Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jasnacka, u nas vedla panelaku stoji Patrol s Ironmanom - ten ma predne svetla snad nad strechou Peužegeuotu 207 :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa quicky »

ja poznam teda dost ludi (nie ordinary plebs ako my) jazdia 100k autaky na polovacky a pod.. holt ale tych neskrie nejaky skrabanec alebo prasknuty naraznik.

Ja uz to vidim jak sa budem pri rxku pitchovat na kazdy skrabancek, ziadne jedlo v aute a pod :D

len to cakanie je a bude este dlhe, na druhej strane sa moja "radost" stupnuje, co musim konstatovat vyznie blbo, ale ked som nieco chcel, tak som si to isiel hned kupit, tj nemusel som na to cakat ako ked som bol student a na nieco som "sporil" ... tak je to prijemna zmena :cool:
Naposledy upravil/-a quicky v So 30. Okt, 2021, 20:18, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5700
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Dnes som sedel v Galaxy, neskutocny priestor.

Je to problem mpv vseobecne, tazko sa presada do mensieho :D
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4567
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Ja som k offroadu nikdy neinklinoval ale ked uz ma clovek prechodene vsetko v okoli dostupne beznymi cestami, tak ostavaju uz len offroad destinacie.
Nejaky dvihnuty patrol netreba ale taky forester by sa u mna cez vikendy uzivil.
Imprezka isla dole o 1.5cm a uz je naraznik 3x chyteny za 3 mesiace :facepalm:

A male MPV, to je ako maly kufor v combi...
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Dnes som sedel v Galaxy, neskutocny priestor.

sa ti len zda... uz voyadžer je o nejakych 40cm dlhsi (vidis, teraz ma napadlo ze ma poslali pred mesiacom vybrat toten onen windsurfing, doriti jak sa to vola... paddleboard) a hlavne take Vianká/Karavellky su ukrutne vyssie nez Galaxy len 2x drahsie z rovnakeho rocnika.

Ja trosku snivam o Navigatore od Lincolnu, samozrejme tu predlzenu verziu 5.8 metra, kratka nema zmysel... len tam ma strasi ten desny dvojturbo Ekobuust od Fordu. A Eskalada ma uzasny motor ale hrozny design vnutri vonku. Jaaaaaajmarha.


to učupené čierne hovienko je prosim X7 : https://postimg.cc/WDDvLphT
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10042
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Ideal do podzemiek a mesta. Uz tie 5m suv s natacanim zadku su vcelku ohubu. 😹
.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4567
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Ja by som chcel chodit do podzemiek a mesta v 5m dlhej bielej panamere ale pride mi to ako zbytocne draha zabava.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Ideal do podzemiek a mesta.

ako sa to vezme. Este sme nikdy nevideli 12 alebo 18 metrovy autobus v meste ? Videli. Podzemka ? V podzemke som bol naposledy pred dvomi rokmi, ked som parkoval... u mna v garazi vo firme.

Neni to masinka pre kazdeho, cojaviem taky single dochodca k dochtorovi asi nepotrebuje zrovna toto - ale rozhodne by nezaskodilo. Asi preto su vymyslene kktiny od eletrickej kolobezky, cez vsetky tie 2.9 metrove DingDong elektricke auticka s dojazdom 21km a vykonom 14 koni, cez Nisann Mikru, mečiarikovu Sopel Korza az po
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... tralia.jpg

Na moje pouzitie - byvam v Bubline - absolutne uplne v pohode. Len sa mi to nechce platit, je to proste panske huncutstvo. Asi nemam tolko dukatov na auta jako tutok pan dochtor, holt mal som sa lepsie ucit.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5700
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Som prave v BA kde som si aj dane galaxy skusil (bratranec presedlal z a6 a nevie vynachvalit, hlavne deti menej placu lebo vidia z okna, nie len tapacir).

Podzemky neviem, ved to nema cez 2m vysku a dlzka je mensia ako bezne kombi, tak kde je problem?
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10042
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

No aj som narazal na turbove 5.8m rodinne auto. V ba az taky problem nie je, ale v ke obcas proste nevies ani vystupit. Nehovoriac o tom, ze si najdes vzdy nejaky darcek od ludi ked neparkujes cez 2 miesta.

4,7 a ekvivalenty su v pohode.
.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja mam tiez zopar kamoššov co sadali z rodinnych kombikov a6, mondeo, insignia atd do Galaxy a vyssie, naspat sa nevrati ani jeden jediny dokial bude vozit deti :) este nemate kociky chlapci, ziadne lego tetris minecraft 3D odmontovanie koliesok skladacky, proste rozvinuty kocik zdrapnes, drbnes donutra, pleštíš dvercia... vedla teba chlapci s obrovskymi superbami kombi padnute pusinky, zamavas jak na prveho maja, odchod. Neraz sa mi stalo.



Ak by som nedostal po papuli a mozem predostriet navrh na masinku v ktorej sa NIKTO z klientov pana dochtora neviezol, zrejme nikdy nepovezie a ktora bude reprezentovat uspesneho pravnika unikatnym sposobom AKO NIC INE NA SVETE OKREM KONSKEHO ZAPRAHU... nevieme aka je klientela, ale nevyzera to na nejaku chudobu.

Preto ocakavam ze Quickyho klienti nepadnu na rit z nejakej A8 Long s oznacenim 43 alebo 49 lebo ved hluposti, 750i s motorom 3.0i, C63 AMG s motorom objemu 2.0i samozrejme styri valce, myslim ze nikto sa zrovna nepokakal z maleho Jaguaru džíp, proste by to chcelo nieco co NIKTO NEMA. S cim sa klienti nestretnu a na co nezabudnu len tak skoro.



A dosiel som na to velmi rychlo :
https://auto.bazos.sk/inzerat/129207907 ... v8-43l.php
https://auto.bazos.sk/inzerat/129208022 ... aniels.php


akoze fakt. Na keru rit su Brajtlingy na ruke, tie ma kazdy treti ; na rit su ligotave auticka sucasnej produkcie - sadnes, niekoho odvezes, jeeeej ty mas uzasny ABC GHI XYZ, o dva dni ZABUDNE ze si ho v niecom takom viezol. Klienta povozit v takejto masine, gebrina mu bude tiect z papule este v aprili.

Garantujem ze MARKETINGOVO LEPSIE ODLISENIE - O TO IDE V TOMTO PRIPADE - SA NEDOSIAHNE ZIADNYM INYM VOZIDLOM. Jedine ze by bolo lietajuce alebo plavajuce, to je zazitok pre klienta ktory sa tiez nezabuda. Ale to nebude za tieto prachy.


/koniec marketingovej vlozky/ lepsiu reklamu si nepozes spravit, Quicky... fakt ne.



Okrem ineho je to masinka pre chlapa co ma vztah k motorom, motorizmu ako takemu.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 807
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa BlackAngel »

Obrázok

Ahojte, trosku sa vám sem votriem, nemáte tu náhodou niekto opel? Ak áno neviete mi povedat, co znaci ta ikona max? Stale mi svieti a nejak neviem zistit naco by mala sluzit :D V manuale neni o tom ani slovo.
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10042
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

.
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 807
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa BlackAngel »

Diky. To bude ono.
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4567
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Od tychto starsich kuskov mna osobne odradza pasivna bezpecnost a to, ze sa s tym otrasne jazdi v beznej premavke.
Na na ohurovanie su auta, co strielaju z vyfuku ohne, neda sa v nich pocas jazdy rozpravat a cely cas smrdia gumy.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"