I: Podava sa trestne oznamenie. Zvysok na prvej strane.

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

Ja nastastie iba 1500sk,, a nefim najst ustrizok,, wrr,, :( som radsi mohol zjenku potvat na weceru..
Používateľov profilový obrázok
Tvixo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Tvixo »

Ja 1600,- blocik mam. Ked to inac nepojde, tak nam ostava to trestne oznamenie. Ma TROOOSKU vytocil :E Dufam, ze LoPiO ma cislo ktore je fakt jeho, ked robi okolo seba take tajnosti.
CPU: AMD XP-M 2400+ | MB: Abit AN7 | RAM: 2x512MB | VGA: MSI FX5900XT | HDD: Maxtor 200 GB
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

akoze ja sa nerozculujem,, :) treba to brat v tej lepsej stranke,, :) (wecny optimisti wedia,to je hrubiek :lol: )
Používateľov profilový obrázok
Tvixo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Št 21. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Tvixo »

Vsak ja tiez dufam, ze to je len nedorozumenie, nadej zomiera posledna.No ved uvidime ako dopadne telefonat a potom sa uvidime co dalej.
CPU: AMD XP-M 2400+ | MB: Abit AN7 | RAM: 2x512MB | VGA: MSI FX5900XT | HDD: Maxtor 200 GB
jjj

Príspevok od používateľa jjj »

LoPiO napísal:Nie je sanca aby sa ozval, bo :

Musime ho zalovat :!:
Dneska som sa mu rozhodol zavolat na pevnu linku, ale je odpojena. Cisla na mobil nema v orange, na eurotel som nevolal. Cislo som nasiel na niaku Vieru ***** co byva na tej adrese a ma jeho priezvisko a na mobil v orange ma cislo utajene.

Takze ho budeme musiet zazalovat, kedze jeho konanie je neprijatelne.

Zistoval som to na poste a dostal som zo zakaznickeho servisu odpoved:
slposta.sk napísal:Dobry den,

na policii je potrebne podat trestne oznamenie. Na zaklade trestneho konania
si v obciansko-pravnom konani mozete vymahat sposobenu skodu.


Tak sa musieme dohodnut co a ako :?

je to naprvej stranke.

A ete som zabudol, ze som napisal email a neozval sa, takze nasteva je ista alebo ak neuspejeme, tak potom podame nanho trestne oznamenie na policii. Totalne ma na**** :E a preto nech sa tesi...

Tymto chcem poprosit Adminov, aby ho daly mezdi nedoveryhodne osoby ako podvodnika a totalne ho zrusili.
pracujem v slovak telecome viem vam tej ku*rwe zistit vsetko staci mi jeho telefonne cislo na pevnu linku ... uz som raz riesil takehoto podvodnika ... dookonca by sa dal aj vypatrat .... o kolko ze vas to presne obral ???? :lol:

Edit by SurrendeR: Ked uz si tu v bazary, tak by si si mohol vyplnit nejake to bydlisko :)

Pozeram ze mate nejake problemy s Aschrakom ?
erektus

Príspevok od používateľa erektus »

Vidim ze tu riesite dost velky problem. Najskor mu treba zavolat a poziadat o vysvetlenie, neviete o co poriadne ide a hned na neho p****te. Ak uz pojde o podvod, treba ist ku nemu domov a bez nasilia ziadat o vratenie penazi a ak to tak nepojde treba volat policiu, upozornujem ze ziadne nasilie, ak chcete peniaze naspat.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

...treba naozaj najprv "podobrotky" :-D
...policia tak isto moc nepomoze. hadam si nemyslite, ze ho pojdu hned chytat.
...ak ste mu to poslali na ucet, tak predpokladam, ze vypis z uctu, alebo nejaky doklad o poukazani penazi na jeho ucet mate (pripadne postovu poukazku). -> zalovat za nezakonne obohatenie a peniaze ziadat spat.
...ak ste mu prachy dali cash do ruky, tak to bude imo tazke :roll:
...good luck :wink:
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

ja som mu dal osobne 5000 sk a kamarat 4000 sk...
ale neverim ze je to podraz...
Naposledy upravil/-a erik v Št 29. Sep, 2005, 10:09, upravené celkom 1 krát.
erik
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 862
Dátum registrácie: Po 07. Mar, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa erik »

zasielka by mala dorazit kazdym dnom, pockame do piatka...
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

erektus napísal:Vidim ze tu riesite dost velky problem. Najskor mu treba zavolat a poziadat o vysvetlenie, neviete o co poriadne ide a hned na neho p****te. Ak uz pojde o podvod, treba ist ku nemu domov a bez nasilia ziadat o vratenie penazi a ak to tak nepojde treba volat policiu, upozornujem ze ziadne nasilie, ak chcete peniaze naspat.
Spominal si, ze ked sa neozyva tak dlho, ze to neznamena, ze nas chce o****, ale zase 14 dni je 14 dni a pritom kolko toho ma nastarosti sa nevie ozvat aspon s kaviarne raz za 3 dni :? ked on udal dneska do telefonu dovod, ze mu teraz nejde net.

Volal som s nim dneska ( mozno to vyzera, ze som zmakol a aj ano ). Povedal, ze bol vcera na poste a neprislo to. A ze zajtra to ma prist. Nic som mu zatial nehovoril o trestnom stihani, ale uvidim e ako do piatka bude. tiez ked som hovoril, ze sa mal ozvat a ze ste nervozni, tak mi povedal, ze mne to vadit nemusi ved som si nic neobjednal ( ze mne to vadit nemusi - v niakom takom zmysle ). Tak som mu povedal, ze sa mal aspon ozvat z kaviarne ked mu net nejde.
28.09.2005 mu zavolam znova, ze ako :-?
A ak mu krivdim a on za nic nemoze , tak sa potom tu verejne ospravedlnim, ale to necham na potom, ked to kazdy bude mat doma.

Tu je hlavny vycuc toho co by vam mohlo naznacit preco som konal ja tak ako som konal:

Zaslal: Ut Aug 16, 2005 6:58 am
Takze pani,mna ani nenapadlo ich este hladat v USA,ale skvely napad.
Mne pred 10 dnami prisla z USA 7800Gtx.
Mam tam znameho ,ktory tam pracuje,ktory to kupi a aj posle.
Od nakupu mojej 7800GTX potial co prisla ku mne bolo 7dni ,posielal to expresne a stalo to 7$.
Kedze aj ja mam zaujem kupit AthlonXP M-2600+,tak by sme to mohli dat dokopy.
Zaslal: st Aug 18, 2005 5:52 pm
Takze ked som bral minule grafiku tak postovne bolo 7$,ale yapocitaj si k tomu este prevod na ucet to bolo 190Sk.
Takye vysledok je cca 400Sk ,ktory sa rozdeli rovnym dielom medzi nas.
Zaslal: st Aug 18, 2005 5:57 pm
trva to tak 8 dni ked sa to posle expresne,od objednavky az kym mi to pride,najbizsi termin je ked sa dohodneme,hocikedy ja to objednam aj hned.
Zaslal: Pi Aug 19, 2005 10:06 am
Znami ma teraz dovolenku ,takze objednavka sa uskutocni az ked sa skonci ,to jest za 10dni,myslim ze je to dost casu aby sa zohnali peniaze a vyriesili ostatne problemy.
Zaslal: So Aug 20, 2005 3:27 pm
50% vopred a zvysok po dodani,ja si nemozem dovolit vsetko zaplatit sam,a je to zaroven mala poistka ,aby si si to tak lahko nerozmyslel,pretoze ked to objednam a ty to potom nebudes chciet tak naco by mi bolo doma dalsie zelezo a kym by som to predal to by mohlo dlho trvat.
Ja si myslim ye je to ferova ponuka.
Zaslal: st Aug 25, 2005 1:34 pm
Pocitam podla kurzu ,ktory bude 1.9 2005. Takze tam velke odchylky nebudu,a ako pisal Erik ked budes na 100% a budes suhlasit s podmienkami daj vediet.
Zaslal: Ne Aug 28, 2005 12:07 pm
Zatial mi prisla platba iba od Lopio-a.
Sorry, v pondelok nemozem musime to presunut na utorok.
To Erik:Btw. mohol by si mi v TN kupit pastu ja ked pridem tak ti ju preplatim.
Zaslal: st Sep 01, 2005 10:08 am
Takze peniaze mi prisli zatial iba od Dudos-a a Tvixo-a,predtym som dostal od LoPiO-a a Erik mi dal osobne.
Takze musime este pockat,kym mi pride este zvysok.
Ospravedlnujem sa za maly vypadok ,ale nebol som doma a prisiel som az dnes,teda pred chvilou.
Zaslal: Pi Sep 02, 2005 11:27 am
Takze uz mam peniaze od vsetkych okrem Jeffoneon-a.
A musim pockat kym mi pridu,lebo on si objednal za 20000Sk tak isto ako dark.
A teraz vam to naposledy vysvetlim ako to prebehne aby nevznikli nejake pochybnosti.
Takze 1-musim previest peniaze na ucet do USA-kamosovi
2-ten to objedna na platobnu kartu,ziadna dobierka,a behom 2 dni mu to pride
3-pojde s tym na postu a posle mi to expresne na moju adr.
4-a ked to budem mat doma tak potom podla dohody

Dufam ze teraz je vam uz jasne preco musim cakat na tie peniaze,ja totisto nemozem teraz zo svojich penazi poslat 65000sk aby som to mohol poslat hned a aby to mohol objednat.
Zaslal: Ut Sep 13, 2005 6:59 pm
Vsetko je na spravnej ceste uz som zdravy,za meskanie sa ospravedlnujem,veci by mali dorazit v priebehu buduceho tyzdna.
dudos - Zaslal: Po Sep 26, 2005 3:31 pm
tak ako???
nieco nove?
aschrak?
:?

Pre uplnost dodavam, ze ak chcete vsetko presne vediet tak si to precitajte od zaciatku a potom si vytvorte na to svoj nazor ;)
A dodavam, ze o mne si myslite co chcete a ak to dobre dopadne, tak mi mozte zmenit rank na rok, myslim s uplnov vaznostou :!:.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Ja sa vyjadrovat k tejto zalezitosti moc nebudem. Na OCGURU sme mali dva pripady kde ludia davali dopredu niekomu kto bol na fore dlhsie peniaze dopredu na ucet ..islo o notebooky. Myslim ze sa tam na to nachytalo XXX ludi.

Preto ako som uz milionkrat spominal...nikomu nedavat dopredu na ucet peniaze. Ak uz musi to byt osoba ktoru poznate velmi dlho a viete ze spolahliva.

Taktiez by som uz tu nechcel vidiet ani jednu nadavku lebo zacnem banovat zaradom..este raz a zacnem.

V prvom rade si treba preverit preco sa neozyva / neozyval nie hned nadavat. Lopio zavolal a zavola znova.

Ashrak vsak ma velmi blby pristup...tolko dni sa neozvat...bude to musiet vysvetlit inac poputuje do Ciernej listiny bazaru.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

gabriel napísal:J....V prvom rade si treba preverit preco sa neozyva / neozyval nie hned nadavat........
Ja som to zacal, priznavam. To patri mne.

Tak volal som dnes 28.09. a nedovolal som sa. Volal som o 15:46, 20:28, 20:29, 20:32, 20:33 a 20:44. S tym ze po 20:00 v tych prezvananiach mu to zvonilo pokial my nevypisalo no reply.

Budem volat znova zajtra 29.09 od rana do vecera a dam vediet.
Naposledy upravil/-a LoPiO v St 28. Sep, 2005, 21:02, upravené celkom 1 krát.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
bashnatoR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Po 03. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa bashnatoR »

no chcel by som len vediet co sa ide robit poslal som mu 9500sk co uz samozrejme nikdy neurobim bez toho aby som dostal hned tovar dufam ze to dopadne dobre pre vsetkych a ze len fakt mu nejde net abo nieco... :cry: no a mam este ustrizok s posty o poslani iked neviem naco mi bude v tejto situaci platny :(
-TAMY-
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1115
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Zliechov+ Bratislava (25)

Príspevok od používateľa -TAMY- »

ejha, toto je zle,, asi mozme secja :bye2: :bye2:

EDIT: a ja nevjem kde je ustrizok,, asi sa opral..
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

dark868 napísal:no chcel by som len vediet co sa ide robit poslal som mu 9500sk co uz samozrejme nikdy neurobim bez toho aby som dostal hned tovar dufam ze to dopadne dobre pre vsetkych a ze len fakt mu nejde net abo nieco... :cry: no a mam este ustrizok s posty o poslani iked neviem naco mi bude v tejto situaci platny :(
No ja si myslim, ze to bude snad v poriadku a ze posta meska, takze pockame do buduceho tyzdna a uvidime
Ved aj mobil moze mat bez clipka a moze byt niekde vonka teraz a zabavat sa, takze nepocuje mobil ako ked ja chodim na didziny [-X
Tak uvidime ;)
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland

Návrat na "Debata o všetkom"