Všeobecná diskusia

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.

Objektívna zodpovednosť je...

pozitívny krok k bezpečnosti cestnej premávky.
71
42%
hlúposť.
99
58%
 
Celkom hlasov: 170

okrujko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1449
Dátum registrácie: St 06. Jan, 2010, 19:15
Bydlisko: Sabinov

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa okrujko »

ma to strasny interier, teda mne sa vobec nepaci to umiestnenie budikov a napr aj to, ze otackomer toci dolava...nemam rad tieto francuzke "vystrelky" ako ked C4ka mala display v strede a pred vodicom nic...
Dell E5470
Xiaomi Redmi Note 4
Edifier S330D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa quicky »

sme sa zle pochopili:)
Mimiik
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3037
Dátum registrácie: St 25. Jan, 2012, 21:07
Bydlisko: Kežmarok- Ľubica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Mimiik »

interier mas pravdu, suhlasim, klasika je klasika ale z vonku to vyzera dost brutalne :)
Intel i5 4670k 4.6ghz 1.22V, Corsair h100i, Asus Maximus VI Hero, Kingston Hyperx predator 2*4gb 2400mhz cl11 XMP, Kingston HyperX 3k SSD, ST Barracuda 2TB (ST2000DM001), Asus GTX670 DCUII 1307boost/7100 1.2V,Corsair HX650, NZXT Phantom 630, repro: Logitech Z-5500, PSP 3004 black nejaky FHD Asus 22" :D

Hero 4670k validator
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa landrower »

tak podla mna aj ten interier je celkom paradny :)
keby tak auta relevantnych znaciek takto vyzerali :D
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Endy »

Hell videl som tvoje vti v michale v servise, co ides nieco menit ? :)
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2235
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa mirjak »

landrower napísal:a naco by si to akoze robil?
No dal by som som auto previezt na moj pozemok a nechal by som im tam listok, ze si svoje "blokovacie zariadenie" mozu najst tam-a-tam... (nic proti papuciam nemam, len obcas sa rad natahujem :D )
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa landrower »

:D chcel by som vidiet jak by to dopadlo
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

endy: jj je tam, som potreboval vymenit lozisko na zadnom kolese. Ale doma so mnarazil na sroubu co drzi celuste kotucovej brzdy. Uplne boli zosluhane hrany, navarali sme na ten sroub aj matku, ale je tam zapeceny jak s...a . tak som ho radsej dal do servisu nech sa mi na to skusia pozriet. Predsa len na zdvihaku a so spravnym naradim sa toho spravi viacej ako doma na trave :D
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
pipo137
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6414
Dátum registrácie: Ut 08. Feb, 2011, 17:28
Bydlisko: Bratislava - Petržalka

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa pipo137 »

okrujko napísal:mne sa vobec nepaci to umiestnenie budikov a napr aj to, ze otackomer toci dolava...nemam rad tieto francuzke "vystrelky" ako ked C4ka mala display v strede a pred vodicom nic...
A keď je to v Astone, ani tam sa ti to nepáči?? Lebo tam to vyzerá/pôsibí brutálne :D ;)
Inak, podľa mňa je to celkom podarený a efektný detail... tým nechcem povedať, že sa mi to auto páči, len že je to zaujímavé :cool:
DESKTOP MB: MSI B450 Gaming Pro Carbon AC CPU: AMD Ryzen 5 5600 + Nocua NH-D14 Black RAM: Patriot Viper Steel 2x8GB @ 3600MHz 14-16-16-16-36 1T GPU: Sapphire NITRO+ Radeon RX580 8GB @ 1500/8900MHz SSD: Samsung 970 EVO 500GB + Crucial M4 256GB PSU: EVGA SuperNOVA G2 750W Case: Projekt "R4R" - Fractal Design Define R4 Monitor: Dell U2415 OS: Windows 10 Pro 64bit SK Mouse: Cyborg R.A.T. 7 Mouse Pad: A4tech Bloody B-081 Keyboard: Microsoft SideWinder X4
HTPC MB: MSI Z77 MPOWER CPU: Intel Core i7 3770K @ 4,0GHz + IHS mod + Noctua NH-D15 RAM: Crucial Ballistix Tactical LP 2x8GB @ 2000MHz 9-9-9-27 1T GPU: Intel HD4000 SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD: 5x WD Red (20TB) Sound card: Asus Xonar Essence STX TV: LG OLED65CX + Xiaomi Mi TV Box S
Smartphone: Xiaomi Mi Mix 2, Xiaomi MiNote Pro
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

fellipe: nepochopil si o com pise papek, lebo si to este nezazil. Kontrola dokladov, pripadne fukanie je OK. Ale ked narazis na ..... tak ti prekutra v aute vsetko. od lekarnicky, dezenu, velkost gum, svetiel ... a proste skoro vzdy sa nieco najde. Ja som zazil podobnu absurditu zazil iba raz, to som mal vodicak asi cca 3 mesiace. Sa mi ten policajt okolo auta krutil 30 minut, aj si poden lahol. Nemohol nic najist. VIezol som akurat bratrancov domov a on si vsimol ze ten vzadu nie je priputany. Tak na mna hukol ze to je pokuta a ak ju nazaplatim da mi este a zapis. Darmo som mu vravel ze on sa odopol ked sme zastavili.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Endy »

HellAngel napísal:endy: jj je tam, som potreboval vymenit lozisko na zadnom kolese. Ale doma so mnarazil na sroubu co drzi celuste kotucovej brzdy. Uplne boli zosluhane hrany, navarali sme na ten sroub aj matku, ale je tam zapeceny jak s...a . tak som ho radsej dal do servisu nech sa mi na to skusia pozriet. Predsa len na zdvihaku a so spravnym naradim sa toho spravi viacej ako doma na trave :D
Som ta aj obzeral, ci si tam neni, no nebolo ta :D a co ta vyslo nove? Ja som urval jeden stift, tak musi ist von a dat tam druhy a jeden hondak mi povedal, ze sa mi rozsype aj lozisko. Inak som si tam chcel nahodit nove gumy, no dnes mali vela roboty tak sme to nechali na zajtra.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja beriem diely z hondaclubu od uzivatela XTP. uz som zobral od neho par dielov. vacsinou ma ale na anglicaky. Inak ma to cele vyslo na 20e. ty mas v zadu bubon alebo kotuc?
myslim ze na HC nebudes mat problem zohnat cely naboj za dobre peniaze. jj dnes mali tam vela prace, nestihli mi ani hondu spravit. tak hadam zajtra. robi tam taky pohodovy tipek. On mal predtym CRV
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
ZoranICS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2239
Dátum registrácie: St 18. Jún, 2008, 18:51
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa ZoranICS »

to auto vyzera ako A3ka so starou mercedesackou prednou maskou :facepalm: Celkovo nevyzera zle, ale je to totalna kopia toho co tu bolo uz pred rokmi a nenesie to ziadne peugeotacke dizajnove znaky. Interier som nepozeral.
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa Endy »

HellAngel napísal:ja beriem diely z hondaclubu od uzivatela XTP. uz som zobral od neho par dielov. vacsinou ma ale na anglicaky. Inak ma to cele vyslo na 20e. ty mas v zadu bubon alebo kotuc?
myslim ze na HC nebudes mat problem zohnat cely naboj za dobre peniaze. jj dnes mali tam vela prace, nestihli mi ani hondu spravit. tak hadam zajtra. robi tam taky pohodovy tipek. On mal predtym CRV
V predu kotuce v zadu bubny, zlomil som ho na lavom prednom, no uvidim ked sa bude davat prec, ci to lozisko vydrzi.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od používateľa HellAngel »

a preco by to nemalo vydrzat lozisko? vsak to sa len vytiahne. a ako chces vymenit ten stift?
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"