UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

Moj zlaty, ty si to vlastnil a aj si to robil, si tu z teba prdel robili vsetci a si cusal. Az teraz po dvoch rokoch tu zatlkas ako male decko. Si precitaj poriadne tuto temu, sama hlupost. A potom komentuj, ze mam nadradeny pristup. A ty mi pritom rozdavas nevyziadane dobre rady do zivota na zaklade skusenosti v dvoch temach na jednom mrtvom fore. Ja nie som ziadna kapacita, akurat sa vyjadrujem k veciam, v ktorych sa vyznam a snazim sa neverit kazdej blbosti, len preto, ze sa mi to paci. V IQ teste by ste ma asi vy FEI chlapci dali dole vsetci. Ja nepotrebujem, aby si ma ty bral vazne. Prispievam tu raz za cas, ked uz tolko hluposti tu je, ze sa neovladnem. Ale prave som s tym skoncil. Len pamatajte na tych dezolatov a konspiratorov, presne takto si totizto vytvaraju nazory.
Naposledy upravil/-a dendroid v Pi 30. Jún, 2023, 13:31, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5502
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Fotku palety mi poslal tusim michalesku ked nakupoval v metre :D

S tym ze su v tejto teme hluposti suhlasim. Ale videl ta tu uz pisat o preludnenosti planety, o tom ako ludstvo zbankrotuje, trvale znizovanie zivotnej urovne, o tom ze ludia su konfliktne ludoopy, o tom ze ludia v EU budu mrznut doma. To ze ludia veria tomu co chcu verit(a rozne variacie) tu vypisujes pravidelne taktiez. K tomu ten avatar, ton akym pises tie prispevky.


Povedal by som ze celkovy dojem nie je vyssie ako na urovni patrovica.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

A ty zijes kde, na planete zem alebo vo vlastnom svete ? Spochybni mi prosim jednu z tych veci, co som napisal. Vsetci biju na poplach, to je fakt, nie moje vymysly. Mas to v mainstreamovych mediach uz davno. Ale to je to iste co s touto temou, ludom sa to nepaci, tak tomu neveria alebo to ignoruju. Foto palety si postoval ty, dobre si pamatam aj karty ako si predaval v case cipovej krizy na bazosi. Foto palety si postol u seba na chodbe a este si komentoval, ze ti pride navsteva a bude to zavadzat. Ak si si robil iba prdel, takymto sposobom, tak to je este horsie, ako keby si to realne urobil. Avatar mam presne kvoli takym ako si ty. Uzernik(alebo clovek, ktoreho humor spociva v tom, ze zo seba robi hajzla verejne) co rozdava na fore nevyziadane rady do zivota na zaklade nazorov napisanych v dvoch temach a avataru. By som sa stavil, ze v realnom zivote sedis dakde v kute a cusis. Koncim nezmyselny flame. A off topic. Mimochodom, pozri sa na svoj avatar.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5502
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Ok
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

:laugh: Kua, to je citanicko. Skoda ze je vecer, normalne by som si ku tomu citaniu aj kavu spravil.
Dendroid sorry, ale zmier sa s tym, ze tvoje post apo myslienky nie vsetci akceptuju a suhlasia s nimi. To ze je situacia blba, neznamena koniec sveta a netreba hned malovat certa na stenu. A to ze ty tu beries niektore veci smrtelne vazne, je zas a len tvoj problem. Nikto tu nie je napichnuty na vedenie statov, rozvietky aby mal 100% info napriklad ako je to skutocne na fronte a co je za celou touto vojnou. Kludne sem hod aj nejake odkazy odkial cerpas info, nech si rozsirime obzory
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

SKiLEX napísal: Pi 30. Jún, 2023, 13:10 Som dost sklamany ze aj kapacita ako ty, hrdiaca sa vyuzivanim mozgu, mohla uverit ze som niekedy vlastnil nejaku graficku kartu ci nebodaj paletu oleja :D
Ved to bol ocividny vysmech hysterii ktora tu prebiehala. Dotiahnuty do absurdna.
Vyjadroval som sa len k tomu ako tu casto oznacujes vseobecne ludi a svet za ten "zly"(zjesnodusene povedane)
Tak ci tak, myslel som to skor ako dobru radu zdarma.
viewtopic.php?p=1565001#p1565001

viewtopic.php?p=1565823#p1565823

viewtopic.php?p=1566586#p1566586

Ale naco to tu vlastne postujem, ludia si urcite pamataju. Pred rokom to bolo. Aspon pre mna nezabudnutelny zazitok na tomto fore. A ty rozdavas ludom rady do zivota :facepalm: Ze podari sa predat olej zopar zufalcom. 10 mysiek kupit na resell :D 15 minut hladania na fore. Najlepsie vyuzity cas za poslednu dobu :D
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

HellAngel napísal: Pi 30. Jún, 2023, 21:15 :laugh: Kua, to je citanicko. Skoda ze je vecer, normalne by som si ku tomu citaniu aj kavu spravil.
Dendroid sorry, ale zmier sa s tym, ze tvoje post apo myslienky nie vsetci akceptuju a suhlasia s nimi. To ze je situacia blba, neznamena koniec sveta a netreba hned malovat certa na stenu. A to ze ty tu beries niektore veci smrtelne vazne, je zas a len tvoj problem. Nikto tu nie je napichnuty na vedenie statov, rozvietky aby mal 100% info napriklad ako je to skutocne na fronte a co je za celou touto vojnou. Kludne sem hod aj nejake odkazy odkial cerpas info, nech si rozsirime obzory
Ale ved mne je to viac menej u prdele, clovek tu chodi zo zvyku, ale uz je z toho zlozvyk, treba sa na toto forum vykaslat, zial je to tak. To nie su moje post apo myslienky, to su uz viac menej fakty akceptovane vedeckou komunitou a vsetkymi autoritami. Ci sa to tebe paci alebo nepaci, lebo mas deti napr. Ja neberiem nic smrtelne vazne, len sa mi rozum zastavuje nad niektorymi postami tu v tejto teme. Tak si kludne dalej zite v iluziach aj nadalej. Strata casu toto forum uz. Clovek nepotrebuje byt napojeny na rozviedky. Staci otvorit noviny a docitat sa, ze za mesiac Ukrajinci dobili spat 100 km stvorcovych uzemia. 10 krat 10 km. A brat trocha s rezervou vsetky senzacne uzasne spravy, obzvlast, ked to postuje nejaky Ukrajinec na twitteri. Ked sa sami priznali, ze taky ghost of Kiew bol vymysel, To potrebujes byt napojeny na CIA, aby si vedel, ze existuje propaganda ? Nie tak davno sa tu dalo seriozne diskutovat. Teraz ked clovek otvori tuto temu ... Vyjadrenia stylu pukacky v gatoch kovbojov na pltkach. A scalper, co zatlka nieco, co robil pred rokom a este o tom postoval presne v tejto teme na strane 24. A posty su tu dodnes. A este pise nieco o mojej mozgovej kapacite. Ale hlavne, ze sa tvari aky je uzasne nad vecou poslednu dobu. 7 editov, fakt uz stacilo :D
Naposledy upravil/-a dendroid v Pi 30. Jún, 2023, 22:52, upravené celkom 7 krát.
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa werwest »

IMG_2507.jpeg
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5502
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Cize vravis ze ghost of kyiv ktory vznikol ako shitpost na /pol/ 4chanu, odtial sa klasicky rozsiril na reddit a odtial ho zacali zdielat ukrajinci vramci vojnovej propagandy... nebol realny?
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa mp3turbo »

dokelu, to fakt duchovia existuju ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Odar
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5571
Dátum registrácie: St 13. Okt, 2010, 17:10
Bydlisko: PD / NR Slovensko

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Odar »

Musel byť reálny, keď to bolo na reddit :red:
- PC
Spoiler: ukázať
Corsair SF600 600W 80 PLUS Platinum
Cooler Master MasterBox NR200 Black
Crucial Ballistix 2 x 16GB DDR4 3600 CL16
Kingston KC3000 2TB NVMe + Thermalright HR-09 2280 PRO Black, Samsung 970 EVO Plus 2TB NVMe
Gigabyte B550 I AORUS PRO AX
Ryzen 9 5900X
ASUS TUF GeForce RTX 3080 GAMING O12G (0.862V @ 1890 MHz)
Noctua NH-U12A
2 x Noiseblocker NB-eLoop B12-PS
2 x Noctua NF-A12x15 PWM Chromax Black
AOC Q3279VWF
-- HTPC
Spoiler: ukázať
Streacom ST-NANO150 HTPC PSU 150 Watt
Streacom ST-F7CS EVO
Asus ROG STRIX B760-I GAMING WIFI
i5-13500 (power limit 45 W)
Kingston FURY Beast DDR5 2x16 GB 5200 MHz CL40
Silicon Power P34A60 2 TB NVMe + Samsung 850 EVO 500 GB SATA + Crucial MX500 2 TB SATA + WD Blue 3D NAND 500 GB M.2 SATA
Noctua NH-L9x65
Noctua NF-A8 PWM
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6870
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

Hellangel sa pekne pytal na zdroj mudrosti ale neuspesne. chceli sme si rozsirit obzor ale stale neuspesne no hold budeme musiet verit ua vojakom zo zakopov no. inac skilexa musim obhajit ked kupoval olej za lacno a predal so ziskom. clovek urobil bezny obchod. nic viac, nic menej.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

stevo asi tak. Chcel som len rozsirit si tie "zarucene" pravdive spravy, ale zase nic. Ako pises, ostavame nadalej pri twajterovych vojakov a podobnych zdrojov.
To ze ukrajiny dobila 100km stvorcovych znamena co? U mna nic. Pokial nebude info, ze vojne je koniec a politicke prasce (na oboch stranach) sa konecne umudrili a sadli si za stol a pochopili, ze obsadzovat cudze uzemie nie je spravne, ani aby za ich praudu zomieralo na oboch stranach XZ ludi, ludia prichadzali o domov nad hlavami a dufaju, ze sa este na druhy den zobudia, tak dovtedy budem brat info z frontu s rezervou. Lebo zaklad vojny je v propagande ci jednej, alebo druhej strany. A ta sa neskonci, pokial bude vojna.

Co je fakt, na vlastnej kozi overeny, je ze rapidne stupol pocet kybernetickych utokov
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa dendroid »

Moji zlati, aky zdroj mudrosti ? Ja tu nieco postujem ? Nie moje zdroje mudrosti ale zdroje vasich hluposti. Kazdu propagandisticku kravinu zozeriete aj s navijakom a este k tomu stefan prida odborne analyzy na urovni
A mptrojka eseje o pukackach na pltkach, ktore riadia kovboji, ktori maju dalsie pukacky v gatoch.
Ake moje zarucene pravdive spravy ? Ze Ukrajinci dobili 100 km stvorcovych uzemia znamena, ze Rusaci na tom stale nebudu tak zle. Takze ukrajinsku propagandu beriem s rezervou. Vy ste zjavne ani o propagande a sireni dezinformacii v casoch vojny zrejme nepoculi.

Stefan, gratulujem k obhajobe pana nad vecou. Ze niekto par tyzdnov po zaciatku vojny - ked nikto nevie, co sa bude diat, ked je obrovska potravinova inflacia, ked restiky fungovali 2 roky v krutom rezime a mnohe skrachovali - a ihned na to pride dalsia pbrovska kriza -Skupi 300 litrov oleja a este sa vyjadri, ze to neskor preda zufalcom. A skladuje to na chodbe. A potom v tej istej teme o rok neskor sa obhajuje bohapustym klamstvom, zatlkanim a utokom na moje kapacity. To je clovek bez chrbtovej kosti a pritom komentuje politikov. A zaroven je tak nad vecou, ze rozdava rady do zivota. Nic to, majte sa tu pekne, prajem prijemne diskutovanie respektive zdielanie ukrajinskej propagandy a podporovanie sa v mokrych snoch o tom, ako su Rusaci v prdeli a coskoro Ukrajinci oslobodia cele uzemie a este dobyju polovicu Ruska. A Putin bude visiet za ud v prievane.
Naposledy upravil/-a dendroid v So 01. Júl, 2023, 11:28, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
michalesku
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 706
Dátum registrácie: So 02. Jún, 2012, 11:56
Bydlisko: Zvolen

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa michalesku »

Spoiler: ukázať
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB

Návrat na "Debata o všetkom"