Steam digitalna distribucia hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7977
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

takych ako icefire co kradnu je tu tiez dost a myslia si, ze je rozdiel ak hru stiahnu alebo kupia z ruskeho steamu :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa icefire »

Hej? Cize ked kupujem hru tak ju kradnem? No niektori jedinci tu maju silne logicke myslenie.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7977
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

Zbytocne ti je vysvetlovat, ze mozno si neporusil EULA, ale urcite si porusil VOP Steamu. Takze nadobudol si to nelegalne..
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa insomniac »

ja len dodám, že s úpravou tých podmienok veľmi pravdepodobne začnú logovať aj IP adresy a podľa nich potom banovať
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa dexterav »

zase je otázka ako vážne to berú :)
E sú E a pokiaľ niej už človek vyslovene drzí...
stačí pozriež na m$ , ktorý povedzme si otvorene viacmenej podporuje aj prinajmenšom pochybné verzie OS
a OEM verzie aktivuje v podstate na čomkoľvek pokiaľ to človek ozaj už nepreháňa
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7977
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

icefire to ale prehana, ked ma uz 300 hier ci kolko...
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa icefire »

LOL ja to prehanam? Ocividne si nikdy nevykukol mimo svojho kutika, pripadne mas max 10 hier na Steam-e. Sa pozri na traderov, co maju v inventory 2000 giftov. Ale takych si asi v zivote nevidel. Moje hry su navyse plne legalne nadobudnute a ziadne pravidla som neporusil.

Inak mensia novinka: bol som v UK na sluzobke tento tyzden a uz mi nefungoval Steam interface vobec. Nezobrazovalo obchod a ani komunitu. Cize volaco urcite porobili. Ale nechapem, ci su slahnuti, vsak som bol stale v EU.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7977
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

Sak jasne:)...

Staci by kliknut pod nick a tam je link ... troska nizsie... :P Ale to uz by bolo moc, ze ;) ?

Kazdopadne, znalost zakona neospravedlnuje :!: Vrchol je natom, ze si stale myslis, ze to mas legalne.

EDIT : Ti co maju 2000 giftov to nemaju pre svoju vl. potrebu ale su to veksláci.
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa insomniac »

icefire napísal:... moje hry su navyse plne legalne nadobudnute a ziadne pravidla som neporusil ...
tak určitě :hysterical:

ty si fest naivný chlape. si ako človek čo postrieľa 10 čirikles a myslí si, že nič závažné nespravil.
pardón, si ako človek, čo postrieľa normálnych 10 bielych ľudí, pracujúcich, platiacich odvody a dane a myslíš si,
že sa nič nedeje. ale daj si dolu tie ružové okuliare, už som ti to raz písal ...

tým, že si si (kamuflážou IP adresy) kupoval hry nie určené pre náš trh, tak si závažne porušil distribučné podmienky.

@CageJ: si chcel napísať "Neznalosť zákona neospravedlňuje", nie? ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

teraz trošku na inú nôtu, na STEAMe sú práve QuakeCon Sales.
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa STENLY »

porušujem niečo, ked mám steam na dvoch pc naraz s jednou IP? :red:
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa insomniac »

nie, pokiaľ na tých PC nie si nalogovaný na ten istý účet.

bola by kravina blokovať len jednu inštanciu služby na jednu IP adresu.
predsa len IPv4 sa už dávno dozadu minuli, čiže dnes je viac než reálne,
že niekto na webe má rovnakú IP ako niekto druhý. plus malí lokálni ISP
(minimálne na Slovensku) majú taký blbý zvyk dávať pre jeden barák jednu
IP-čku. predstav si že máš 8-poschodový panelák a všetci majú 1 IP ...
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa STENLY »

samozrejme, že jeden a ten istý účet :laugh:
akurát, že vždy ked sa chcem prihlásiť na druhý, tak mi vypne prvý steam, ale pokračovať v hraní sa mi naštastie dá
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa icefire »

insomniac napísal:BLARGH
CageJ napísal: OH NOMNOMNOMNOM.
Ono v podstate neviem, o com tu stale pisete. Na Steam-e som uz dlhe roky a moj vseobecny rozhlad o nom spolu v kombinacii s mojimi vedomostami mi umoznuje kupovat si hry (z roznych zdrojov) za babku. To, ze vy stale neviete pochopit, ze je to plne legalne, tak za to uz nemozem. Urcite by som neriskoval svoj ucet kvoli niecomu nekalemu (na to si ho moc cenim).
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa insomniac »

icefire napísal:Ono v podstate neviem, o com tu stale pisete. Na Steam-e som uz dlhe roky a moj vseobecny rozhlad o nom spolu v kombinacii s mojimi vedomostami mi umoznuje kupovat si hry (z roznych zdrojov) za babku. To, ze vy stale neviete pochopit, ze je to plne legalne, tak za to uz nemozem. Urcite by som neriskoval svoj ucet kvoli niecomu nekalemu (na to si ho moc cenim).
ty si stratený prípad. ako môže byť legálne kupovať si hry určené nie pre tvoj región a ešte kamuflovaním IP adresy?
plus ešte teraz upravili EULA kde riešia presne tento problém a označujú ho za nelegálny akt a ty stále tvrdíš že je to legálne? :laugh:

áno, ty s tvojimi vedomosťami a rozhľadom :hysterical: pánečku, nad doktorátom a titulom neuvažuješ? Stm. Icefire :laugh:

a keby si vedel, že to nie je 100%ˇlegálne, ako tu teraz tvrdíš, tak asi nemáš na STEAMe tie hry na niekoľkých účtoch, nie? ;)
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6222
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa icefire »

Splietas piate cez deviate :facepalm: Akych viac uctov omg? Ja mam iba jeden ucet.

Kamuflovanie IP adresy? Vsak vzdy pri nakupe udavas, ze v danej krajine mas rezidenciu.

Retrospektivne neaplikovanie pravidiel zmeneneho TOS ti nieco hovori?

Navyse mas stale koooopec ciest, ako usetrit aj potom, ako Steam zaviedol zmeny tento tyzden.

Ale tak kludne sa tu obuvaj do mna, vsak sam nevies, o com poriadne pises. Ja si tu dokazovat nic nemusim. Nemam to totiz za potrebu.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412

Návrat na "Hry a problémy s nimi"