Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Je to velmi pravdepodobne, kedze ani pred vedlajsimi dvoma vchodmi nebolo volne miesto na parkovanie.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

Mimiik napísal:Nic v zlom proti panovi taxikarovi ale mam taky tusak ze keby si ho neobsadil ty tak do hodky by ho mal urcite niekto iny... ;)
aj u Vas si ludia na take "svoje" parkovacie miesta davaju akoze rezervacky formou kartonovej krabice ci stolicky? Ked mam dobru naladu, rad im cez to prebehnem autom (ale zrejme ma to prejde, ked niekoho napadne schovat do toho kartonu poriadny suter) :D
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5192
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Chris »

landrower napísal:tak ale zas robite z bratislavy fakt tragediu...
to ze polka bratislavakov su pristahovalci z inych casti SR (nechcem rovno povedat ze "vychodnare") to uz nikto neriesi :)
je pravda ze tu je neprijemnejsia doprava ako v inych mestach, ale to bude tym ze tu je viac ludi a kedze percento dementov je vsade +- rovnake tak aj tych dementov tu je viac ;)

vychod zacina za ikeou takze :hysterical:
quicky napísal:vzdy je to chyba ludi a nie mesta,ale tak tu je to koncentrovanejsie no :))) ale idioti su vsadE:)

proste som nasraty,mam chut auto skotulat z kopca,stale problemy

kedy konecne dojdes ukazat to subyho a nie len basnit o nom ? :-D
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
Používateľov profilový obrázok
embe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa embe »

pokial to nie je reserve s tym, ze si za to plati cca 800 e za rok a ma tam znacku s SPZtkou pripadne invalid alebo tak tak ma to nezaujima..to som akoze nepochopil a co ze si to odpratal..tak si tam mal zaparkovat po tom ako to ocistil..ci to teraz je tak ze si odpluzil miesto a od tej chvile je jeho NAVZDY? smejem sa... apropo rozvodova retaz je nesmrtelna... mali to vsetky skodovky po feliciu - tie co mali viacbodove vstreky bosch to uz nemali tie mali remen...mam ten pocit ze to uz ale nebola 1.3 ale 1.6tka a tam sa menila vodna pumpa a rozvody po cca 50tis km ale v porovnani s 1.3jkou to auto bola raketa...mal som tu cest ale len kratko - mal som 1.6tku feldu asi pol roka niekedy v 90tych rokoch.. (si pametam ze to malo radio blaupunkt a malo to taky srandovny system proti ukradnutiu kde sa neodoberal predny panel ale do radia sa vkladala taka telefonna karta s cipom a az potom hralo :D) ..favorit s karburatorom alebo so vstrekovanim mal bez ohladu na to ci to bola 135 alebo 136tka retaz... - bolo to v poho nadimenzovane tak ze to prezilo auto...250tis km no problemo.. momentalny problem a kauza s tsi a retazou je ten ze pouzili cinsku - ktora mala z vyroby milimetrovu volu a..navyse napinak - kladka bola tiez made in china... tie ktore menia v kulancii su japonske... a "vraj" je to opat "bezudrzbove" ja som teda nabehal po vymene cca 7tis..a vsetko slape ako ma (klop klop klop na drevo)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Snake »

ZoranICS napísal:
Snake napísal:ja to franto zkoušel, a moje len vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :cry:
Tak to ma mrzi :D Ked sa stretnes s niekym kto ma Japonca abo BMW tak ho popytaj aby to kus podrzal na obmedzovaci aby si mal aj ty zazitok :D
Ja to už zoranko nejak neriešim toto :D ja sa chcem len pohodlne odviezť, s trochou rešpektu pred fabia-warriors clanom (V8+Quattro), a to mi stačí :-)





.
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa undertaker007 »

a čo ty máš vlastne za auto, hadík ? :-)
(ak to nie je tajomstvo ;) )
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

no uvidime na najblizsej lanke tu jeho pohodlnost, trosku hadikovi postupame na chvost a on sa chyti :-)
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa landrower »

mirjak napísal:
Mimiik napísal:Nic v zlom proti panovi taxikarovi ale mam taky tusak ze keby si ho neobsadil ty tak do hodky by ho mal urcite niekto iny... ;)
aj u Vas si ludia na take "svoje" parkovacie miesta davaju akoze rezervacky formou kartonovej krabice ci stolicky? Ked mam dobru naladu, rad im cez to prebehnem autom (ale zrejme ma to prejde, ked niekoho napadne schovat do toho kartonu poriadny suter) :D
nie, lebo tu by skoncil s podpalenou postovou schrankou v lepsom pripade jak to tu poznam :D
(nic co by som ja robil, len som si vsimol isty trend), pripadne poutrhane stierace a pod (akoze zohnute tie kovove ramena surovo)...
kazdopadne teraz sa dobre parkuje lebo ludia nevedia vybehnut na chodnik :D a konecne mam vzdy kde zastat teda....
najviac som sa bavil ked jeden typek co tu ma jeep 4.2 V8 AWD nevedel na chodnik s tym vybehnut, a to ani nie ze cez obrubnik ale len cez take pekne zosikmene :D musel velmo zle pozerat ked asi 10m od neho som sa na to vysupol s feliciou bez vecsich problemov :D
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa _Mato_ »

When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa kramer »

He mu to tam bliká ako u číňana na vianoce nech sa ide zadrhnúť aj s tým jednostopovým bicyklom. Neznášam motorky ale dúfam že ich vodiči majú prevažne BRh+ :P .
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ZoranICS »

Tomuto hovorim ja "kulturne sa vyzit" ;)

"kulturne", lebo napriek tomu ze sli tri kila obaja vedeli ist v TOM spravnom pruhu a este aj smerovky stihali hadzat :? Napriek tomu je par magorov, co si myslia ze ked idu 132 tak mozu veselo v lavom aj ked su vedla dva volne, a nestihaju nic ine len telefonovat zaroven cely cas cumiet na GPS a pouzivanie smeroviek je "pre tych ostatnych koko*ov co nevedia jazdit" :facepalm: nehovoriac o tom ze aj motorkar si udrzal vzdialenost a videl aj to kedy mal spomalit...

...a "vyzit" asi nemusim vysvetlovat :D
Používateľov profilový obrázok
embe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa embe »

klasika nemecko - 50 mesto ...100 okres... autobahn no speed limit... smerovky dodrziavaju, to je fakt..iny kraj - iny mrav len sem tam hlasia cez radio ze na tom a tom useku "GEISTFAHRER..." --> dement (vacsinou decko na m3, brabus, porsche) co ide v protismere ;)
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa landrower »

kramer napísal:He mu to tam bliká ako u číňana na vianoce nech sa ide zadrhnúť aj s tým jednostopovým bicyklom. Neznášam motorky ale dúfam že ich vodiči majú prevažne BRh+ :P .
teba ako maleho zrazila motorka alebo mas nejaky iny komplex?
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa beardie »

keby sa v takej rychlosti vybura, tak je porozhadzovany na 400 metroch, jeho organy by ti uz boli na nic :)

inak, to mal obmedzovac na 299?
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

sprevodovanie je spravené na 299, vtedy už brnkal po obmedzovači.. resp. neviem ako to má kawa, možno len elektronický obmedzovač.. ;) ale tachometer viac ako 299 nikdy neukáže..

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"