Všeobecná diskusia II

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Prebrali najpredavanejsie auta lebo ako jediní nemaju problém cipmi

Cize zatiaľ čo vyroba skody uz nejaky ten tyzden stoji(a minimalne do konca roka to tak ostane) tak korejci si vyrabaju naplno



Tiez som mal zaujimavu skusenost nedavno... Vychadzal som z parkoviska do ulicky s 0 rozhladom, vosiel do cesty autu na hlavnej, ten musel prudsie zabrzdit(ale zase smykom to nebolo)

Idem dalej, vidim vo spataku ze sa otaca za mnou, spomalujem, cakam na neho ze sa mu ospravedlnim a tak

1. Vybrzdil ma tak ze tentokrat sme uz smykom brzdili obaja
2. Ospravedlnenie ho vraj nezaujima, dobre ze mu neurvalo dekel(klasicke hovadiny o roz*ebavani veci atd...)
3. Uz som myslel ze budeme v novinach a obaja sa povozime na majakoch

Ponaučenie: neospravedlnovat sa ani ked ste spravili chybu... Vybrzdit, vyblokovat, ujsť
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

niekedy bratu treba sklopit usi a nestartovat sa typu, co sak som sa ospravedlnil ta daj mi pokoj.
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5492
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Vsetko ma svoje limity, obzvlast ked sa zmiesa prchkejsia povaha + adrenalin
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Ano, cely korejsky koncern preziva len vdaka dobremu manazmentu s cipmi, ludia so slzami v ociach platia 20+k za auto ktore nechcu, a kazdym rokom castejsie...
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Marek125 »

Jednoduska napísal: Ut 16. Nov, 2021, 23:46 Kazdy na ten vag neprechadza kedze korejci prebrali top najpredavanejsie auta.

Inak vcera som zazil najvacsiu vec. Stojim na semafore, predomnou oktavka, dalej fabia autoskola, dalej pracovna dodavka.

Hudba hraje, cervena svieti, pohodicka. Dodavka sa sem-tam zatriasla stylom sex v meste alebo velmi dobra pesnicka, hovorim si pohoda, riadne sa zabavaju o 8. rano preco nie.

Mne hudba hrala na plno a bol som daleko, neviem ci tento cin sprevadzalo volanie o pomoc ale autoskole sa zrazu otvorili dvere, kludne vystupil instruktor, pristupil k dodavke a otvoril zadne dvere.
Chlapik v monterkach vyskocil, dakovne kyvol hlavou a obaja sa pobrali do svojich aut, uz do spravnych, prednych dveri.

Tak uprimne som sa davno neusmial, naskocila zelena a sli sme plynulo (az na banu v autoskole) vpred.

Predpokladam ze chlapik na cervenej nieco hladal vzadu a zavrel sa zvnutra dp kabiny? Co to bol vobec za napad? :D

Strasne som sa tesil ze to mam na kamere alenta zo svojho uhlu vobec nezachytila grandioznost situacie.

Prijemny vecer priatelia a pamatajme, ze na ceste si vieme pomahat v naozaj neocakavanych situaciach.
Bratranec tak isto len nie na červenej, boli sme v robote v paneláku poslali sme ho pre niečo do dodávky zabuchol si dvere z vnutra kľučka zlomená (keď si vedel dalo sa otvoriť) žiaľ on nevedel. Chudák tam pol hodinu búchal bez mobilu na ľudí nikto mu neotvoril a zrazu policajti :D neviem kto chytrý zavolá policajtov namiesto toho aby mu pomohol.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Pre mna to bolo zbrusu novy zazitok, musel tam robos preliezt ze nieco vytiahne pocas semaforu a zabuchnut sa :D

Nezavidim bratrancovi, to moze byt aj celkom klaustrofobicke.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 10031
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stiv »

.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11507
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa Andre »

tak motor z gt3 je fakt prekvapenie
Naposledy upravil/-a Andre v St 17. Nov, 2021, 12:28, upravené celkom 1 krát.
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

Prihody na cervenej s mojou cervenou celicou ... Isiel som si vybrat vodu z kufra a nejakym zazrakom som pri vystupovani pootocil tu malu lockovaciu packu pri klucke.
Vybral som si vodu, zabuchol kufor ale uz som nenastupil :D
Auto stoji nastartovane na cervenej, nedaju sa dat blikacky, nikto nechape, kazdy trubi :D
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa beardie »

ako si to potom vyriesil?
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa werwest »

och ja som sa tiez raz vymkol a auto nastartovane..
ked mi vymenili kufrove dvere, tak vzdy zamklo auto ked som otvoril kufor, neviem preco.
tak som raz vykladal v zime kamarata, daval som mu tasku, ale v pohode, frajerka sedi dnu, tak odomkne :D
ako zatvaram kufor vidim jak frajerka stoji vedla auta, ze chce vodu z kufra, samozrejme dvere zabuchnute lebo nech nejde zima dnu :D a uz nebolo cesty spat :D auto nastartovane zamknute na zastavke, my dvaja vonku v zime bez vetrovky, telefony dnuka :D skoro ma porazilo
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa stefan222 »

tu jedine rozbitie skla ne ci ako?ale na cajinej strane :D
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa werwest »

ja som mal nastastie len privrete dvere, okolo siel typek co sa hned ponukol pomoct, byval kusok tak zobral taky tensi roxor, ja som odchlipol dvere kolko sa dalo a on otvoril okno :D
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa scream »

beardie napísal: Št 18. Nov, 2021, 11:20 ako si to potom vyriesil?
Nastastie som mal telefon vo vrecku, tak mi prisli nahradne kluce do 15min inak by som asi vtedy rozbil sklo. Mozno by sa tam dalo nieco strcit, ce bezramove okno.

Stalo sa mi este, ze som si zabuchol v kluce v kufri. Skvela ficurka od hondy, ze ak sa auto odomkne a dvere neotvoria, tak sa samo zamkne. Neplati to ale pre kufor, kde som po vlozeni nakupu nechal kluce a jak som snim buchol sa auto zamklo. Tak som sa presiel peso domov od lidlu po nahradne :D
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Všeobecná diskusia II

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mna vymkol jorkšír.

Vylezem von z nastartovaneho vozu, nikto vnutri ved co sa moze stat, zavrem dvere ved klima ide v auguste. Na čokla som nemyslel, ale ved co by si on nevylozil tlapy na opierku na dverach presne tam kde su tlacitka. Haha sranda velika, ved mam keyless entry tak kludne dokvakam so spolupachatelom, pomačkám zvonku klucku a masina sa otvori ze ?

Hovno v trave s makom - masina pozna ci su kluce vnutri alebo vonku. Ma nenapadlo ze to by mohol hocikto pribehnut na krizovatke a ci mam zamknute alebo nie, proste by si otvoril dvere, schmatol co mam na zadnej sedacke a utekal prec.

Ukazujem čoklovi teraz ty sprosty stlac toto druhe tlacitko. Telefon samozrejme vnutri takze davaj, nejsom v pusti - nahodny okoloiduci ze pozicaj telefon. Volam starej ze dones druhe kluce a flasu vody. Dokial dosla s druhymi klucmi, bol som vyschnuty od slnka - ale hlavne ze čokel vnutri v klime vysedaval v tieni.

Jasne, na vodu samozrejme zabudla :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"