Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa landrower »

neberte to ako zdrbung, to bych na zaciatok rad povedal :)
ale monzo by sa do buducnosti oplatilo niekoho poprosit nech odskusa system (vy to urcite skusate, ale dobre je ked to robi bezny user, casto ho napadnu veci o ktorych by sa profikovi ani nesnivalo ze sa s tym da...) (a ziadne take ze nejsu na to ludia, keby bolo treba tak na nieco co nevyzaduje aby som toho moc vedel -tj. testovanie - sa kludne aj ja podujmem, kludne free, nerobil by som take nieco prvy krat)
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa MBG »

Všetko je to síce pekné, no na niektoré chyby sám užívateľ nepríde ;) . Napr. aj táto chyba - vyšla na povrch až keď systémom preliezlo xyz ľudí...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa Snake »

Tak čo bamma_boy, kedy bude súťaž?





.
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

2RP: Ak som to k tej hádke viedol, tak sa ako vravím ospravedlňujem, no situáciu som nevyhrocoval LEN ja. Čo sa týka toho, že tu niekto "nie je pri zmysloch", som reagoval len na predchádzajúci príspevok.
2Bikermotyl: Povedz mi kedy som "hulákal"? na začiatku? vtedy to bolo podľa mňa dosť jasne vysvetlené, prehlaidol som kedy je LANka a kedy sa odchádza, v rozhorčení som reagoval tak ako som reagoval..kde inde som sa "rozkrikoval"?.
Čo sa týka tých materiálnych vecí, ako môže niekto vedieť, čo by som spravil keby mi niekto tú SS s tým, že som nebol zaradený do súťaže poslal a či by mi išlo o tie ceny? Keď tie veci v súťaži budem potrebovať, tak si ich kúpim a nie som odkázaný nato aby som ich musel vyhrávať.
Taktiež toto píšem v úplnom kľude a nevediem to k hádke, slušne sa pýtam.
2GABO: Áno, máš pravdu, ja by som tú súťaž nerobil, lebo nato ako vravíš "nemám gule", ALE keby som nato tie gule mal a robil to, tak ako najlepšie viem, tým nechcem povedať, že vy to tak nerobíte!, som vďačný za celé pc.sk, za súťaže, recenzie, fórum. Len som poukázal nato, že je chyba v hlasovacom rozhraní, načo som dostal odpovede, že sa neviem prihlasovať, že som "neandrtálec" atď..
2Snake: :-D , na tom sa len pousmejem a beriem to s nadhľadom ;) Ako som povedal a povedali iný, nemám nato gule.
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa GABO »

Neandrtálcom som Ťa nenazval, na túto vlastnosť tu bohužiaľ máme iných užívateľov, každopádne ten výraz "nemá na to gule" je univerzálny, jednoducho je nereálne aby si sám ako jedinec pripravil takú súťaž, hlavne ak viem, čo všetko a aká práca je za prípravou takej (môže sa zdať) jednoduchej súťaže.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Bamma_boy napísal:2Bikermotyl: Povedz mi kedy som "hulákal"? na začiatku? vtedy to bolo podľa mňa dosť jasne vysvetlené, prehlaidol som kedy je LANka a kedy sa odchádza, v rozhorčení som reagoval tak ako som reagoval..kde inde som sa "rozkrikoval"?.
Čo sa týka tých materiálnych vecí, ako môže niekto vedieť, čo by som spravil keby mi niekto tú SS s tým, že som nebol zaradený do súťaže poslal a či by mi išlo o tie ceny? Keď tie veci v súťaži budem potrebovať, tak si ich kúpim a nie som odkázaný nato aby som ich musel vyhrávať.
...áno na začiatku a "hulákal" si absolútne neokrôchaným, neospravedlniteľným spôsobom. Prehliadnutie nie je omluva, upozorňovalo ťa nato viacero užívateľov, dajako si ale nato zvysoka ... a len "hulákal" a "hulákal".
...a materiálne veci? Prečítaj si po sebe, čo a ako si písal, a bude ti nad slnko jasné, že ti o nič iné ani nešlo, len si sa maximalisticky snažil to kamuflovať. Môžeš o tom písať, čo chceš, ja osobne ti neverím ani to že si.
finito
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa scpeter1 »

no a zasa som nic nevyhral.....ale gratulujem vyhercom,nech si tie vyhry uziju v zdravi...... :good:
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10
Používateľov profilový obrázok
Psycho
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: Št 30. Júl, 2009, 21:06
Bydlisko: Trenčín

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa Psycho »

najmä tie krovky :D
Používateľov profilový obrázok
landrower
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6969
Dátum registrácie: Pi 16. Okt, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava II

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa landrower »

no jo, pretoze to by vobec neoblo este zlozitejsie ako takato sutaz ze :D
Steam: michalsveto
Spoiler: ukázať
CPU Intel Core i5 4670K + CM Seidon 120XL +2x Corsair Quiet SP120
MB MSI Z87M-G43
RAM Corsair XMS3 2x4GB DDR3
VGA Gigabyte N660OC-2GD GTX660 + Accelero Mono Plus
HDDs Crucial MX200 250GB 7mm, Seagate Brracuda ST1000DM003 1TB
CASE Bitfenix Prodigy M
PSU Single sleeved Corsair HX650 + Corsair AF120 LED blue Fan
External HDDs Samsung 750GB + Fantec fanbox FB-35US2 black, Seagate Expansion Desktop 2TB
FANs Corsair AF120 Blue LED
RPM regulation Scythe Kaze Master PRO 5,25" panel
Peripheral
Display 2x Philips 24M1N3200ZA Gaming 24" (IPS)
Audio Behringer MS16
Keyboard Asus TUF Gaming K1
Mouse Asus TUF Gaming M4
Notebook Lenovo IdeaPad B5400 (i3 4000M @2.4GHz, HD graphics 4600, 8GB RAM, 15.6")
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12341
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Sutaz GOODRAM so spolocnostou Wilk Elektronik

Príspevok od používateľa HellAngel »

rotten: to je nezmysel, PC robilo sutaz bez tohoh aby nejako zatazovali citajucich, jedine co bolo potrebne je odpovedat na otazky. No ale aj takto "jednoduchu" vec dokazu niektory ludia skomplikovat a znechutit pracu tym co sa snazili aby sme my boli stastny. Chapem rozhodnutie ukoncit sutaze, je fakt ze nehat sa obvinovat za to ze clovek zozenie sponzora, venuje cas priprave a naprogramovaniu.
NB: Asus ROG Strix G16

Návrat na "Debata o všetkom"