Alza.sk

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
Kicker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Pi 30. Júl, 2010, 11:35
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa Kicker »

Tak nakoniec som sa v Nitre v predajni hadal asi pol hodinu s typkom a navela mi vratil prachy, tak som spokojny odisiel a samozrejme to bol moj posledny nakup v alze (prakticky ja som to tam nekupoval)
CPU:Intel Core i5 4440 Cooler: Noctua NH-U12F MB:MSI B85 G43 VGA:GIGABYTE N760OC RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB HDD: Crucial m500 256GB + Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: Fortron Blue Storm II 500W Keyboard: Logitech K290 Mouse: Roccat Kone Pure LCD: LG Flatron W2243S (22")
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa FEAR »

:rolleyes: no mne dnes nedosiel tovar ... berieme asi zo 6tich skladov, ani jeden nema problem z objednavkou aj ked sa odosle povedzme este o 16tej VZDY pride tovar na druhy den .. ale v alze kdeze, posielal som obiednavku vcera o 13:00 no proste dnes to nemam .. nasrat na taky sklad .. este ze stamat kupim nieco raz za rok ..
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa LordKJ »

na dobierku?
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa FEAR »

a rozlisuju dobierku a prevod ? ci co to tam este maju ...

a to nieje jediny raz .. aj ked tam pisu pri odoslani objednavky ze 24/48 hod .. ale ako fakt je to -low ...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7778
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa LordKJ »

Objednávky vyfakturované do 12:00 hod. sú doručované kuriérskou spoločnosťou v rámci SR v nasledujúci pracovný deň (doručenie do 24 hodín, započítavajú sa pracovné nie kalendárne dni).
Objednávky vyfakturované po 12:00 hod. sú kuriérskou spoločnosťou doručené v rámci SR do 48 hodín (započítavajú sa pracovné nie kalendárne dni).
anyways
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa FEAR »

aleba .. zase "novinka" .. to uz ani necitam redsej te ich dristy bo furt je tam daco ine nove ... a .. ako vravim na veci to nic nemeni .. 6 < (iba nasich) dodavatelov co najviac pouzivame NEMA problem vyskladnit/vyfakturovat/poslat tovar aj okolo 16tej hodiny ... eD system , ASBIS, ATC, Techdata, SWS, atd .. neriesim prezijem ... najblizsie tam kupim nieco opet o rok ..
Používateľov profilový obrázok
arnie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: So 21. Máj, 2011, 08:47
Bydlisko: Trnava

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa arnie »

od 03/2008 - 25 objednavok zhurba za 6000 eur.
vsetko bez problemov, vsetko preberanie osobne, ziadna reklamacia, ziadne poskodenia, vzdy nacas podla podmienok.

.. dokonca produkt, ktory nebol na sklade a bolo uvedene ze na objednavku do 3 az 10 dni, tak mne to prislo do 3 dni .. parada :)
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa FEAR »

Tovar nedosiel ani dnes... viac si tam neobjednam nic ..
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7292
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa Papek »

Tak to by som ich uz niekam poslal a tovar neprevzal
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa FEAR »

on mi povie ze "vitizeny sklad" ze uz to mam dnes zabalene a pripravene :rolleyes: ,no tak nech si naberu ludi ked nestihaju za 2dni poslat jeden balik ako uz nemam sil sa ani rozculovat ... proste LOW
Používateľov profilový obrázok
arnie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 268
Dátum registrácie: So 21. Máj, 2011, 08:47
Bydlisko: Trnava

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa arnie »

FEAR mne sa to este nikdy nestalo (vid moj prispevok), mozno si problematicky zakaznik alebo neviem :))
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa FEAR »

no myslim ze ano budem problemovy zakaznik .

tajktiez kedze tebe sa to nestalo tak je vsetko ok .. skvely najlepsi sklad
Používateľov profilový obrázok
Kicker
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 1486
Dátum registrácie: Pi 30. Júl, 2010, 11:35
Bydlisko: Nová Baňa

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa Kicker »

Mne tiez chodili PC komponenty tyzden :facepalm: Som to tiez chcel neprebrat vtedy ale vykaslal som sa na to nakoniec a zobral.
CPU:Intel Core i5 4440 Cooler: Noctua NH-U12F MB:MSI B85 G43 VGA:GIGABYTE N760OC RAM: Crucial Ballistix Sport 8GB HDD: Crucial m500 256GB + Seagate Barracuda 7200.12 500GB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU: Fortron Blue Storm II 500W Keyboard: Logitech K290 Mouse: Roccat Kone Pure LCD: LG Flatron W2243S (22")
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa FEAR »

Tovar konecne dosiel .. k MP3 prehravacu za 128e kde malo byt kozene puzdro zadarmo .. nuz ako by povedal Patrik Herman - kozene puzdro nemam ...

edit
- o 9:50 volam ze WTF ... mam JA napisat na chybna.dodavka@alza.cz ze mi nieco chyba ... tak ja si to mam riesit (OK)
- o 10:00 zaslany mail ze WTF... je 16:23 odopoved marne cakam ..
Používateľov profilový obrázok
neurotick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: So 26. Dec, 2009, 18:04
Bydlisko: Myjava 3

Re: Alza.sk

Príspevok od používateľa neurotick »

Pred vyse mesiacom som napisal ze som odpalil crosshair IV formulu. Bola viditelne ohorena cierna na jednom RAM slote co v reklamacnych podmienkach je jasne napisane ze v alze neberu. Technik to ale na pobocke v BA zobral a poslal do auto. servisu a zhruba za mesiac aj tyzden mi doska prisla vymenena. :)
Takze super, dalsia vybavena reklamacka bez problemov cez alzu. Len skoda ze neprisla v origo krabici.

Kazdopadne v tom RAM slote sa mi zapiekla jedna RAMka tak este tu skusim reklamovat buduci tyzden. Je tiez viditelne ohorena ale kdo neskusa nemoze vedet. :good:

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"