Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Marek125 »

Keby to bolo vo väčšine prípadov tak, tak už nemám čo robiť a moje tri deti žerú trávu kolo cesty. V BA robím už pár rokov a zatiaľ som sa nestretol s takýmto človekom možno si len hľadáme robotu podľa ľudí alebo takýto ľudia nás obchádzajú :D netuším.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6874
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

vybombovany belringo/rifter xl je dost velky len nepohodlne sedadla ma na dkhe trate ale priestor dnu je sialeny
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5695
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Je paradne vnutri ale tiez drahe, vo fullke aj s oknom a vsetkym skoro 28K... v Citrone velku zlavu necakam ale pojdem tam kuk az vyzdraviem (zasa mam mega sopli kidem zajtra na PCR radsej).
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5507
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

wtf to co si tam naklikal :D Toyotu proace city verso som naklikal so silnejsim dizlom na 23 500 s DPH a uz sa tam nedalo dat snad nic


panorama je inak jedna z veci za ktoru by som si priplatil aby ju auto nemalo :D same nevyhody
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Po predlzenom vylete KE-BA-KE s dvoma detmi a zenou sa opat vraciam ku dodavkovym mpv, kaslem styl, aj touran nam bol malicky :D

moj clovek.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6874
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

ja tiez uz dalsi asi kodiaq vezmem ale zas nebudem stake malej bicykel nosit ne? :D a skillex proace?lacna?draha jak svina je
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Ked to postavis ku novej caddy vo vybave tak auta za dvacku su lacnota. :)
.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa quicky »

Marek pri majstroch je to presne naopak, tam sa ocakava auto ako si pisal, ze mas. Ked ako majster prides na aute za 50k tak v prvom rade pride, ze ten nas chce niekde obtiahnut :D ako by “inak” na to narazil.. v kazdom pripde je to na hlavu.

Kamosa mam stavbara, jazdi na starej fabii z roku pana, rocne 6+ domov postavi, sam mi povedal, ze keby z klientom pride na novom mergle( hoci si ho kludne dovolit moze) tak tazko to “ukeca”.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4560
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

quicky napísal: Po 01. Nov, 2021, 08:04 Tak u nas je to tak, ze ak nemas bmw merc audi atd tak ti to evidentne moc nejde a nevies to robit :D take tiche klise…ja som tak vychovany nebol, ani si na to nikdy nezvyknem, cize to berem len ako biznis sh.t povinnu jazdu.

Ja som vzal rxko, mama zajtra objednava to nove NXko, (cla po dlhsej sluzbe a par km pojde do sveta).. ked si predstavim ze my rocne robime tak 12-15t km, tak tie autaky po 4r ani zabehnute nebudu :D

P.s. Ake zlavy davaju bmw audi z cennikovych cien? Zevraj merc radovo len par perc. Lexus za to je celkom ochotny spustat…co mam prekvapilo.

Inak aj to je taka ironia, ze pokial ide kupit auto FO nepodnikatel dostane “daleko” horsiu cenu ako podnikatel, ktory si to auto okrem ineho odpise a vo vysledku je na uuuuplne inej cene ako FO nepodn.
Pokial viem BMW ma pre advokatsku komoru 20% dole. Kamos svojho casu kupil A5 tiez s vyraznou zlavou na podobnej urovni.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10036
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

Merc to ma/mal rovnako.

A este k tomuto
Inak aj to je taka ironia, ze pokial ide kupit auto FO nepodnikatel dostane “daleko” horsiu cenu ako podnikatel, ktory si to auto okrem ineho odpise a vo vysledku je na uuuuplne inej cene ako FO nepodn.
To je fakt, vcelku dlhodoby. VW to ma aj v konfiguratore ako "podnikatelsky bonus". Asi sa na vw autach nemaju vozit nepodnikatelia. :D
.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

tych 20% plati furt a vsade imrvere anblok ? Od Béčka až po eSko Véčko ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa HellAngel »

@Marek125 je to tak ako pise quick. Napriklad znamy robi istu pracu, povedzw ze je robos. Na zakazky chodi na jednotkovej oktavke, nikdy inac. Doma ma pri tom Kodiaka. Keby na zakazky chodil na nom, tak by cast zakaziek nemal. Pozerali by sa na neho hned cez prsty. Je to proste tak
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5507
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

stefan222 napísal: Po 01. Nov, 2021, 20:15 ja tiez uz dalsi asi kodiaq vezmem ale zas nebudem stake malej bicykel nosit ne? :D a skillex proace?lacna?draha jak svina je
Co ja viem ci draha? Caddy stoji o 15k€ viac. A zbytok? No, je okrem toho este nieco na trhu? Nenapada mi ziadne ine auto :D


Jo a drahe lacne auto pri robosovi... Takto to nefunguje. Ide o image auta... Keby si prisiel na 15r BMW za 4k€ s gumenym volantom, tak na teba budu pozerat cez prsty, lebo si si dovolil prist na BMW. To BMW by drazdilo 100x viac ako superB za 50k€ v nevyraznej farbe. To iste mercedes, audi atd... Proste s takym autom na stavbu prist nemozes. VW mi pride ako taky sweetspot. Aspon teda v meste, niekde na dedine pri vranove je to uz cez.


Na druhej strane je dacia, ta aj ked je nova tak na teba pozeraju akoby si nemal co jest. Tak isto nemozes prist na felicii, punte atd... Starsia dodavka nevadi nikomu.


Ale to nie je len o aute... Oblecies monterkove nohavice, a uz sa s tebou nebude nikto seriozne bavit. Prides za rovnakym clovekom v rifliach a hned ina debata :D . Alebo take malickosti ako ze maju vsetci robotnici rovnaku bundu, to tiez robi vela.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa quicky »

daval som si nacenit nejaku bmw x5 3.0d biznis model, pod 73k s dph to nebolo o adaptiv tempomate alebo panorame som mohol len snivat, tj 10k drahsie ako lexus + ovela horsia zostatkova hodnota resp “TCO”. Ani poistenie nie je zanedbatelna polozka kedze ide z cennikovej ceny..

Este k tym zlavam vsade je viacmenej nieco, len to vsetko ide z cennikovej ceny a ta je vacsinou sialena, obycajne bmw3 sa da nabuchat hadam aj za 80k+.. a to ozaj nieee.

Aj kvalitna nemcov isla rapidne dole a chcem verit, ze ten lexus este tu kvalitu ma, aj ked mozno nema neviem aky tip top futuristicky infotainment, napojim iphone na carplay a cely info je mimo hru.

Mne proste lexus vysiel najlepsie, otvorene poviem, ze som si to kupil okrem toho ze sa mi to paci, kvoli prac imge a nakladom do firmy. Inak by som nikdy nikdy take prachy za auto nedal, ok mozno keby sa mi vala 200cash na ucte a uz ozaj nemam co s nimi.
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5188
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Chris »

kolko % si dostal zlavu v lexe ? preco si nezobral GS450h?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"