Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2249
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa _Mato_ »



:laugh:
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

ZoranICS napísal:Vcera o 13:42 na Tyrsovom nabrezi v KE nejaky curak nacuval do bratrancovej Felicie. Vystupil najprv sofer, potom aj spolujazdci, asi 2 minuty sa obsmietali okolo auta, potom nasadli a odisli. Vsetko to zaznamenala kamera. Vodicove dvere su uz nepouzitelne...

Keby som ho bol videl tak ho dobijem :E Aj Keby to spravil na cudzom aute!

Mne sa stala podobna nehoda na benzinke, kde som bol vinnikom prave ja. Aj ked po prichode aj fizli uznali, ze okolnosti nehody boli totalne "proti mne". Stojan kde som parkol nedaval benzin, len naftu - ziadna tabula pred nebola. Za stojanom stalo auto. A ani som neuvazoval ze ujdem, okamzite som zavolal 158 a nahlasil sa..

Nechapem, ako moze niekto niekomu poskodit auto, a potom ujst. Ved ma 1. poistku /mal by mat/. Ano, mozno dostane pokutu, ale ked nebude sa nebude chovat jak chuj, tak ju nedostane. Tiez som dostal len napomenutie.

A uz som v poslednej dobe pocul par pribehov aki boli fizli neustupcivy, a nedalo sa zjednat.. Mna namerali, tabulkova pokuta mala byt 280€ a dostal som 60 pretoze som sa spraval tak akoby sa mal kazdy sofer. Priznat si chybu, a nezacat zjednavat, hrat frajera, mudreho a drzeho.. :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9824
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

felipe to je pekna chujovina co si povedal...mozes byt akokolkvek privetivy a slusny,ked chytis kkta policajta nepomoze ti ani ked sa mu zavdacis naturaliami...

ja som sa k nim vzdy spraval ako som mal,nakolko viem,ze "Drsnou cestou" to nevedie nikam...bohuzial vzdy som vyfasoval top sadzobnikove pokuty.
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

Hm, tak potom som mal 3x po sebe stastie?
Neverim...

Ono, zalezi aj na priestupku, samozrejme. Ja som nemal nikdy "vazny" priestupok. Ano, prekrocil som speed, ale na dialnici v obci, oplotenej.. Proste, mam pocit ze policajti co ma stopli brali ohlad, ze to nieje v meste kde mozu byt chodci, deti a pod.
Zasa, musis to brat tak, ze on ma tiez svojho sefa, a ked cely den nenazbieral tolko co mal, tak bude zdrbany. Mam par znamych dopravakov /nikdy som to nijak nezneuzival, kedze niesu z mojho okresu ani nemozem../, a viem ako to funguje. Takze, nezavidim.

Ale ked tvrdis, asi som mal stastie potom, a trafil som len dobrych.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa landrower »

a myslim ze velky rozdiel spravi aj v akom aute sedis, bohuzial...
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

JJ, aj auto samozrejme. Tak bohuzial.. Viem ze to nieje fer, ale ked niekto sedi v aute za polmelka, tak si policajt povie ze peniaze problem niesu.
Dalsia vec je, ze takmer vzdy si najprv vezmu OP a VP, a zistia priestupky vodica. Ked tam vidia 5x rychlost, tak nebudu znizovat pokutu, lebo je jasne ze sa nepoucil. Ked to uvidia raz, alebo nulakrat - tak sa spravaju inac. Aj ked je mozne, ze vodic mal len stastie a nenamerali ho. Proste.. auto, karta vodica, vystupovanie su veci, ktore pokutu znizit mozu. Nemusia. Ale arogancia, dokazovanie ze policajt nema pravdu to len zhorsi. Aj ked som pocul uz aj o pripadoch, kedy nakoniec arogantny sofer vyhral, ale tak by to nemalo byt.

K tomu co postol vyssie xH4wk len tolko: keby naozaj dopravna policia fungovala ako sa pise: ze stacil by zaznam o takejto jazdce sofera, ktory porusil 5 ci 6 predpisov naraz, a vzadli by mu vodicak co i len na mesiac, okamzite by sa zvysila kultura cestovania. Tu podotknem, bezohladu na to, co bolo predtym. Aj keby sofer BMW vyprovokoval vodica Octavie urobit to, to ho neospravedlnuj. Zakony platia vsade, a platia pre vsetkych bez ohladu na A B a C. No toho sa nedockame, lebo ti v terenakoch su vacsinou nedotknutelni /rozumej ludi v autach nad 33tis €., ktori maju predtym nez si dane auto kupia vacsinou aj dobre znamosti na policii../. Nie nedotknutelni peniazmi ale inac... Oni vacsinou ani pokutu nedostanu. No keby sa to naozaj zmenilo.. ved uz plati objektivna zodpovednost, v mestach sa montuje a uz aj je namontovanych x kamier, a cokolvek by bolo trestane sposobom pride domov oznamenie a sofer skoncil, tak za mesiac sa tu bude jazdit ako v rozpravke. :) Viem ze to policia chysta, len tu skor vidim problem v zakonoch ako v policii. Policia s tym nema problem, aby dala niekde auto ktore bude osamote nahravat situaciu /ako to robia v rakusku, ze odstavia stary hrdzu chytajuci gold na parking, ktory ma vzadu zariadenie 50x drahsie ako to auto.. a krasne secko nahravaju/ a potom posielaju oznamenia.

Iba ked bude mat kazdy jeden clovek ktory si na uzemi SR sadne za volant pocit, ze na kazdom rohu moze byt jeho priestupok zaznamenany a rieseny, iba vtedy sa tu nieco zmeni. Dovtedy bude mentalita jazdenia na SR daleko daleko vzdialena od toho, ako vidim ze sa jazdi v Rakusku, DE, ITA, atd. My mame vyssie pokuty, a tak ci tak x ludi jazdi jakeby to tak nebolo. V Rakusku su pokuty smiesne, a napriek tomu sa to vobec nezneuziva. Fakt sa zamyslam a neviem prist nato, cim to je.. Cim to je, ze si idem, 100km po Madarskej dialnici na BUdapest, v pohodke secko, obehujem kamion ktory ide 90 120tkou, a zrazu auto ktore sa psychopaticky ruti, a ked som na urovni kabiny kamiona zacne blikat a lepit sa meter zamna... ked uhnem doprava tak rychlo jak sa len da.. CIM TO JE, ze na znacke ma napisane SK?? :) Taketo situacie som zazil neraz, a to som v Taliansku raz jazdil aj na 1,2 60k aute, a neblikali na mna ani soferi Ferrari ked som nieco obehoval. -napriklad.. Cim to je? :rolleyes: Vie niekto odpoved? .
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

lebo sme drbnuty narod, velmi zjednodusene povedane ...

Dnes vecer som si isiel do tesca nakupit, predomnou policajti isli tak 25. Tak som si ich obehol a odbocil na parkovisko Tesca. Samozrejme jak osy na mne nalepeni a zrazu len svetielko STOP. :) Ej, bude zase sranda. Jak som stiahol okienko, tak prva veta "to si robite dufam srandu s tymi hmlovkami". Vonku sice "iba" prsalo, ale ked som odchadzal z chaty, tak lialo a druha vec, ze vtedy za dazda vidim ako-tak diery na cestach. Az potom som pochopil, ze mu vadi farba. Tak som mu odcitoval zakon, ze hmlovky mozu byt aj zltej selktivnej farby a toto sa bezne vyskytovalo u starsich aut. Chvilu sa tvaril, ze mu to neni po voli a zamrmlal cosi, ze keby si to pofotil a dal na inspektorat, tak mi to neprejde, ale potom som ich vypol a zaparkoval. Ale bol som dost prekvapeny z jeho reakcie, ked som mu odcitoval zakon. Uz si nebol taky sebaisty a pokojne z toho vycuval. Ani doklady nepytal.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Je to mentalitou... Tu sa každý všade ponáhľa aj keď sa neponáhľa.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7299
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Papek »

Ja ked sa "ponahlam", tak nie stylom ze setci mi uhnite, ale nejako sa prepletiem pomedzi auta, pripadne si rezem zakruty bez brzdenia. Celkom sa tak da nahnat dost casu a ani nemusim prekracovat rychlost. Bohuzial nepatrim medzi nedotknutelnych. Ale zaujimalo by ma, ako by tie hovada jazdili, keby sa na nich vztahovali zakony ako na kazdeho ineho. Urcite by im nebolo jedno, ze dojdu o vodicak. Dnes som stretol takyto pripad na MLku - blizil sa koniec obce, za tym plna ciara a 70tka. Samozrejme obehol auto zamnou aj mna a daval tomu okolo 120. Aspon som sa za nim zviezol, inak by som tade nesiel urcite viac ako 80, za tie prachy to rozhodne nestoji.

Inak som bol celkom prekvapeny, ako tie velke opachy ako ML a GL drzia na ceste. Minuly tyzden ma viezol kamos na GL 500 a parada. Jednak to zrychlenie, ked som mal pocit, ze niekto vymenil rucicku tachometra a otackomera a na drhuje strane som ani nevnimal tu rychlost. Isli sme 120 po obchvate a mal som pocit, ze by som mohol otvorit dvere a vystupit. A zakruty som cumel este viac - zjazd z pristavneho ku ekonomickej, kde si to so zatatymi zubami davam na Honde 80 sme isli aj na tej GL. Ako hukot a piskanie gum bolo, ale dali sme to bez ujmy.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

Krutibrko napísal:Je to mentalitou... Tu sa každý všade ponáhľa aj keď sa neponáhľa.
NO, tu by som povedal, ze je to mozno aj ekonomickou situaciou a pod.. V Rakusku maju ine platy, aj v inych krajinach, proste.. nikam sa neponahlaju, su kludni, nic im neutecie, u nas je to naopak. Ale aj v takom Madarsku vidim, ze sa jazdi inac. Tam cez dediny prakticky nevidno Madara ktory by siel viac ako 60. Malokedy. U nasa idem po obci, a 33% aut ide 70 a viac v obci.

Jj, tie auta to je ina galaxia.. Siel som na BMW X5 3.0d s automatom, a realne som mal po zosliapnuti plynu pocit ako ked ide vzlietnut Boeing z pristavacej drahy. DOkonca neviem ci to nezrychlilo rychlejsie :)) Ale aj ta rucicka aktualnej spotreby 0 - 50 - 100 sla k 100vke po zosliapnuti :D
Naposledy upravil/-a felipe25 v Ne 12. Máj, 2013, 12:52, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa landrower »

najradsej mam takych expertov, ze stojim na krizovatke v pruhu dolava a rovno, vedla mna v odbocovacom doprava cierna X5ka. skoci zelena, buze*ant si to s kludom dolava cezo mna zobere, len len ze sa mu vyhnem...
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Heatman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 831
Dátum registrácie: Št 23. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné okolie

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Heatman »

Toto je este relativne v pohode ale ked ti take nieco spravy policia na Defendere bez zapnutych majakov alebo niecoho podobneho tak vtedy ti trocha inac zovrie krv.
Spoiler: ukázať
PC-01:
CPU: Core i5 14600K + (ASUS TUF GAMING LC 240 + 2x Noctua NF-P12)
MB: Gigabyte Z690 UD DDR4
RAM: Kingston FURY Beast DDR4 3600MT/s CL17 2x8GB (KF436C17BBAK2/16)
GPU: ASUS ROG STRIX RTX2080TI OC 11G GAMING
SSD + HDD: (WD BLACK SN850 1TB + JEYI GodFins Heatsink) + (WD10JPLX Black + Scythe QD 2.5)
DVDRW: Sony NEC AD-7200S
PSU: Corsair AX850
Case: Cooler Master Dominator CM 690 II + (butil mats + 9mm foam) + FANs: 2x in CM-120, 1x out NB-BlackSilentFan XL-2
FAN control: Fan Control software
Monitor + stand: Samsung 32" Odyssey Gaming monitor G55T (C32G55TQWR) + MAX MTM4110FM
Keyboard: Corsair K95 RGB MX Brown NA-layout
Mouse + pad: Trust Laser Gamer Mouse Elite GM-4800 + A4Tech X7-500MP

Audio: Audio-gd NFB-11 --> JBL LSR4326P + JBL LSR4312SP
                                                                    --> Beyerdynamic DT880 Edition 600Ω + Antlion ModMic 4.0

HTPC:
CPU: AMD Ryzen 5600G + Scythe Ninja 3
MB: ASRock X570 Phantom Gaming-ITX/TB3
RAM: Kingston HyperX FURY 2x8GB
SSD: Adata Ultimate SU800 256
PSU: BeQuiet 300
Case: Fractal Design Node 304

NB-01:
Dell Latitude E6330
CPU: Core i5-3320m
RAM: 2x4096 DDR3
SSD + HDD: Crucial M500 240GB + (WD3200BEKT Black + optical bay caddy)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

Policajtom sa cudujem ze to robia, maju byt prikladom. Dnes ked ma u pomaly kazde piate auto kameru v aute, tak sa cudujem. Potom sa uvidia v cas.sk a idu ich riesit. Sice, vacsinou daju ten najprimitivnejsi dovod - sli sme na zasah, nestihli sme zapnut majaky a podobne, co je vysmech obcanovi do tvare...
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Heatman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 831
Dátum registrácie: Št 23. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Humenné okolie

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Heatman »

Takto, kopu policajtov co vidim na cestach idu prikladom davaju prednost chodcom idu predpisovo atd. a hoci ti take nieco spravia iba raz tak to v cloveku nezanecha najlepsi dojem.
Spoiler: ukázať
PC-01:
CPU: Core i5 14600K + (ASUS TUF GAMING LC 240 + 2x Noctua NF-P12)
MB: Gigabyte Z690 UD DDR4
RAM: Kingston FURY Beast DDR4 3600MT/s CL17 2x8GB (KF436C17BBAK2/16)
GPU: ASUS ROG STRIX RTX2080TI OC 11G GAMING
SSD + HDD: (WD BLACK SN850 1TB + JEYI GodFins Heatsink) + (WD10JPLX Black + Scythe QD 2.5)
DVDRW: Sony NEC AD-7200S
PSU: Corsair AX850
Case: Cooler Master Dominator CM 690 II + (butil mats + 9mm foam) + FANs: 2x in CM-120, 1x out NB-BlackSilentFan XL-2
FAN control: Fan Control software
Monitor + stand: Samsung 32" Odyssey Gaming monitor G55T (C32G55TQWR) + MAX MTM4110FM
Keyboard: Corsair K95 RGB MX Brown NA-layout
Mouse + pad: Trust Laser Gamer Mouse Elite GM-4800 + A4Tech X7-500MP

Audio: Audio-gd NFB-11 --> JBL LSR4326P + JBL LSR4312SP
                                                                    --> Beyerdynamic DT880 Edition 600Ω + Antlion ModMic 4.0

HTPC:
CPU: AMD Ryzen 5600G + Scythe Ninja 3
MB: ASRock X570 Phantom Gaming-ITX/TB3
RAM: Kingston HyperX FURY 2x8GB
SSD: Adata Ultimate SU800 256
PSU: BeQuiet 300
Case: Fractal Design Node 304

NB-01:
Dell Latitude E6330
CPU: Core i5-3320m
RAM: 2x4096 DDR3
SSD + HDD: Crucial M500 240GB + (WD3200BEKT Black + optical bay caddy)
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5780
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa felipe25 »

Tak aj ja, vidno samozrejme aj prikladovych. Ale aj takych ktori zneuzivaju svoje postavanie, alebo niesu spravodlivi.
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"