravia nedám za hru ani euro

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 7klQfYYUHY
https://www.youtube.com/watch?v=1_lqMapJxvw
i7 7700K. MSI Z270 M7. corsair RM750. Corsair 2x8gb 300mhz white led. MSI GTX 1080 TI gaming 11g. samsung Evo 960 500gb. Samsung evo 840 250gb. 27" Dell S2718D

Návrat na "Hry a problémy s nimi"