Accelero S1 a S2 - pasivne chladice na grafiku ako sa patri
- jararak
- Moderátor

- Príspevky: 3115
- Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)
scarinko skus si pozriet toto
ak je to ta ista grafika tak to ti nesadne urcite pretoze tam mas mozno 1cm miesta medzi jadrom a zbernicou a na s1 sa zacinaju trubky otacat az asi v 3cm. jedine riesenie by som mozno videl to narvat opacne a vyhnut headpipy von, cize by ti to smerovalo do bedne. ale neviem ci take nieco by prezili tie pipky.
ak je to ta ista grafika tak to ti nesadne urcite pretoze tam mas mozno 1cm miesta medzi jadrom a zbernicou a na s1 sa zacinaju trubky otacat az asi v 3cm. jedine riesenie by som mozno videl to narvat opacne a vyhnut headpipy von, cize by ti to smerovalo do bedne. ale neviem ci take nieco by prezili tie pipky.
Watching you ...
Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Nieje to jedno ci zoberiem S1 alebo S2 ?
CPU: C2D 8200 ~ TR Ultra-120 eXtreme + Papst 120mm | MB: Asus P5K-E/WIFI-AP | GPU: MSI™ RX2600XT | RAM: A-DATA 2x 1GB 800 MHz EE | HDD: WD 320GB/AAKS | PSU: Corsair HX 520W | CASE: TT SOPRANO window | LCD: Belinea 19" | Keyboard: Microsoft Natural Ergo KB 4000
- jararak
- Moderátor

- Príspevky: 3115
- Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)
nho jak pozeram tak s2 je presne to iste akurat ma len 2 namiesto 4 pipiek a chyba zopar rebier inac je to totozne.
mam blbu spravu ale asi to tam fakt nenarves.
sadne ti tam asi jedine tento zazrak mozno sam tam zmesti aj toto ufo
mam blbu spravu ale asi to tam fakt nenarves.
sadne ti tam asi jedine tento zazrak mozno sam tam zmesti aj toto ufo
Naposledy upravil/-a jararak v Št 03. Jan, 2008, 13:06, upravené celkom 1 krát.
Watching you ...
Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Takze pojde AC Accelero S1 na moju ASUS GeForce EN8600GTS ? 
CPU: C2D 8200 ~ TR Ultra-120 eXtreme + Papst 120mm | MB: Asus P5K-E/WIFI-AP | GPU: MSI™ RX2600XT | RAM: A-DATA 2x 1GB 800 MHz EE | HDD: WD 320GB/AAKS | PSU: Corsair HX 520W | CASE: TT SOPRANO window | LCD: Belinea 19" | Keyboard: Microsoft Natural Ergo KB 4000
Uz som sa s tym zmieril
Vybral som si tento co na nho vravite ? - ZALMAN VNF100
Vybral som si tento co na nho vravite ? - ZALMAN VNF100
Kód: Vybrať všetko
http://www.agem.sk/?cmd=tovar_detail&product=10360233CPU: C2D 8200 ~ TR Ultra-120 eXtreme + Papst 120mm | MB: Asus P5K-E/WIFI-AP | GPU: MSI™ RX2600XT | RAM: A-DATA 2x 1GB 800 MHz EE | HDD: WD 320GB/AAKS | PSU: Corsair HX 520W | CASE: TT SOPRANO window | LCD: Belinea 19" | Keyboard: Microsoft Natural Ergo KB 4000
mam HD3850 256mb a uz mam objednany S1, ale chcem sa spytat, ci nahodou ho neskusal uz niekto osadit na tuto kartu, on tam sice pasuje, ale ked sa odobere stock chladic a da sa accelero, tak problem je, ze nechladi stabilizatory, jedine ma napada ofukovat ich 12cm vetrakom na 5V, len neviem, ci by to stacilo.. uchladil by to? nema dakto tu S1 na tejto karte?
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
- jararak
- Moderátor

- Príspevky: 3115
- Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)
2900gt
jak nato pozeram tak by to mohlo aj sadnut, pasvi na napetove stabilzatory tiez sadne no a ten posledny plech neviem ci bude treba, jak nato pozeram tam nejake pasiviky su a to im mozno aj stacit bude
jak nato pozeram tak by to mohlo aj sadnut, pasvi na napetove stabilzatory tiez sadne no a ten posledny plech neviem ci bude treba, jak nato pozeram tam nejake pasiviky su a to im mozno aj stacit bude
Watching you ...
Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
- jararak
- Moderátor

- Príspevky: 3115
- Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
- Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)
ludia, zacal som mastit jednu online rpg, pri hrani tejto hry mi nedokaze s1 pasivne uchladit x1800xt ani pri znizeni na povodne takty. pritom atitt pise ze ma len 40 stupnov. musim dochladzovat rasurbom, potom mi kurna pada procak, ked chladim procak zase artefakty na grafike
. pritom crysis na high detailoch ide v pohode na pasive bez ziadnych blbosti.
Watching you ...
Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
- ujo Andydúla
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5545
- Dátum registrácie: Po 03. Júl, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava - Petržalka
Hm...no veD vyskusaj pustit renderer v ATI Tray Tools, ten zapecie kartu maximalne a uvidis sam.
Inak mozno sa prehrievaju pamate a nie samotne jadro.
VRM maju aku teplotu?
Je to divne, ze ak chladis grafiku, pada CPU a naopak...
Inak mozno sa prehrievaju pamate a nie samotne jadro.
VRM maju aku teplotu?
Je to divne, ze ak chladis grafiku, pada CPU a naopak...
Spoiler: ukázať



