UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

kacer je narodny hrdina. ako je to s migmi?neako nesledujem spravy
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

od tych starych Migov si nic neslubuj - rusi maju taku protivzdusnu obranu ktora nedovoli Migom zahrat ziadnu velku muziku.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

Migi zostanu v špajzi pre dalsiu vladu si tipnem, nech tam nepojde a prazdnymi rukami sa ukazat. Ale odidu skor ci neskor, neviem naco tie šerble opatrujeme.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5521
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Dalsia vlada ktora tu bude sa pojde ukazat do moskvy
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 755
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HaDeS »

to by mi nevadilo ak by v krajine zaslubenej natrvalo aj zostali
ale to by sudruh blaha mal prehnity kapitalisticky pandorf a berg z ruky.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6878
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

cital.som.o novych bombickach z usa co len stihacky vedia zhodit ,75km.pred cielom a to protivzdusna obrana nezostreli tak neakon by im posluzili. heger este zamiesa karty do volieb a moze sa stat ako cesky zlepenec porazi smejdov z hlasosmeru
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

JDAM-ER bombicky - hnusna burzoazna amerika ich ma strasidelne vela, su to vlastne stare bomby s dorobenym gps/laser navadzanim/inteligenciou.
kludne do 2000 libier cize zhruba jednej tony.

pruser : aby mali 75km "dojazd", musia byt zhadzovane z hodne velkej vysky lietadlami. A tam uz mas problem s protivzduchovou obranou nepriatela, ked vystrcis svoj obstarozny Mig vyssie nez 10 metrov nad zem (obrazne), uz ta maju tie hnusoby a este predtym ta ma A-50 ktora bohuzial nebola poriadne poskodena v Bielorusku - a stale je zopar kusov ako jej nahrada a stale tu svinu nepotrebujes mat 50km od bojovej linie. Stovky kilometrov daleko to vidi... a nove A-100 maju byt este lepsie, digitalnejsie, vraj maju rozpoznavat aj pozemne ciele stovky kilometrov daleko.


inak... occupied Crimea militarization dynamics. Od roku 2014 sa stale viac a viac zrychlovalo, jasne ze ide o zachranu obyvatelov, vobec nejde o vybudovanie vojenskeho ostrovu kdeze :
https://i.postimg.cc/8c4TDZS1/crimea.png
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

.
https://www.youtube.com/watch?v=ZV4y8qbhOnk
.
takze ono to nie je uplne cele stratene, len... no... semtam nejaky drobny problemik.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Na cz/sk twitteri to uz davno takto nevrelo, ako teraz po vcerajsom masovom proteste dezolatov v CR
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tento ftípek sme tu uz mali ? http://www.cenzor.cz/?q=node/2398
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

Už všetky verzie prečo vlastne sú tam povedali, ani jeden nezabral. Posledne Lavrovovi v tej Indii nevyšlo ani to "boli sme vovedení do omylu", ešte pár mesiacov a ozaj sa možno aj priznajú, že jediný problém bola "prozápadná" vláda.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ze India... ten bol dobry s tym omylom. Takze teraz najdite spiatocku na tankoch a raketach, zatraste prasiatkom, zaplatite skody co ste napachali (to sa neda zaplatit, to nezaplati nikto), zrekonstruujete krajinu, odovzdate medzinarodnemu spolocenstvu kluce od atomovych hangarov ponoriek lietadiel, desatanizujete spolocnost atd, atd.

Ved to je v pohode ze ste do omylu, to sa stane kazdemu z nas.

Inak Bloomberg reportuje, ze India oficialne potvrdila ze sa pridava na stranu vsetkych sankcii. To znamena cenove obmedzenie ropy (z ktoreho samozrejme doteraz bohapusto pardon brahmapusto benefitovali), zakaz exportu tovaru, atd, atd. India vraj velmi prisne zasiahne proti vlastnym podnikatelom, ktori sa posnazia obchadzat sankcie.

Ako Stewe Wonder povedal : uvidime...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

To jedine ma zaujima, ze kto bude garantovať bezpečnosť Ukrajiny... (a vlastne všetkých susedov Ruska). Bez toho tam nikto nedá ani cent na nejakú komplexnú obnovu. To by som sa rad opýtal tých trollov na tycy pochodoch za mier, ze kto teda bude garantovať, ze sa toto Ruské dobrodružstvo nezopakuje za 10 rokov... (ak teda nechcú Ukrajinu v Nato a teda aj v Eu).
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kdeze za 10 rokov, pozrime dnes na Moldavsko, Bielorusko, mnohe krajiny okolo...

a akoze kto zagarantuje bezpecnost, no predsa Rusko : po rozpade Sovietskeho Zvazu nastupnicky stat, teda Ruska Federacia, garantovala Ukrajine bezpecnost, nezavislost, uzemnu celistvost, vojensku ochranu a vsetky tie krasne veci. Pred akymkolvek agresorom - vymenou za to, ze Ukrajina sa vzda atomovych zbrani.

Dnes uz vieme, ze to bola najvacsia chyba v dejinach. Kto by to povedal...
Dnes su tie zmluvy platne. Neboli vypovedane.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Debata o všetkom"