MS Hokej 2011

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa galen »

STENLY napísal:tak je... ešte fínov by sme možno uhrať mohli, ale aj to by bol zázrak...
no, ked porovnam to co sme hrali my proti rusom, a to co hrali fini a cesi ...

tak repre moze balit kufre a fanusikovia mozu ostat fandit cechom...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Sangala »

cesi hrali velke H ... keby neboli detmi Stasteny... fini busili busili a nic do brany
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa faugusztin »

S tymto "deti stasteny" ma ale uz dost iritujete. Je zbytocne strielat na branku, ked ju netrafite, alebo ak ju aj trafite tak ma brankar vyhlad na puk do vzdialenosti 2km. To vam chyti aj decko co trenuje za brankara iba pol roka.
Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Sangala »

jasne preto cesi triafaju protihracov a od nich idu puky do brany .... proti lotysom tak dali 2 a vcera tiez oba goly take ze ... dovi dopo
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ak si si nevsimol, tak taktika ostrelovania brankara zozadu je uplne bezna taktika v hokeji. A na to, aby sa ti od protihraca dostal puk do branky je znova nutne, aby ten protihrac bol blizko branky, ci v idealnom pripade clonil brankarovi - a o tom hokej je. Ak nemozes dat technicky gol, tak si pockas na situaciu ked ma brankar stazeny vyhlad, a nastrelis s tym, ze dufas aj v nejaky tec. Je to chyba obrancu, ak sa od neho odrazi puk do branky. To nie je vobec o stasti, je to bezna sucast hokeja.
Používateľov profilový obrázok
Shoty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1046
Dátum registrácie: Pi 07. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Myjava

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Shoty »

zajtra máme česko. no chcem veriť našim ale tip je tip ,stavím na česko 4:2 vyhrajú.Dám si aj tiket za 10e :-) ,ak prehrám mrzieť ma to nebude.
Cpu: i7-2600K OC 4.7Ghz , Cooler: Scythe SCMG-5PCGH Mugen 5 , Mainboard: Gigabyte Z68X UD4 B3 , Ram: Kingston 4x4GB 1333Mhz , Gpu: RTX EVGA 2060 Super 8Gb , SSD: Samsung 850 EVO 250GB , HDD: 2x500GB Western Digital green power , Zdroj: SeaSonic FOCUS 750w , Monitor: Zatiaľ HP 22" w2207h
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Endy »

to je najlepsie tak tipovat :good:
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Blackhawk »

faugusztin napísal:Ak si si nevsimol, tak taktika ostrelovania brankara zozadu je uplne bezna taktika v hokeji. A na to, aby sa ti od protihraca dostal puk do branky je znova nutne, aby ten protihrac bol blizko branky, ci v idealnom pripade clonil brankarovi - a o tom hokej je. Ak nemozes dat technicky gol, tak si pockas na situaciu ked ma brankar stazeny vyhlad, a nastrelis s tym, ze dufas aj v nejaky tec. Je to chyba obrancu, ak sa od neho odrazi puk do branky. To nie je vobec o stasti, je to bezna sucast hokeja.
akurat, ze Cesi davaju nepomerne viac takychto golov ako ostatne teamy
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa FEAR »

a my sme tu doma /.......

uz sa tesim dnes na deraveho Halaka ,.... nic proti nemu ,.,. :) nech mi to nik nema za zle ale ja osobne si myslim ze prave on je slabym clankom v time.. (tohto roku)
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa valistar »

Ked mi das jeden gol co bola fakt jeho chyba (a ze taky lasak by to chytil :laugh: ) tak kludne.
Co ja som sledoval zapasy tak bud mal zacloneny vyhlad alebo dostal nechytatelne vykle, resp. z kombinacnej akcie kde si ich opinkali.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa FEAR »

PResne ta trapna vyhovorka o zaclonenom vyhlade nenechala na seba dlho cakat .. si pozri ako to funguje vo svete .. nemam chut ani chut ti tu opisovat to :rolleyes: ale ked si pozres ako to funguje vo svete tak uvidis ze ak aj stoji niekto pred brankarom tak vidis ako z jednej strany trci hlava a zdruhej lapacka .. ale u Halaka nic take nevidno .. on proste nevidi ,.. takze o zaclonenom vyhlade mozes skusat niekoho ineho .. nie mna ;) co strela od modrej to halak chudak nevidi ..

ked ty to vidis takto to je tvoj nazor a ja ti ho neberem ... ja mam svoj a tak to vnimam ja ,,
Používateľov profilový obrázok
Shoty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1046
Dátum registrácie: Pi 07. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Myjava

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Shoty »

stavil som tiket 10e na česko ale vyhrať ho nechcem ,tak som povedal aj v stávkovej tetulke za okienkom :-D
Cpu: i7-2600K OC 4.7Ghz , Cooler: Scythe SCMG-5PCGH Mugen 5 , Mainboard: Gigabyte Z68X UD4 B3 , Ram: Kingston 4x4GB 1333Mhz , Gpu: RTX EVGA 2060 Super 8Gb , SSD: Samsung 850 EVO 250GB , HDD: 2x500GB Western Digital green power , Zdroj: SeaSonic FOCUS 750w , Monitor: Zatiaľ HP 22" w2207h
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa FEAR »

deravy Halak :)
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa scpeter1 »

a uz sme zasa tam...do riti..... :wallbash:

EDIT:no konecne...idem radsej fajcit.... :bye:
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

na hokej.sk je uz 1:2 pre slovensko.. :D bordel
/uz to upravili

Návrat na "Debata o všetkom"