World of Warcraft

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2509
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

jasne, ze to blizz spravil kvoli prachom. spristupnil kazdemu vsetko, a elitarstvo sa pominulo, co sa hc hracom nepacilo. pretoze kazdy za svoju vydretu robotu, energiu a peniaze chce nieco naspat, a vo wow to bola prestiz (ze si v kvalitnej g), mas itemy z top endgame raidov, etc. ..
tu to Kungen krasne vysvetlil https://youtu.be/ScaS2ydBslg?t=6m
aj ked, hovoril v podstate o niecom inom.
Spoiler: ukázať
::: ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12471
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HellAngel »

ale duhra vec bola, ze za kolko sa taky charakter dokazal predat v tom case, nakolko elite charakter nebolo lahke dosiahnut. Bol z toho celkom dobry obchod.
Dnes to skoro nema vyznam. ak mas prachy, tak si kupis kupon na vylevelovanie chareakteru na max, nejaky GEAR a si HERO. ALe povedzte mi dnes hru, kde nie su mikrotransakcie a je nemoznost si prilepsovat za realne prachy. To uz snad ani nie je
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Leon »

paranoid.asian napísal:jasne, ze to blizz spravil kvoli prachom. spristupnil kazdemu vsetko, a elitarstvo sa pominulo, co sa hc hracom nepacilo. pretoze kazdy za svoju vydretu robotu, energiu a peniaze chce nieco naspat, a vo wow to bola prestiz (ze si v kvalitnej g), mas itemy z top endgame raidov, etc. ..
tu to Kungen krasne vysvetlil https://youtu.be/ScaS2ydBslg?t=6m
aj ked, hovoril v podstate o niecom inom.
toto je uplne sranda, presne toto som pozeral na live keď o tom hovoril :D
.
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Matej.T »

Tá hra je už robená pre casual hráčov.... LFR/normal je jasný príklad
Kde sú tie časy, keď som predával 1k g za 3e :cry: :smutny:
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Leon »

čo goldy,... ja som pred 7 rokmi predával do saudskej arábie accounty po 600-700 eur :D
.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7861
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa LordKJ »

legit bussiness ftw. :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Matej.T »

4x Honorbuddy 12h/7d + prútahy ICC HC/Ulduar Glory achiev run=> 300e mesačne :cool:
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 756
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa HaDeS »

quicky napísal:ved prave problem je ten ,ze :
1. mega easy dungy raidy itemy
2. tym padom content prejdes za mesiac dva tri komplet ...
3. ked prejdes bod 2. tak potom zistis ,ze nemas co robit

Hlavny problem je ,ze ludia su roznaznani ,ze kazdy rok vychadza datadisk s low obtiaznostou, ktory realne zprogresujes za 3 mesiace a zvysok roka skaces po dlazbe v meste /ako som ja vzdy koncil... :wallbash:

toto vytesat do kamena. presne to tvrdim aj ja od 2.4 patchu.

kedysi v raidoch boli "gear checky", ci uz dps chcek ci nejaky resist chceck, taky - ci -onaky chcek a to trvalo nafarmit gear. Akonahle sa content da prejst tak, ze sa da easy obtiaznost potom 6 mesiacov casuali nevyplakavaju ze neni co robit, zakonite to ide do pr.dele. Priridzene sa ide cestou najmensieho odporu, a preto povazujem za chybu to dat hracom vobec na vyber.
nepamatam si popravde take staznosti a vyplakavania ze niekto nemoze vidiet MC, BWL, nebodaj AQ, zo zaciatku TBC sa nikto nestazoval, ze sa nelogne a za to hned nedostane full T6.
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa quicky »

nikto sa nestazoval lebo vtedy wowko nehrali deti ale vacsinou cca vysokoskolaci a viac,nazbierat gear,resp byt top vo wowku bolo o prestizi :)) dnes chce mat kazdy vsetko zadarm oa samozrejme hned.
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa PETERPANs »

No ja to hram tiez. No hej udialo sa toho mnoho. No tvrdit, ze WoW uz neponuka nic hradcore, no neviem. Iste patchov je menej no kto z vas dal nejaky raid vobec na Heroic mode? A potom je tu este mythic. Ale je pravda, ze cas medzi patchami sa predlzil a o dost. Ani mne sa to nepaci. Toho contentu je naozaj menej. Na jednej strane je to aj vyhoda pre pomalsich, v pohode si dorobit achievmenty, na strane druhej je to problem, pre ludi co achievmenty nerobia alebo ich fakt dru. Ale jedno musim potvrdit WoD ako expanzia bola doposial najchudobnejsia. Najemnej patchov, najmenej novych dunguv i ked zony sa podarili a aj pribeh sa dal zahrat. Mam pocit akokeby planovali viac veci no nakoniec to nechali tak a skresali to iba na 6.2. Ja osobne som mal dojem, ked som zacal hrat WoD ze v Shattrathe spravia asi dalsi raid, ze sa prida dalsia cast kontinentu Farahlon. No nic take sa neudialo, uz pri tvrobe Ashranu sa dalo tusit po tej nahlej zmene ucelu celej oblasti, ze ta expanzia nebude dorobena na 100%.

No a k tej LFR, hoci su itemy epicke nemaju rovnaky model ako normal a vyssia obtiaznost. To su uplne ine veci. A ze je to zadarmo? No neviem, ten gear aj ked je low si tam ludia doslava odprogresuju, nehovoriac o lamactve, tam sa kape dost casto. A su ludia, ktory skratka inu moznost ako LFR ani nemaju, lebo robia a maju rodinu a nemozu napisat do guild kalendara, ze tu budem vtedy a vtedy o takej a takej hodine zarucene tu. Ja by som nevnimal LFR ako pricinu poklesu WoWka, skutocne wowku chyba iba viac patchov a aby v tych patchoch naozaj aj nieco bolo.

Neostava nic ine, iba verit ze v tej novej Expanzii dojde k naprave. Chcel by som tomu verit. Ale nemam dobre tusenie, predobjednavky su uz teraz a hra tu bude asi az na september 2016. A vo vseobecnosti predobjednavky tak dopredu nepomohli ziadnej hre. Naberu love a potom nedodrzia cast z toho co naslubovali. V dobach ked sa predobjednavky nerobili uz rok dopredu si vyrobcovia hier davali viac zalezat na produkte, lebo po zlej recenzii ste toho vela nepredali. No a dnes? Nik este nevie ake to bude, dokonca ani PTR este nebezi a uz kasiruju blbeckov. Mam obavu, ze tie predobjednavky to zase zabiju.

Tak snad si este zahrame poriadne wowko. Snad to nezabiju, lebo by si mali uvedomit, ze dalsie dobrodruzstvo nespravnym smerom by mohlo celu sagu ukoncit. Pozitivne je to, ze pri WoD videli, ze ludi si nahnat do hry vedia, ten comeback bol celkom slusny, no potom ked dosiel kontent tak ludia zacali odchadzat. Takze hra stale ma potencial, ak budu vediet doplnat kontent priebezne. No zaroven to nevesti nic dobre, lebo povedali, ze uz nebudu zverejnovat pocet hrajucich. Dufajme, ze s nami zase nevy***.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa Matej.T »

HFC HC (nie Mythic) som dal down za 3 týždne po release 6.2 a hrám to bez guildy. So známimi sme poskladali raid a padlo to proste. Na Mythic som nemal guildu ani chuť. Kde na LFR sa dá skapať? Má to vlastne enrage? :hysterical: Veď keď na Iskarovi ludia nerobili dispell/kick/chakry, tak maximálne 5 ludia skapali na to, že boli afk a padli dole... To isté Mammo... Posledný wing HFC LFR bol "hardcore" a okamžite to nerfli, lebo chudáčikovia sa nevedeli rozdeliť? Točiť 10k dps/hps? Veď je to MMO a nie singleplayer.
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Matej.T napísal:HFC HC (nie Mythic) som dal down za 3 týždne po release 6.2 a hrám to bez guildy. So známimi sme poskladali raid a padlo to proste. Na Mythic som nemal guildu ani chuť. Kde na LFR sa dá skapať? Má to vlastne enrage? :hysterical: Veď keď na Iskarovi ludia nerobili dispell/kick/chakry, tak maximálne 5 ludia skapali na to, že boli afk a padli dole... To isté Mammo... Posledný wing HFC LFR bol "hardcore" a okamžite to nerfli, lebo chudáčikovia sa nevedeli rozdeliť? Točiť 10k dps/hps? Veď je to MMO a nie singleplayer.
No mozno si nechytil zle skupiny. :) Ja som mal na LFR smolu, to sa wipovalo aj v prvom wingu a to bolo par mesiacov po release .. :) no a k tomu HC co si poskladal a dal si proste iba tak, tak nam aspon linkni svoje armory nech sa pozrieme. :)
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2509
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

tak ofc, ked mas dobrych sikovnych kamaratov, alebo natrafis na dobru grupu zahras si vsetko.

ja som onehda, vo wotlk, natrafil na typka cez trade chat, ktory trpezlivo, vytrvalo (/wave korytnacino), tyzden co tyzden skladal pug na lich kinga 25m. asi po 3 mesiacoch sme dali cele glory. naparadu.
jadro celeho pugu bolo 20 ludi! kazdy z inej g a zvysok sa vzdy obmienal.
no kto z vas dal nejaky raid vobec na Heroic mode?
your argument is invalid. sry bro.
podla tejto analogie by nemohol nikto nic nikdy kritizovat. netvoris hudbu? nekritizuj producentov/spevakov, nenatocil si ziadny film? nekrizituj hercov/reziserov/filmy. nebol si trener profesionalneho teamu? tak nekritizuj pri pive futbal ci hokej, etc ...
Spoiler: ukázať
::: ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7861
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa LordKJ »

nie je invalid, lebo kritizujete, ze je to lahke
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: World of Warcraft

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Kazdopadne problemom wowka nie su ziadne LFR. Problem sa vola jednoznacne: Nedostatok novych hlavnych patchov.

Pokial budu robit 1 patch na 6-14 mesiacov potom chyba je skor niekde tu. Oni sa skratka musia vratit k vydavaniu patchov a to minimalne na kazde 4-5 mesiace alebo menej. Ked budu robit to co doteraz oni tu hru zabiju. Mozno pomalicky ale isto. Bud si to uvedomia alebo bude jedneho roku Blizzcon bez wowka. :facepalm:

WoD malo jednoznacne najmenej hlavnych patchov v celej historii wowka, iba 2 :OO= a to je onen zakladny problem. Pokial to zopakuju, tak s panom b*hom, neublizil som, idem od vas ... 2 hlavne patche na expanziu je zalostne malo. Iste su tu aj ine dolezite veci, no hlavny problem su patche. Ked neobnovia prisun kontentu ako az starych dobrych cias, moze byt gameplay aky chce, ked nebude co hrat.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"