Battlefield: Bad Company 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa hulo92 »

pepo30 napísal:Čo sa čudujete, ked to hraju 12-13 r. deti...
mali by ist na CoD :-)
Používateľov profilový obrázok
bugsy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 436
Dátum registrácie: Št 20. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bardejov

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa bugsy »

tiež mám niekedy nervy na tie deti... veď BF je o Teame... keď chcem hrať na svoje triko tak idem na CoD
.
dosť ma vytáča keď napr. utočíme na Mcom... idem ho "aktivovať" aj za cenu že viem že nemám dlhú "životnosť" pred sebou , podarí sa my ho aktivovať, samozrejme hneď nato som dead a kolega zo squadu alebo teamu kempy naďalej skryty a krije si svoju "riť" a nie aby šiel ubrániť attack Mcomu keď vidí že ho pritom obsadzuje jediný hráč.. tak radšej bude kempiť a ukrívať sa naďalej, len aby ho niekto oddiaľ nesejmol... pritom môže pomôcť tomu ze dotyčného pri Mcome "sunda" jeho potom samozrejme tiež ale Mcom je potom s veľkou pravdepodobnosťou v takom prípade zničený...

je to len jeden z mnohá príkladov, keď treba "obetovať" vlastný "život" za cenu dobra pre team a o tom aj je podľa mňa BF
Naposledy upravil/-a bugsy v Po 21. Feb, 2011, 18:48, upravené celkom 2 krát.
Spoiler: ukázať
Water cooling: EK-Quantum Velocity D-RGB AMD - Full Nickel, Barrow BS-GIX1080T-PA, Laing DDC-1T + Barrow PBTS28-W1 PMMA + Barrow 140mm cylinder water tank, Alphacool NexXxoS ST30 Full Copper, Barrow Dabel-A360 360
MB: ASUS ROG Strix B550-F (Wi-Fi) CPU: AMD Ryzen 5 5600X +150PBO RAM: Crucial Ballistix 2x16GB 3800MHz 16-18-16-36 1T 1,37V VGA: Gigabyte Aorus GTX 1080 Ti Xtreme Edition @2000/12000MHz 1,00V HDD: Samsung 970 EVO Plus 500GB + Samsung 970 EVO 1TB + 850 EVO 1TB Power: Super Flower Golden King 550W Case: Fractal Design Define R6 Black TG Monitor: 34" LG 34UM88C @75Hz Keyboards: Logitech G915 Lightspeed US GL Tactile Mouse: Logitech G604 Lightspeed Gamepad: Microsoft XBOX 360 Wireless Wheel: Thrustmaster TS-PC + Fanatec ClubSport V3 + TH8A Headphones: Topping DX3 Pro+ > Fluid Audio F5 / Sennheiser HD 555 @HD 595 mod OS: Windows 10 Pro x64bit
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa FEAR »

Endy napísal:ja som mal teraz rano nervy, hral som atacamu a v squade bol taky noob, asi lvl 6 a stale kradol helinu a vyletel snou nad nasu zakladnu a vyskocil a toto stale dokola, tak som switchol team a hybaj ho zabit, aj som ho zabil a zachvilku nato: "kick" a predstav si, ze on bol admin, toto raz nepochopim, ako on moze byt admin taky kkt...

co ti poviem .. neviem ci hra v piatok alebo v sobotu .. klasika obsadenie .. ja klaboor atd ... mastime Heavy Metal .. hra niekde v polke idem si po prepravnu hely ... sadnem ..jeeeeb ... death C4 .. hned mi bolo jasne ze na baze mame nejakeho debilka .. po dalsom spavne som nasiel za krikamy za helispawnom trcat snipersku smradlavu hlavu .. ked som tam dosiel videl som tam sediet 4 dalsie obsra...te sniperske rite ako cakaju na nasej baze :rolleyes: :facepalm: no ako nieco neskutocne .. ked tyto 4ria padli .. zadrbal ma dalsi o par metrov dalej dalsi zasra...y sniper v tom case tam uz sedel dalsi typek v nasom tanku a sundaval helinu zo spawnu jednu za druhou .. :) no stoji to za rozculovanie ... myslim ze som vtedy stamat letel z kikom od admina ..
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa jackhammer »

ja zas mam taku smutnu skusenost ze ten admin tam kur.a nieje a buzerant z nasho timu sadne do tanku postavi sa ku heli spawn a dava ju dole-proste sa nudi,s tym ze je to zakazane v pravidlach serveru s vyhrazkou perma banu,pripadne ocividne cheater sa postavi na atacame na zaciatok US spawn base s tankom,12x optic a po par minutach ma skore 30:0 a nikto nic,bohuzial vtedy to bol taky op team ze sa nam nepodarilo ani dostat na B..
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ja mam zas rad take momenty..takych borcov si vychutnam najradsej
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5235
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa elementar »

Klasika Hrame rush a 10 z 16 su reconi(bez senzorov) na jednom kopci chlap sa chvalil ze ich dal 6tich na jeden Mortar ??? je to vobech hra a ja curak som tam lietal za assauta 30:26 a chlapik za mnov mal 11killov :facepalm:
A to dokonca som dostal headku od vlastneho recona... aspon mna ked nic ine nezostreli...
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa crux2005 »

Vy aj hráte tú hru, či sa len rozčulujete? :D

btw: už som dlhšie BC nehral, nejako ma chytil WoT... asi budem hrať, pokiaľ netreba platiť. Potom sa vrátim k BC.
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

elementar napísal: A to dokonca som dostal headku od vlastneho recona... aspon mna ked nic ine nezostreli...
to je moc :D :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa jackhammer »

crux2005 napísal:Vy aj hráte tú hru, či sa len rozčulujete? :D
ako samozrejem vacsina hier je ok,momentalne som si oblubil 24/7 atacamu 1000 tickets,a to ked su vyvazene timy tak to je radost hrat,lebo ako nemam rad ked dostavame na prdel my,takisto nemam rad ked stlacime enemy na ich zakladnu,pretoze baserape mi je proti srsti tak len pobehujem okolo poslednej vlajky a cakam kedy sa podari niekomu presmyknut
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Klaboor »

jackhammer: no vcera sme sa zisli na TSku a nahodou som trafil na 1000tickets, tak hovorim zvysku ze niekto pisal na forum ze sa mu tu lubi tak zahrame a uvidime....1000 jedna strana a 1000 druha tak si hovorim to bude zaujimave...Nie vobec to nebolo zaujimave....celu hru som nevysiel zo svojej zakladne maximalne po C vlajku, aj to iba na zaciatok.....idiot v helikoptere, ktoreho nikto nevedel dat...manevroval ako zmyslov zbaveny. Proti tomu nemam nic ak je dobry pilot, ale baserape ako svina. Nicili nam vehicles hned ako sa spawnli takze naskocit do niecoho nebola sanca a nie to este vzlietnut. Ked som pisal kde je admin tak sa iba na druhej strane smiali. Typek+C4+stvorkolka....chodil k nam pravidelne na navstevu ako suicide bomber....presiel okolo nas ako keby nic. Raz sa nam podarilo dat helinu dole, chalan spadol vedla nasej bazy tak reku zo ho pochovame....dosli sme k nemu styria, ale pochoval on nas. No dufam ze to bolo len pominutie zmyslov a ti hraci sa tam uz neobjavia lebo 1000ticketov je zaujimava vec. Hral som raz 3 a pol hodiny 1500 na jednej aj na druhej strane. Bolo to super vyrovnane a ziskal som mrte vela bodov, ale toto bol cisty cheat. Mozno iba par ludi na enemy strane ale nemali problem to davat najavo lebo urobit KD 8.0 je podla mna nemozne bez "pomoci".

crux2005: no samozrejme to je len zopar hier nad ktorymi sa clovek rozculi ale rozculis sa raz a uz sa to s tebou vezie :D
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa jackhammer »

no je pravda ze pri takom vysokom pocte tickets hrozi,ze ked je jeden tim op alebo maju niektori medicinu,tak sa to sem-tam zvrtne skaredo
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ja som vcera dostal do feara vraj C4 + 2x shotgun a padol on :D nevem cim to bolo ze som prezil..mozno tym mojim blbym pingom
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15054
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ja som vcera hral na nejakom servri (narychlo to nepoviem, ale mam ho vo favorites) a vynimocne to bolo fakt super. Napriek tomu ze som tam nikoho nepoznal, mal som super squad, pekne sme vsetko riesili, ked som padol medic ma v 70% pripadov ozivil a islo sa dalej, pekne sme oznacovali tanky atd atd... Proste fakt paradna spolupraca, a aj ked sme prehrali tak som nemal pocit ze sme cokolvek urobili zle. Proste super hra.

Najlepsie bolo ked sme obaja uvideli nejakeho nepriatela, ja som sa zahral na navnadu, vylakal typka z budovy a medic ho zozadu skosil :D .
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa Klaboor »

presne ako pise faugusztin...takych hier som mal no skoda ze ich bolo tak malo...proste ten clovek co je vedla teba v squade nema na teba ziaden kontakt okrem in game chatu a presne vie co ides urobit, kde vystrelis, kam sa pohnes bez slov a ked to funguje vzajomne v celom squade alebo time (vynimocne pripady :D ) tak je to pozitok a to je ta krasa toho battlefieldu...a aj ked clovek prehra tak zo super pocitom, ze urobil vsetko co bolo v jeho silach a nebol na to sam....skoda ze taky cas nema je FRAPS vypbuty...to by boli nadherne momenty na ktore by som sa rad znova pozrel lebo je to rarita take cosi zazit :)
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield: Bad Company 2

Príspevok od používateľa crux2005 »

Tak pri hraní BC2 treba aj rozmýšľať, čo žiaľ väčšina zabúda. btw: ani pri hraní iných hier semi-profi/profi na úrovni ESL/CB. si hráči nevravia všetko. Lebo to ani nie je potrebné. Je to jasné z game-play-u. Každý lepší hráč to vie.
s pozdravom, crux.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"