x-computers

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: x-computers

Príspevok od používateľa Snake »

Možno mám len toľko rozumu že keď vidím že obchod A predáva tovar o 10€ lacnejšie než obchody B,C,D,E. Tak viem že to neveští nič dobré :-)

Takže ano, som vševediaci, nakupujem tam, kde si potom záruku môžem aj uplatniť, a nie tu revať...





.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: x-computers

Príspevok od používateľa HellAngel »

vywsoka cena nezabezpecuje kvalitu :D
Nakupujem v Alze a len z dovodu ze ta firma ma uz svoje meno a do krachu by len tak nesla. Reklamacia nie je u nich vzdy ruzova ale da sa co to vybavit. niekedy sa treba povrazat ale ak tam robi clovek vacsie objednavky tak si davaju kus aj oni pozor.

Ale suhlas so snake v tom ze nie vzdy je na mieste setrit. Radsej nejake to € prihodim ak viem ze v buducnosti sa budem moct na nich obratit v pripade problemu.

napriklad setrit sa mi nevyplatilo teraz. Kupoval som router. Mali ho Alze mali ho aj v open box, ktory bol o 2€ lacnejsi. Vravim si ze usetrim 2€ a kupim open box, ved to je len rozbalene a nepouzivane. Ked prisla krabica z alzy a uvidel som v nej krabicku routra vedel som ze je zle. Otvorim krabicku a moje obavy sa potvrdili. Router mal celkom hojny pocet skrabancov a oderkov. Tak ale este reku ho skusim ci ide. No samozrejme neslo sa nan pripojit ani nic. Vyskusal som X navodov co boli na internete a 0 bodov.
V alze mali ale smolu ze som to objednaval pre jedneho cloveka co uz nejaky ten cas podnika a neneha sa odrbkavat. tak volal do Alzy ( ja som tam volal asi 5 krat a klasika ze nedvihaju), tak tam skusil zavolat on. Asi na 3 pokus mu zdvihli, hned z fleku operatorovi vynadal a vipital si cislo na riaditela pobocky. Tomu tiez nabrizgal, povedal mu ze to posielaju za tovar a ze chce novy. (poradil som mu ze ked nebude ochotny to poslat, tak ze nech mu povie ze celu zakazku 600e vrati hned do alzy a chce peniaze spet). Tak riaditel mu slubil ze hned dneska mu posielaju fungel novy router a ten co mu posali nech posle spet. To mu povedal ze hadam nebude posielat spet za svoje prachy, tak riaditel smu slubil ze rovno s novym routerom posle aj dobropis :laugh:

Takze tu len take info ako treba obcas zamavat s predajcami. Este som mal v rukave SOI a podobne ale nebolo to zapotrebie.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: x-computers

Príspevok od používateľa felipe25 »

:D no to radsej kupim tam kde sa nemusim handrkovat...

tiez mam otrasne skusenosti s alzou
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
hawkeye
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 6629
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2009, 19:12
Bydlisko: Trnava

Re: x-computers

Príspevok od používateľa hawkeye »

a maju v tom tvojom obchode aj take chladice ako prolimatech na CPU,GPU?
Spoiler: ukázať
i5-6600k@4600Mhz + asus sabertooth z170 Mark1, 16GB RAM, Sapphire Nitro R9 390 Fury, Seasonic SnowSilent 750W Platinum all in Silverstone Fortress FT02
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: x-computers

Príspevok od používateľa HellAngel »

ono dalsi dovod preco beriem z alzy je ten vyber. Velakrat by som musel kombinovat 2 obchody a takto to mam vsetko v jednom. Neobjednvam len PC komponenty ale anpriklad teraz som bral HP tlaciaren za 600e , a to nemaju vsade. A ked maju tak zas PC komponenty im chybaju.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
kosican
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ut 01. Jan, 2008, 08:00

Re: x-computers

Príspevok od používateľa kosican »

prekvapuje ma snake a nick gabo jak hustia a nepriamo narazaju na obchod pccko.sk

tak len take male info sme na trhu 7 rokov dlchsie ako xko a fungujeme uplne v pohodicke pohode :) a koniec koncov otvarame 4 pobocku v ke

hypac tesco Kosice takze asi az tak zle natom tie shopiky niesu ktore predavaju ludom za naozaj dobre ceny :) ....
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: x-computers

Príspevok od používateľa GABO »

Mňa prekvapuje, že opäť táraš asi minule nebolo dosť...ok.

Snake ani ja sa neobúvame, sleduj fórum a vašu tému čo tam píšu ľudia a akí ste a čo Vám chýba na stránke. Alebo som slepý a tie reklamačné podmienky sú na webe niekde v 15-tom podmenu ?

Na trhu nie ste 7 rokov http://www.zrsr.sk/zr_vypis.aspx?ID=1&V=A stačí výpis.

Gratulujem k otváraniu ďalšej pobočky, to je len a len dobre ak to tak ide, hlavne viac zákazníkov tak spokojných ako niektorí vo vašom vlákne tu na fóre :rolleyes: citujem:
aj ja sa pochválim... tiež som od nich kúpil celú zostavu,zabalené super,prišlo to vtedy kedy som chcel...
po mesiaci som zistil,že sú zlé pamäte RAM,tak som ich poslal na reklamáciu...po dvoch týždnoch som písal mail...,že ako stojí reklamácia .... nič...po dalšom týždni,že čo s tým teda je odpoved: rieši sa to
další týžden prešiel a ja stále nemám,info kedy budem mat doma svoje RAM....,zajtra zavolám ...lebo doteraz sme si len písali a to nebolo asi ono.... tak dám vedieť ako som dopadol s telefonátom....
chvatili ma ich ceny, ale ako to tu citam, od nich asi nezoverem nic...

Podmienky uplatnenia záruky sa riadia reklamačným poriadkom. Kde maju ten reklamacny poriadok? ani pismenko o dlzke zaruky :rolleyes: + este ked sa im podari nedodat zmluvu.... katastrofa..
Ja mám to čo robíte a ako to robíte na háku popravde, ale realita je taká ako si môžeš prečítať vyššie. Váš eshop nespĺňa ani základne veci, ktoré by shop po stránke fungovania spĺňať mal, tak o čom točíme.

A ty môj milý chlapče ak chceš viesť rovný rozhovor, zopakuj si základnú školu a slovenčinu, tvoje vyjadrovanie je otrasné.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
kosican
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ut 01. Jan, 2008, 08:00

Re: x-computers

Príspevok od používateľa kosican »

ja tak len sledujem gabo a co vidim nic ine envidim len negativne reakcie na mna a na moj shop to je cele vies ono je to otom ze vzdy sa pise len to negativne a to ma posuva dalej aby to bolo lepsie a lepsie takze som nesmierne rad foru :) a nebranim sa ked ma niekto skritizuje je to len a len dobre :)

dik k pobocke tak sorry no 6 a pol roka sme tu


a ktym rma toto tu su bajky lebo urcite sa nikomu neschovavam a nikto mi taky nepise bud ty ludia pisu bludy alebo to pisu naschval urcite nikomu neberiem rma co je to za blud? sak som tu a nezmiznem ako smrad z xka .... sa niekedy az cudujem co su ludia schopny napisat ...

vyberiem ti x pochval nemozem si pomoct ale niesom ti moc po srsti a pritom som ti nikdy nic zle neurobil:) ale tak kazdy nemoze byt kamos
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: x-computers

Príspevok od používateľa GABO »

Fajn, ale ja fakt 4x min. opakujem, že ja nemám proti Vám nič, búrate cenami (to je jedno mínus, ktorým ste mnohým tŕňom v oku) a tiež nemáte veci dotiahnuté na stránke aj keď Vám ich XX ľudí vytýka (podmienky RMA a pod).
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
kosican
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Ut 01. Jan, 2008, 08:00

Re: x-computers

Príspevok od používateľa kosican »

je to mozne ze postup pri rma tam nieje prave nato pozeram bol tam ale kedze sa robil up asi vypadol admin to nahodi ... to uznavam ze to tam nieje a bude to tam kazdopadne dik za upozornenie pretoze je to zakladna vec pri e shopiku este raz dik za upozornenie .
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: x-computers

Príspevok od používateľa valistar »

no konecne :-)
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: x-computers

Príspevok od používateľa dendroid »

Kde mate tu stvtu pobocku ? Ja vzdy vidim len 2...
Používateľov profilový obrázok
KocuR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1085
Dátum registrácie: Ne 16. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: x-computers

Príspevok od používateľa KocuR »

tretiu majú kdesi na THC či kde a ďalšiu spomínal že bude v hypertesku
Spoiler: ukázať
i7 4770k+HE-02/Z87 Plus/4x4GB DDR3/RX5700XT Strix/250GB EVO840/1TB QVO/Define R4+4xA14/P-660/Essence STX/U2718Q/K70Mk.2 LP/G500s
Onkyo A9010/custom JPA100SE amp, custom speakers (SPH165KEP+DT350NF), AR5BT
Onkyo TX-RZ740, custom speakers (Dayton ND105/ND91+Peerless NE25VTS-04/Dayton ND25FA), custom sub (Dayton UM10 + Monacor SAM500D)
Synology DS418 + 4x4TB Red, Mikrotik hAP AC, 1Gb Antik
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: x-computers

Príspevok od používateľa STENLY »

prečo riešite v téme x-computers "organizáciu" pccko? :rolleyes: :?
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: x-computers

Príspevok od používateľa Snake »

Lebo všetko zlé je na niečo dobré :-)





.

Návrat na "Debata o všetkom"