Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

2Hyde: ako vidim stale plati to pravidlo,ze clovek zatlaci viac ako vaci..aspon niekedy,na 120kg tlacis 115 na ramena, an rovnej lavicke pouzijes 50kg jr.. pohodicka.. teraz vazim nieco pod 90,tak okolo 87-88. asi trosku som zrisoval. Viac ma sere to strasne teplo co je,lebo sa neda cvicit v posilke a hlavne nie skusat silove vykony.

minuly tyzden som isiel systemom 2x2, pravdaze nie vsade som to splnil.. tlaky na ramena v stoji som isiel s 90kg v jednej isli 2 v druhej jedno a este som vyrazil asi 3krat, tlaky so 130 v pohode,mrtvola isla 2x200, 1x210, 1x220, pritahy v predklone 10x100, 6x130, 10x100

Jednoducho cim vacsia vaha o to viac zdvihnes.. ale niekedy sa dobre zasmejem nad vykonmi niektorych borcov.. ma 100kg a zatlaci ledva 60kg :lol:
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
Delarock
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: St 29. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Malá Ida

Príspevok od používateľa Delarock »

Ach chlapci, ja vam poviem svoj pripad:)

Teraz budem mat 18 rokov a mam 177/67 kil.
Este tak pred pol rokom som mal 177/86 kil.

Cvicil som dobre tri roky,rok uplne na cisto potom som zacal creatine, proteiny atd.Budem to lutovat do konca zivota pretoze asi mi to pojeba.. metabolizmus a hlavne pankreas,mal som dva krat pankreatitidu,prvy krat som schudol po 8 dnoch infuziii cca 10 kil svalov.A to som zase nebol jeden z tych hard core suplementarov.raz za den volumass,crealkatech tri tablety atd:) Mal som silu jak maly medved,ale co som zistil tak ta bola hlavne zo zapasenia nie z cvicenia.Preto hlavne neodporucam brat ziadne suplementy pokial necvicite aspon rok a pol na cisto,pretoze tie su o tom ze ked prijde kriza tak velmi pomozu :) hold mne pomohli a potom ma poslali brucat do nemocnice.Rozpraval som so sportovymi lekarmi a branie velkych davok proteinov nieje uplne najspravnejsie pretoze patria medzi najtahsie odburatelne organicke latky,a ked sa telo nimi zasyti tak moze dochadzat k metabolickym porucham :) Teraz som vyrysovany konar a co som zistil tak zenam sa to ohodne viacej paci jak 90 kilove prasa:) svaly niesu vsetko a obcas mi je smiesne ked vidim jak 15 rocny chlapci si miesaju v posilovni proteiny(pred cvicenim!!!!!!!!) a potom sa trapia v posilke:)
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Delarock napísal:Ach chlapci, ja vam poviem svoj pripad:)

Teraz budem mat 18 rokov a mam 177/67 kil.
Este tak pred pol rokom som mal 177/86 kil.

Cvicil som dobre tri roky,rok uplne na cisto potom som zacal creatine, proteiny atd.Budem to lutovat do konca zivota pretoze asi mi to pojeba.. metabolizmus a hlavne pankreas,mal som dva krat pankreatitidu,prvy krat som schudol po 8 dnoch infuziii cca 10 kil svalov.A to som zase nebol jeden z tych hard core suplementarov.raz za den volumass,crealkatech tri tablety atd:) Mal som silu jak maly medved,ale co som zistil tak ta bola hlavne zo zapasenia nie z cvicenia.Preto hlavne neodporucam brat ziadne suplementy pokial necvicite aspon rok a pol na cisto,pretoze tie su o tom ze ked prijde kriza tak velmi pomozu :) hold mne pomohli a potom ma poslali brucat do nemocnice.Rozpraval som so sportovymi lekarmi a branie velkych davok proteinov nieje uplne najspravnejsie pretoze patria medzi najtahsie odburatelne organicke latky,a ked sa telo nimi zasyti tak moze dochadzat k metabolickym porucham :) Teraz som vyrysovany konar a co som zistil tak zenam sa to ohodne viacej paci jak 90 kilove prasa:) svaly niesu vsetko a obcas mi je smiesne ked vidim jak 15 rocny chlapci si miesaju v posilovni proteiny(pred cvicenim!!!!!!!!) a potom sa trapia v posilke:)
A to som prave dojedol kura a velku misu pudingu s piskotami...to mam namiesto gaineru a tabletiek srandovnych co zeru osvalovane deti s bicepsom jak zemle a nohami jak rohliky.
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

Scorp ja z teba nemozem :lol:
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

bmw_case napísal:
burningsoul napísal:no tak po dlhom case som sa rozhodol ze vam napisem......
tak chcem zacat aktivne cvicit, ale problem je v tom, ze ja som vlastne nikdy ziadny sport ani nic podobne nerobil, teda asi si viete predstavit aku mam vydrz a kondicku..... :cry: po 40 brusakoch odpadnem jak zostrelena kacica....... :death:
hladam hlavne rady, ako pred tym ako idem do posilky ako takemuto lolovi ako ja pomoct s predpripravou......
dufem ze ste to pochopili co som chcel povedat....
nazaciatok si daj kazde rano(abo poobede, len ne vecer) 4x10 klikov, 4x10 brusakov, 4x 10 drepov, 4x 15litka. Medzi opakovaniami si daj tak 1minutu pauzu.. Ak mas kde pridal by som aj 4x10 zhyby.. Jak budes vladat viac, ak si pridaj na opakovaniach a zacni chodit do posilky. Na zaciatok 2x tyzdenne.. Obrázok

A na kondicku je najlepsie ist si kazde rano tak 10-20min zabehat, podla toho kolko vladzes..

..LEN TREBA CHCIET!!! Obrázok
a preco cviky nemam robit vecer? ja ich vzdy robim pred spanim... :red:
powered by AMD & ATI
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

jaj chlapci:D ja mam 198 cm a 115 kil samozrejme nie su to ciste svaly......ale rok a pol som robil zapasenie a nerobilo mi problem hodit za seba 120 kiloveho chlapika...len ma potom vyhodili a uz som nemal pohyb a uz to nie si ani ciste svaly ako dakedy:((( a tie sprostosti ako protein, creatin a tak neberte nikdy..viem co to spravilo s bratom....stala sa z neho masa dacho co nema mozog a mysli len na to kedy si da zas davku a zamaka si v posilovny....
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

ako tu citam niektore prispevky len krutim hlavou.. hlavne nieto posledne.. pozrite ani ja nie som zastancom umelej vyzivy,ale co taky ludia co nevedia pribrat? povedzme a chcu cvicit.. moc ste skreslili obraz o tejto problematike
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

ridick pozri ...neviem preoc sa ti zda ze to je dobre..pribrat sa da aj prirodnou cestou.... nie zrat tieto veci.... osobne je podla mna najlepsoie pribrat prirodnou cestou.....
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

koco11 napísal:ridick pozri ...neviem preoc sa ti zda ze to je dobre..pribrat sa da aj prirodnou cestou.... nie zrat tieto veci.... osobne je podla mna najlepsoie pribrat prirodnou cestou.....
Na jednej strane s tebou suhlasim , ano je dobre naberat prirodzenou cestou ale na druhej strane ako uz spomenul Riddick , ze niekto prirozdenou cestou proste nenaberie, a pritom sa moze aj zodrat v posilovni a vysledky sa nedostavia resp. dostavia ale nie adekvatne vynalozenemu usiliu... A to pak panecku cloveka nas**e :x
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

2koco11: som napisal,ze nie som zastanca doplnkovej stravy,to znamena,ze ju neberiem a nikdy som ju nebral a Meloon to napisal pekne.. tak ako to je.

/ a dalsie som zabudol napriklad predsutaznu pripravu, teda dietu s vysokym podielom bielkovin. to dosiahnes bud proteinovymi pripravkami alebo 2l mlieka denne a 40 vajecnych bielok, tak si vyber. Nie je to lahke pred sutazou sa dostat do formy.
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Ved trocha prasku zas cloveka nezabije, 2mesiace zrat ryzovy nakyp s proteinom, kura s proteinom, puding s proteinom, pecene deti s kreatinom..budiz..by som do toho aj siel, kebyze mam nejaky uzasny dovod...ale dlhodobo ne, fuj fuj, praskove zradlo a drahsie jak puding z Jednoty
pribrat moze kazdy!
neexistuje clovek/zviera ktore nedokaze pribrat, pokial netrpy nakov fatalnou chorobou alebo co.
aj ty vseliaky 60kilovy borci mozu pribrat.
aj peter korda moze pribrat.
http://new.biomag.sk/show_article.php?id=95

http://new.biomag.sk/show_article.php?id=95
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

Stary dobry clanok o priberani z biomagu :lol: som sa z neho skoro pocural ked som ho prvykrat cital

inac aktualna vaha 86kg.
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
ChataGym
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Ne 21. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Lednické Rovne

Príspevok od používateľa ChataGym »

Meloon napísal:
koco11 napísal:ridick pozri ...neviem preoc sa ti zda ze to je dobre..pribrat sa da aj prirodnou cestou.... nie zrat tieto veci.... osobne je podla mna najlepsoie pribrat prirodnou cestou.....
Na jednej strane s tebou suhlasim , ano je dobre naberat prirodzenou cestou ale na druhej strane ako uz spomenul Riddick , ze niekto prirozdenou cestou proste nenaberie, a pritom sa moze aj zodrat v posilovni a vysledky sa nedostavia resp. dostavia ale nie adekvatne vynalozenemu usiliu... A to pak panecku cloveka nas**e :x
teraz neviem o com tu debati, ze protace, kreac... nie su prirodzena cesta naberaznia svalovej hmoty???keby to nebola prirodzena cesta naberania hmoty, tak by sa volne nepredavali a chalani, ktory sutazia v naturalnej kulturistike by ich nemohli brat...ak ste sa bavili o AS, tak :surrender:
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

Ja si tiez myslim ze to je prirodzeny sposob nabratia ja si napriklad planujem kupit bud dake proteiny alebo krealkatech
Používateľov profilový obrázok
c0cCyX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: Ne 17. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Ružinov

Príspevok od používateľa c0cCyX »

Ja len nerozumiem, ze keD niekto nabrat telesnu hmotu, tak vsetci uprodnostnuju proteiny a creatin. Sa mi to uz zda ako nejaka fama, co niekdo vymyslel. Ak chcem pribrat nielen(svaly) ale aj hlavne na vahe(tuk), tak si vyberiem potravinovu zlozku (doplnok) s co najvacsim obsahom sacharidov. Ak by som uz nejaku vahu mal potom by som zacal s proteinovymi doplnkami, zhodit tuk, energiu z tukou premenit na rozrastanie svalstva. Creatin je dost zvlastny, zadrziava vodu v tele, je sucastou v nasom tele, niekedy to zadrziavanie moze byt na skodu ako k prospechu, obcas sa mozu objavit svalove kàce atD. Je to len moj laicky nazor, kedysi som tiez cvicieval :cry:
<CPU> P4 2000@2410 Mhz (box) L2 512 FSB 533 . <MB> Abit SA7 (645DX)+ PSU Fortron 350W-350PNF . <SOUND> SB Audigy
<RAM> DDR 1 GB Apacer 2,5-3-3-7 . <GPU> MSI G4 Ti 4200 250/513@290/580 (Primecooler - VGAHG2 AL)
<HDD> 80 GB WD + 40 GB Maxtor 7200 r.p.m, DVD-RW LG 4160B (A306) + TEAC CD-532E-B (1.0A) . <CRT> 19" Dell P990 Trinitron (1280x960)

Návrat na "Debata o všetkom"