HTC Desire - Všetko sem

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa fobos »

si kompletný? Mám to reálne odskúšané, že pri stand by (pre chujov ako ty zdôrazním, že som s ním NIČ nerobil, len skúšal max. výdrž) a OpenDesire ROM s SetCPU na 384MHz v screen off to bolo ~ 6 dní a ty ideš tvrdiť niečo iné :facepalm:

teraz pri Oxygene 2.3 to pri tom istom nastavení vydrží dva dni.

//Poputoval si u mňa do sekcie "nepriatelia" aby som tie tvoje zvratky (toto nie je prvý raz) už nemusel čítať.. :bye:
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Assassin
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2365
Dátum registrácie: St 08. Okt, 2008, 15:32
Bydlisko: Blawa-okolie

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa Assassin »

odkial som mal vedet ze 384MHz + nic nerobil iba testoval, desire stock neprekroci 2-3 dni ja tvrdim ze pri normalnom pouzivani je vydrz taka a taka, takze podla tvojich slov budem mat telefon polozeny v stand by mode a 6 dni sa budem tesit ake je to super ze? baterka sa realne bere podla toho kolko ti vydrzi pri tvojom dennom pouzivani, daj si kakavko
a testovat bateriu tak ze nic nerobis je na urovni hupacieho konika lebo to s realnym vyuzitim nema nic spolocne ty .......
a tvoje poputovanie mam realne akurat v zachodovej mise a teraz som to splachol aj s tebou :hysterical:

EDIT Jerry: Nadavky a urazanie uzivatelov je mimo pravidiel fora. Chodis po velmi tenkom lade, tak sa krot, lebo ta skrotim ja.
Mobo: Gigabyte P55A UD3,CPU: Intel Core i5 750(3.6GHz)+AC Freezer 13,GPU: MSI GTX560Ti HAWK (950/1900/2100 MHz@1025mV),RAM: 8GB Zeppelin CL9 DDR3 1440MHz,SSD: Crucial C300 64GB, HDD: Samsung 1TB SATA2,PSU: Gigabyte ODIN 550W,LCD: iiyama X2377HDS ,CASE: Fractal Design R3 + 4x120mm + 1x140mm Fractal Silent FAN,HeadSet: Teac HP-11 5.1 headset,KeyBoard: Sidewinder X6, Mouse: Sidewinder system: Win 7 Ultimate (64-bit)
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

fobos:
podtaktovanie CPU ti k lepsej vydzi extra nepomoze ak je telefon v stand by rezime. Realne to pomaha ak s telefonom pracujes a znizis jeho max frekvenciu tak o 1/3. Inac taktovanie extra nepomaha setrit baterku. Skor dobry CPU manazer.
Ratam ze telefon si uviedol do off line rezimu, takze sa ani nepripajal na siet.

ale chcem sa len opiat aky prakticky vyznam ma testovat baterku v stand by ezime? podstatne je kolo ti vydrzi pri beznej zatazi. a tam mozes byt rad ked ti vydrzi max 1 den.

assasin: k tej folli Zagg. Tiez som ju mal a uz nikdy ju nechcem vidiet. Mne sice neofialovela ale totalne ozltla. Pobehal som po forach a je to uplne bezny jav.
NB: Asus ROG Strix G16
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa fobos »

Tak ešte raz: ja som uviedol výdrž ako zaujímavosť 6 dní pri NEPOUŽÍVANÍ a v súvislosti s tým som napísal, že sa mi tá výdrž po xy cykloch PODSTATNE zmenšila - prakticky na tretinu od kúpy. Ja som v tom poste vôbec nepoukazoval na tých šesť dní, ale na to, ako sa kapacita batérie po tých nabíjacích cykloch znížila! To len mentálne retardovaný debili ako Asasin sem prídu ako veľká voda, ani nevedia o čom píšem (ich zakrpatený mozog im to ani neumožní pochopiť, keďže ho majú taký zrejme z toho piva čo s rodičmi pijú, ako spomínal) ale hneď sa vysmievajú a osočujú.

Ten text je tak veľký pre to ako by to ten debo pochopil, kľudne mi dajte aj trest, ale na debilnú odpoveď (a v podstate aj všetky jeho "príspevky") sa inak reagovať ani nedá :bye:
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa Jerry »

Chlapci, zvolnime tempo troska. Nehadajte sa tu pre malickosti.

Assassin : Mas uz 6 varovani od moderatorov, nezda sa ti, ze to nejako prehanas? Co by si na to povedal, keby ti dam preventivny BAN?
Mozes mi napisat SS, ze preco by som ti BAN nemal dat a mozes mi aj napisat, na ako dlho chces BAN, aby si sa ukludnil a nerobil nam tu bordel na fore.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

fobbos: mas este jednu moznost ako zdvihnut vydrz baterky. Flasnut ROM ktora je robena na vydrz. Taktiez vypnut 3G a nahodit ho len v priapde synchronizacie mailu/downloadu/prezeranie netu.
inac je to bezna vec ze za rok a pol dojte ku strate a vydrz klesa. Ale byt teb ou by som to riesil novou baterkou, lebo tvoja bude za chvilu K.O.
mohlo dojst aj k poskodeniu baterky (vyzsia vhlokst...)
NB: Asus ROG Strix G16
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa fobos »

ja už tu výdrž neriešim, lebo budem na jar kupovať Galaxy S2, len som uviedol, ako rýchlo sa dokáže baterka zničiť na týchto dnešných "jednodňovkách" - smartfonoch. Keď som mal Nokiu N82, tak aj po dvoch rokoch ten telefón vydržal v pohode 4 dni. (aby tu poniektorí zas nevyskakovali tak som ten mobil používal len na fotenie a hovory. Sem tam wifi a mail)
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa HellAngel »

nj, ale ta nokia nemala ani zdaleky taky displej a hrubku co desire. ber to aj tak.
taktiez velky zrut je 3G, to tiez v dobach davnych nebolo.
galaxy SII je s baterkou na tom este horsie
NB: Asus ROG Strix G16
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa fobos »

to áno, zachvíľu budú mať mobily 4 jadrá a baterka vydrží to čo na notebooku :) asi nejakým takým smerom to speje..
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
fiky007
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 192
Dátum registrácie: St 29. Dec, 2010, 01:19
Bydlisko: senica

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa fiky007 »

cawte mam taky problem z mojim desire naistaloval som este ked vysla android 2.3 ale teraz sa kazdu chvilu jak keby pretazuje a restartovava len kamos mi povedal ze pokial volaco nevide tak stym uz nic nespravim ani nenahodim stary soft da sa to uz prosim vas nejako riesit? fakt uz ma to vytaca ked otvorim operu viac okien facebook a ked otvorim este volaco sa vsetko vypne a jak keby sa restartoval
CPU: intel i5-2500K MB: ASUS P8Z68V-PRO RAM: Corsair VENGEANCE 2x4gb 1600mhz PSU: Corsair AX 750 GPU: zatial GIGABITE HD 5670 1gb GDDR5
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa newmi »

da sa tam dat samozrejme aj ina custom ROMka. Tak mozes skusit to. Ale musis rootnut telefon a je mozne, ze tym prides o zaruku.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
fiky007
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 192
Dátum registrácie: St 29. Dec, 2010, 01:19
Bydlisko: senica

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa fiky007 »

tak to by mi az tak nevadilo sak uz rok ide bez problemov tak hadam uz nanom neodide nic len aby hlavne normalne isiel a je tu nejaky navod nato jak sa to robi nerad by sokm uz telefon nikdy nezapol bo este som to nerobil
CPU: intel i5-2500K MB: ASUS P8Z68V-PRO RAM: Corsair VENGEANCE 2x4gb 1600mhz PSU: Corsair AX 750 GPU: zatial GIGABITE HD 5670 1gb GDDR5
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3431
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa stanomx »

bacha desire mal aj dost hardwerových problémov s týmito symptómami... neviem official 2,3 update som nikdy neriesil uz dávno som mal root, ale nieje tam možnosť aktualizovať software ešte raz? resp. opraviť ho?
inak vyskúšaj aj factory reset
RAMMSTEIN
Používateľov profilový obrázok
fiky007
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 192
Dátum registrácie: St 29. Dec, 2010, 01:19
Bydlisko: senica

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa fiky007 »

tak to som aktualizoval cez PC stiahol a instaloval a predtym 2.2 isla v pohode pekne vsetko to az tato 2.3 je nahovno podla mna
CPU: intel i5-2500K MB: ASUS P8Z68V-PRO RAM: Corsair VENGEANCE 2x4gb 1600mhz PSU: Corsair AX 750 GPU: zatial GIGABITE HD 5670 1gb GDDR5
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3431
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: HTC Desire - Všetko sem

Príspevok od používateľa stanomx »

pozri si v PC v tom ich programe ci sa to neda preinstalovat znova... alebo aspon vyskusaj factory reset
RAMMSTEIN

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"