UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

mp3turbo napísal: So 17. Jún, 2023, 19:24 https://youtu.be/RccW3-ltHPM?t=31
v Polsku zadrzali viac nez 120 prislusnikov specialnych sil a "zurnalistov" ktori mali sprevadzat prezidenta Juhoafrickej republiky. Preco ? Lebo na palube lietadielka mali tak trosku nejake zbrane, velke mnozstvo zbrani, a nejakych dalsich zariadeni ktorych uloha v tomto momente nie je znama. Na Ukrajinu isiel sudruh prezident bez ochranky, no a vida, neposr...kakal sa z toho.
Uz tu prestan tych klaunov propagandistickych z youtube kanalov (kanalov hlavne v zmysle kanalizacie :D)postovat. Ked uz nic ine ten prizvuk je otrasny. Mohli by z neho urobit zbran hromadneho nicenia Rusaci :D Ten prvy, co blabolil propagandisticke vymysly (k tomu o ruskej propagande :D), to bola fakt sila to pocuvat. Tych 30 sekund, kym mi doslo, ze zvani nezmysly. Ďiferens a rijeľity :D Tento tu veprik s vykosenym cirom, to bola tiez kvalita :D

Tu si precitaj seriozne zdroje, nie rozpravky starej matere :D A ze ty nieco hovoris o delolatoch a ruskej propagande. Keby si sa narodil v Rusku, si jednou z prvych obeti propagandy.

Samozrejme sa ziadny akcny trhak s Chuckom Norrisom nekonal. Ochranka nemala povolenie na osobne zbrane. A medzi tymi tvojimi "zurnalistami" boli novinari zo zapadu. V lietadle aeroliniek pasovali Rusakom zbrane, velke mnozstvo zbrani, to uz hej. To by nepreslo ani ako scenar pre b ckovy akcny film. Hlavne, ze tu chodi moderator a dovoli ti postovat lacne propagandisticke sprostosti vo verejnej teme ... Ze nieked verili doktorovi skriatkovi Goebbelsovi v tretej risi, to dokazem pochopit. Ked nemali ine zdroje a nacisticke uniformy atd. to bola modna prehliadka :D Ale ze dnes ludia veria kazdej sprostosti, aj ked si to mozu overit za 5 minut ...

https://www.bbc.com/news/world-africa-65928782
Naposledy upravil/-a dendroid v So 17. Jún, 2023, 22:04, upravené celkom 2 krát.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja som niekde pisal ze pasovali zbrane rusom ? ze tam boli desiatky a desiatky ton alebo nieco podobne ? brontofúzikožabojašter to volakde povedal ?
prepac, ty nam chces povedat ze delegacia s osobnymi kovbojmi sa rozbehne s prezidentom a ZABUDNE nahlasit ze maju nejake pukačky v gaťoch, ano ?
A kvoli tomu by nechali sudruha prezidenta ist sameho jak prst, hej ? Tak to by sa naozaj neocitlo v B-ckovom filme, to mas pravdu.


atomofka :
detonacia pri starte by bola absolutne najlepsou moznostou samozrejme, hned priamo za variantou "po troch sekundach letu sa strela zrutila a vybuchla".

Absolutny pruser s Patriotmi triafajucimi atomofky je ten, ze tento zasah by uz prebehol na uzemi obranujucej sa krajiny... pretoze Patrioty nemaju dolet 1000km.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

Zasa si sa zhovadil a zasa prekrucas, co si povedal, Tam si precitaj este raz svoj prispevok, co si tu napisal. Doslova si napisal, ze mali velke mnozstvo zbrani a k tomu nejake dalsie zariadenia. A novinarov si nazval "zurnalistami". Este ze si expert, vies co potrebuje ochranka za povolenia za danych okolnosti. BBC si vymysla, zato nejaky kreten z youtube kanalu, to je seriozny zdroj, ktoremu treba verit.
Naposledy upravil/-a dendroid v So 17. Jún, 2023, 22:05, upravené celkom 2 krát.
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aky rozdiel je medzi novinarom a zurnalistom ? prosim ta toto mi naozaj skus vysvetlit.

do uvodzoviek som to dal v prispevku jedine preto, lebo sa este ukaze - ale asi nie nam - aki skutocni zurnalisti to boli. Tak ako ruski diplomati u nas, vykonavajuci spionazne sluzby atd.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

Kamo, uz fakt zo seba robis ubertrolla. Aky je rozdiel v tom napisat zurnalista a ''zurnalista" ? Co si chcel povedat teda tymi uvodzovkami ? Kasli na to a prestan sledovat hluposti na youtube, ako som ti povedal uz raz. A zasa kovboji a pukacky Jejsas
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

co ti sibe ? si nieco dobreho zjedol ? vysvetli mi aky je rozdiel medzi zurnalistom a novinarom ; vysvetli mi aky je rozdiel v informaciach BBC ktore si linkoval ty a informaciami z videa ktore som linkoval ja.

Detailne. Vysvetli.

Preco pytas co chcem povedat uvodzovkami, ked je to absolutne jasne vysvetlene jednu jedinu vetu nad tvojim prispevkom ? Okopirujem ju este raz :

do uvodzoviek som to dal v prispevku jedine preto, lebo sa este ukaze - ale asi nie nam - aki skutocni zurnalisti to boli. Tak ako ruski diplomati u nas, vykonavajuci spionazne sluzby atd.



Mas dislexiu alebo nieco podobne ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

Co tu melies o novinaroch a zurnalistoch. Doslova si to uviedol v uvodzovkach, ze to boli "zurnalisti" Nie, neboli to zurnalisti, pravdu sa samozrejme dozvieme neskor, kto to bol. Cisto dezolatska retorika. Aky je rozdiel v informaciach medzi BBC a youtube videom ? Veprika som nepocuval, kedze si zas raz pustil nieco v rustine. Ale dodal si k tomu svoj vlastny preklad. Mali zbrane, velke mnozstvo zbrani a nezname zariadenia. A boli tam "zurnalisti" a hlavne 120 prislusnikov specialnych jednotiek. Nie osobna ochranka, 120 prislusnikov specialnych jednotiek s velkym mnozstvom zbrani, co si zdoraznil, spolu so zariadeniami. V lietadle aeroliniek. A mne sibe a nieco som dobreho zjedol.

Tak sa ta opytam, poslednykrat ... Co si dostal do zadku v pionierskom tabore od nejakeho sudruha zo Sojuzu na vymene ? :D Alebo preco tu mas potrebu sirit za kazdu cenu cokolvek, co hadze zle svetlo na Rusakov a ich spojencov ? Hocijaku turbosprostost ? Doslova tu zabijas temu, ako som to uz raz napisal. Kazdemu je jasne, ze Rusaci su kreteni aj bez toho, aby si tu zdielal nejake srajdy z youtube nonstop a pisal eseje o risi zla.

Fakt koncim s tebou definitivne, myslim, ze to kazdemu sudnemu cloveku uz doslo, ze to nema vyznam tie tvoje zdroje a videa sledovat. A komu to nedoslo, tak mu to ani nedojde :D
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6871
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

soigu bol kontrolovat cyrobu tankov a ze treba zdvojnasobit vyrobu. to video ked niekto znaly vyroby pozrie tak je jasne ze makaju len ked vojde grof dnu na kontrolu.
hry- ps5
doma-HP probook
Pietro sk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2556
Dátum registrácie: Ut 28. Dec, 2010, 13:25

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Pietro sk »

_Mato_ napísal: St 14. Jún, 2023, 09:41 https://informnapalm.org/ua/stefan-harabin/

Vi-taz pre-zi-dent-skych vo-lieb v praxi.
Spoiler: ukázať
5800x ..b550aorus_pro 180€...6800xt stock 670€..nh-u12 am4...viper steel 32GB 4400... R.A.T. 6+
3600-16 1T 32GB#1800IF# curve per core -28max #PBO-175# <95W <65°c
ag241qx; seagate 600pro; firecuda520..
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5882
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa wingo »

Twitter a Telegram sú plné správ o pokuse o štátny prevrat organizovanom Prigožinom, nikto nič presne nevie, všade je zmätok, kolujú rôzne neoverené info, videá vojenskej techniky v Moskve a Rostove. Girkin píše o pokuse o prevrat, Ruskí propagandisti majú nastavené statusy Žiadnu paniku. Asi bude veselo cez víkend.

Prigožin najprv vycapil video kde vraj armáda ostreľuje jeho vojakov, potom vyhlásil že sa chystá odstrániť neschopné a skorumpované vedenie armády (nie Putina), FSB vydalo zatykač na Prigožina, MO vyzýva Wagnerovcov nech zostanú na svojich pozíciách, Wagner vypisuje že sú loajálni Prigožinovi...

https://twitter.com/Maks_NAFO_FELLA/sta ... uKtLUuAAAA
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5882
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa wingo »

Tento účet neustále postuje najnovšie info ohľadom Prigožinovho pokusu o prevrat.
https://twitter.com/Maks_NAFO_FELLA
K streľbe zatiaľ dochádza sporadicky, ale situácia pomaly eskaluje.

Obrázok
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6871
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

mali mu vziat panacikov prigozinovi do 1.7 pod min obrany mali oficialne spadat a by ich zrejme soigu rozpustil. ale pacia sa mi vyjadrenia tych co napadli belgorod, ze oni prigozina nepodporuju, ze nezabudli ako kladivom hlavy rozbijali jeho poskokovia. no bude veselo v rusku.

a pikoska na zaver ako tento fuzaty tucko z cecenska ma pomoct drzat moskvu :D
https://twitter.com/igorsushko/status/1 ... 31044?s=20

ten sa nacestuje. nedavno chcel na berlin. potom ide belhorod chranit a teraz zas niekde. :D kolabs frontu coskoro takymto stylom ked vpjacikovia nevedia co doma o aky fun prichadzaju
hry- ps5
doma-HP probook
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3683
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa fobos »

ŠVO ide podľa plánu a ciele budu dosiahnuté :good:
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5502
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Mohli by este bielorusi spravit nejaky bordel. Teraz ich uz režim nepride zachranit ruska armada.
Používateľov profilový obrázok
molnart
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6769
Dátum registrácie: Ut 19. Jún, 2012, 23:03
Bydlisko: Bratislava/Samorin

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa molnart »

cakam kedy a na ktorej strane sa objavi na bojisku prvy metal gear
Spoiler: ukázať
PC: CPU: Intel Core i5 12600K with Silentium Fortis 5 ARGB MB: MSI Tomahawk Z690 DDR4 RAM: 2x 16GB G.Skill Ripjaws V 4400-19 DDR4 GPU: GigaByte Eagle GeForce RTX 3060 Ti OC HDD: Samsung 970 1GB GB PSU: Corsair RMx (2018) 650W Case: Fractal Meshify 2 Compact Monitor: Philips 272B7QPJEB OS: Win 11 64-bit
Notebook: HP EliteBook 840 G6 Core i5 8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD
Server: HP Microserver Gen8 Xeon E3-1265Lv2, 16GB ECC DDR3 OS: PVE + OMV + OPNsense
Phone: Samsung Galaxy A52s
Tablet: iPad Pro 11 (2018)

Návrat na "Debata o všetkom"