UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 754
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HaDeS »

Tak dal som si dva dni sebemrskacstva a teda nebudem pocuvat len jednu stranu s ktorou suhlasim, ale vypocujem si argumenty aj druhej strany.

Priznam, ze na Solovjova, Dugina, ci Skabajevovu som nemal zaludok, ale dal som si nasu a cesku alternativnu scenu. Musim povedat, ze niekto z nas zije v inej realite, len neviem kto to je. Ujo Koller je jedna z mojich topiek. https://www.youtube.com/watch?v=UKvs_nUWVps Za mna precural taku Infovojnu o 2 rady.

upozornenie : po vzhliadnuti toho videa mozu nastat psychicke problemy, nespavost, zacervenanie koze, zaludocna nevolnost alebo hnacka. U jedincov slabsej povahy vsetko naraz !
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3302
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Už ten názov videa je dobrý - "Rusko nemá kam ustoupit. Bude bojovat." :facepalm:
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Ty by si tiez nemal kam ustupit keby si branil svoju krasnu vlast samozrejme na cudzom uzemi ... raketami od iranskych kamaratov a tak.

Hlavne nezabudni na uzemi ineho suverenneho statu usporiadat referendum pod taktovkou svojich samopalov a tankov.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6831
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

som zvedavy ci ten dron reaper, co dnes sundala ruska stihacka, ma neake foto/video ako ho sundala bo ministerstvo orkov uz blaboce ze ten dron sam spadol, hej za 2 melka dron sam spadne.
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

At approximately 7:03 a.m., one of the Russian Su-27 aircraft struck the propeller of the MQ-9, causing U.S. forces to have to bring the MQ-9 down in international waters.

Several times before the collision, the Su-27s dumped fuel on it and flew in front of the MQ-9 hastily. This incident demonstrates a lack of competence in addition to being unsafe and unprofessional.

https://mil.in.ua/en/news/russian-fight ... black-sea/
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6831
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

spravy su ale ci usa zverejnia neake foto/video z drona a to by bol utok s dokazmi tych spin hnusnych
hry- ps5
doma-HP probook
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

na youtube aj twitteri sa uz rozbehli videa na tuto temu, neviem, nepozeral som. USA ani nikto iny nemusi zverejnovat videa pre sudruhov obcanov.
Vies tie velke rozhodnutia sa robia inym sposobom a bez kriku.

Cinsky náčelník toť zachvilu pojde pozret Cervene namestie aj Kyjev, tak uvidime s akym sirokym usmevom odtial pojde prec.

Inak kto strasne zarobil na vojne bez jedineho vystrelu, jedinej kvapky krvi ? Katar. Podpisali oooooobrovske stomiliardove zmluvy na dodavku plynu aj ropy nielen s Europou, ale aj Indiou a Cinou (Cina samotna im podpisala jednu zmluvu na LNG za 63 miliard na 27 rokov, tomu sa povie "garantovany prijem"). Katar ma 2.6 miliona obyvatelov. Ked si doteraz niekto myslel ze Arabi maju penazi na rozdavanie a'la umely ostrov, najvyssia budova na svete a podobne panske huncutstva, teraz len uvidite co znamena "absolutne nevediet co s prachmi". Katar fantasticky vyuzil situaciu a vytlacil rusov z trhov tak strasne polahky ako sa to este nikdy nikomu v historii nepodarilo. Navyse maju vynikajucu geograficku polohu (logistika na jednu aj druhu stranu) takze to proste mozu polahky zrealizovat.

Okrem toho ze ziskali dlhodobe partnerstvo od Ciny, ziskali aj vojensku ochranu. Cina nenecha nikomu kvakat do zalezitosti, ktore priamym sposobom ovplyvnia jej spolocensku stabilitu a narodnu bezpecnost. Katar uz vraj prislubil, ale to som zatial nenasiel oficialne potvrdene, ze posunie kvanta penazi na rekonstrukciu Ukrajiny ak to dopadne tak ako to ma dopadnut, a to cele s povolenim Ciny pretoze to v obrovskej miere budu jej peniaze.


Len tak zo srandy : https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/other/ ... d27c&ei=10
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Takze to bol iba nevinny prelet spriatelenej russkej stihacky, presne ako sudruhovia z Kremla tvrdili.

https://www.eucom.mil/article/42318/med ... ssian-su-2
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

Stavím sa, ze dezole scénu na tom zaujem hlavne ten 60 sekundový výpadok kamery na drone, ktorý by urcite jasne ukazal G.Soroša ako uvoľňuje skrutky na vrtuli dronu.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

schuti som sa zasmial :

https://youtu.be/lR8qq7PpEJw?t=465

nie si titulky tak prelozim :

"myslim ze nasi posluchaci toto poznaju, no pripomeniem - existuje Ministerstvo prirodnych zdrojov v Cine. Ma viacero funkcii, jedna z nich sa zaobera velmi dolezitou kartografiou. Ona vypusta OFICIALNE MAPY ktore sa potom kopiruju v desiatkach milionov kopiach v skolach ... vot nedávno vydali nove mapy Azii a vychodnej Sibiri a... DESIATKY ruskych miest a osidlenych miest (dedinky, atd, samoty ktorych je na tom dalekom Sibiri samozrejme hodne dost) UZ SU NAZVANE ICH PRVOTNYMI CINSKYMI MENAMI."


Pan rozprava o uzemi ktore v rokoch 18xx rusi odtrhli Číne. Joj pobavilo, silno pobavilo. Nebudu predsa dnes tlacit nejake mapy a za polroka ich stiahnut a nanovo :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

to fakt takto bezi v najvyssej politike ?
https://www.youtube.com/watch?v=3CwkY-w2r5E

jeden somar cita druhemu somarovi vsetko z papiera, absolutne nic nevie povedat z vlastnej hlavy ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5860
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa wingo »

Tiež by si sa bál že trepneš somarinu pred Capo di tutti Capi a zajtra vypadneš z okna aj s celou rodinou, hlavne keď ten Capo je tak nervózny že vyzerá že ide prevrátiť stôl, tak silno ho drží ;)
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2332
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Xeigen »

Predseda maturitnej komisie už čo to zrejme požil, preto sa tak pridržal stola. Ale treba uznať, študent 15 minútovú prípravu využil podľa počtu listov na maximum.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

cert vie ci student vie pisat :) rozhodne nie takto formulovane vety, to mu pripravil nejaky štáb - vela vela ludi na tom mudrom prejave pracovalo vela vela dlho. Dobre komentare v tom videu, dobry font mal ujo Don Don pouzity a odrecitoval to s pekne suchym hrdielkom. Musi byt fakt uzasne prijemne sediet oproti vrahovi tvojho vlastneho otca a bozkavat mu prdel.

Ked sme uz pri studentoch : stara dneskaj rano ze volajaka sprava hovori ze vysoke skoly v Rusku zazivaju prekvapive navstevy. Z "vojenkomatov". Normalne sudruhovia dojdu na skolu, porozdavaju studentom pozvanky. Trikrat hura. Dosli väzni, došli šikmookí burjati, tak uz zacinaju brat buducu inteligenciu. Rozmyslam aky progress henten narod caka...


ako to bolo s tym americkym dronom
https://www.youtube.com/watch?v=KHCb86nwlTY
americania na dialku vymazali software a data, to som videl na inej stranke, hardware je nepotrebny a nepodstatny
Rusi samozrejme tvrdia ze ich stihacky sa nepriblizili k tomuto dronu a ze sa rozhodne nesnazili (19x - cela ta akcia trvala takmer 40 minut) ten dron strhnut dole. Takisto ruske lode nekruzia v mieste padu v Ciernom Mori a nesnazia sa ziskat ten havarovany dron.


Russia: we didn't do it.
US: Here's a video
Russia: ... you made us do it. We guarantee that the pilot will not receive any medail.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..

Návrat na "Debata o všetkom"