Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠENÁ

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa GABO »

Tak žiaľ toto tu naozaj nebolo quicky aby z http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =1&t=95275 (kým bude niekto oponovať niečim tak si pozrite, že sa zisťoval záujem aj v rámci mesiacov a teda ak niekto povie, že chce isť a október môže tak si potom nerobím iné plány, alebo si nerobím z úst ... viete čo) bolo to čo vidíte na prvej stránke. Lebo TOTO nie je lanka na chate vo včelnici pri pive, ohni a z drevotriesky poskladanej, polorozpadnujte budovy. Tu treba:

1. Zistiť kedy je čo voľné v danom kultúrnom dome a kvôli tomu isť a riešiť to
2. Doniesť 100+kg elektrických, sieťových a iných káblov
3. Pripraviť to všetko vrátane stolov, obrusov, káblov atď
4. Vymyslieť súťaže, pozháňať veci do tomboly a iné
5. Riešiť platby pretože to nejde do vačku ale do firmy a následne sa to musí spracovať a následne sa musia vyplatiť náklady
6. Treba tam dávať pozor pretože už na minulej a predminulej lanke boli problémy jeden sfetovaný, druhý ožratý na mol + sfetovaný (bez odvozu...možno by tam ležal v potoku dodnes keby sme ho nezobrali...) ... keby tam niekto nedajbože v danom stave odpadol máme problémy

Celkovo je proste 20 ľudí málo, je jedno či sa niekto vyzbiera na ďalších 10 princíp bol a stále bude mať tam min. tých 35 ľudí pretože lanka ako taká nikdy nebola len o hraní, ale aj o stretnutí ľudí, ktorí zvykli chodiť.

Bohužiaľ nevyšlo to tentokrát. Ja sám som skúšal a volal cca 12 ľudí pričom som dával aj odvoz...výsledok 0.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa stefan222 »

gabo jasne, ja som organizoval vylety pre turistov mimo svk, viem o com tocis.
volal som aj kamosov z prace z tcka a nic. hold mna nakoniec zena vola do Osviencimu a krakow
a mame volne miest v buse ak chcete :hysterical:
hry- ps5
doma-HP probook
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa quicky »

nechapem,ze to nakoniec takto nanic vyslo ... uz som aj CS a UT nainstaloval vcera ...

teraz mozeme smutne cez okno pozerat jak prsi a hrat sa po nete.cele zle:)

p.s. samozrjeme ma mrzi,ze organizatori to mali a maju take narocne a nic z toho... neni nic horsie ako byt organizator(z vlastnej skusenosti) :)
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa GABO »

Tak dúfajme, že na ďalšej sa už naozaj zozbierame a neskončí to fiaskom, naozaj si ceníme nadovšetko všetkých, ktorí chceli ísť + samozrejme aj to, že bola snaha doplatiť za neúčasť iných. Mňa osobne to mrzí veľmi, lebo v podstate to bola od začiatku moja iniciatíva spraviť aj jesennú LAN, keďže na poslednej som to pre zmenu vynechal kvôli svadbe v rodine v zahraničí.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
ostrek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 19
Dátum registrácie: Ne 28. Apr, 2013, 21:58

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013

Príspevok od používateľa ostrek »

Nikto nespochybnuje, ze je organizacne zlozite vybavit takuto akciu. Co sa tyka odhlasujucich prihlasenych to je bez komentara, ale to je takym zlatym standartom pol roka vopred 200 ludi chce/moze a urcite ide ale s bliziacim sa terminom sa zacnu objavovat pracovne povinnosti, sukromne povinnosti, hemoroidy ... Ale co sa tyka propagacnej stranky som osobne velmi prekvapeny, ze sa vobec 20 ludi naslo. Ved ako mozes oslovit ludi, ked ich nijako neoslovujes ? Schovaty thread na fore ti oslovi tych 40 ludi co boli na jarnej lanke, ale ta ista klientela stale chodit nebude a novi ludia osloveni neboli nijak! Este len 3 dni dozadu bol sprevadzkovany horny link, ze ked sem clovek pride a klikne ta vobec sa dozvie ze sa nieco kona. Ja som tu bol 2x a prve co som robil bol klik hore a skocilo na mna registracia uzavreta, ale to uz som hovoril. Niekto zase hovoril, ze to nemala byt lanka ale len zistovanie zaujmu na fore a preto to bolo len tam. Tak zase 20 ludi najdenych len skrz zistovania zaujmu je zase uspech. Ako moze niekto prist na turnaj ked nikto nevie aky turnaj bude ? Ja viem ze turnaje chcete robit na zaklade ucasti len to ti tam potom nikto novy na turnaj nepride. Napr moja stale omielana fifa, ohlasim ju na harmonograme, hodim na nejaky reklamny baner, ze turnaj vo fife vtedy a tam a hned som oslovil konkretnych ludi. Konkretne hracov fify. Banery, niekto tu povedal ze naco, ved kazdy si ich blokuje. Nech ich blokuje polovica, tak stale ta druha polovica moze byt oslovena. Btw ja ani gomez neblokujeme banery a samozrejme nic z tohto nepisem v zlom, mate u mna hrdinsky status ze aj v dnesnej dobe niekto taketo akcie organizuje :cool:. Za mojej hernej ery sme chodili na Modo, ZGC a ja osobne som bol na GPS LAN v Madarsku co bola lanka uz vacsieho formatu ale vsetko to upadlo a preto Vasej lanke fandim. Mozno si nieco ako radu zoberete mozno vobec nic v kazdom pripade si myslim ze pre tych 20 ludi, z ktorych si mnohi spravili okolnosti tak aby ist mohli by bolo koretknejsie keby lanka bola. Ale okej berem za uzavrete.
Naposledy upravil/-a ostrek v Pi 11. Okt, 2013, 22:13, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Gabo, kto bol *zfetovany* a kto ozraty? :D Ked tak PM ak sa to nesmie takto verejne... :)
xerxes
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 125
Dátum registrácie: Ut 27. Sep, 2011, 13:10
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa xerxes »

mno mala to byť moja prvá lanka :( počkám teda na zimu...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7291
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa Papek »

myslim ze skor na jar. V zime sa horsie cestuje, hlavne v takom zapadakove nikdy nevies, ci sa tam dostanes kvoli snehu a poladovici
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
Používateľov profilový obrázok
adun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 578
Dátum registrácie: Ne 04. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa adun »

no musim dat za pravdu aj ostrekovi, novy clovek tazko nieco zisti.
taktiez nikde nevidim informacie ako: strava,noclah,zoznam sutazi hier (cs,dota,sc,quake,ut,cod,aoe,c&c,nfs atd.)(na fifu z xboxu sa mozem prdet lebo gamepad som v zivote v ruke nedrzal). atd
teraz iba citam ze tam nie je ziadny konekt ? ked 90% hier ide cez steam/origin/... ? aj to sa dozvedam nahodne z prispevku
taku lanku bez toho aby tam bol aspom 100/100 si neviem predstavit, iba taky moj skromny nazor a vyssie citam ze aj niektori ludia kvoli tomu nesli.
a teraz tu aj tak polka ludi napise ze vlastne oni nic hrat nebudu, lebo neviem.bud teda chcete komunitny zraz (chlastacku), alebo LAN party.
dalsia vec patrite pod zoznam.sk (top5 navstevovany portal na SR) a neviete si niekam prdnut nejaky baner ze "aha lanka"
zo zaciatku som mal aj nejaky zaujem sa zucastnit,ale tym ze ma to nijako velmi nezaujalo aj kvoli tomu co pisem, mi to aj vyfucalo z hlavy.
prajem vela stastia s nastavajucimi akciami

ps: skor bude lepsie ked si priznate ze ste tomu moc nedali, ako nadavat na ludi ze sa na to vys*rali.
Používateľov profilový obrázok
Semiramis27
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ut 26. Mar, 2013, 16:44

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa Semiramis27 »

Semiramis, Blodlove, a aj Blodfun, posielali peniažky včera a dnes, je možné že dorazia, zajtra, poprosím info či to stopro nebude.
Ďakujem
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa valistar »

stopro nebude, peniaze vam poslu spat..
Používateľov profilový obrázok
BloodLove24
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ne 28. Apr, 2013, 19:40
Bydlisko: Nitra

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa BloodLove24 »

Niééé zrušenie :cry: Lidi, neblbnite, to by bola škoda... Veď keď tak, tak sa naozaj dozbierame nejakou tou sumou prinajhoršom :music: A zatiaľ idem pozháňať nejakých ďalších gamerov, nech sa pridajú, aspoň nebudeme v CS-ku len 3 lamy :hysterical:
undertaker007
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1182
Dátum registrácie: Po 27. Sep, 2010, 19:31
Bydlisko: Žilina - Vlčince II

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa undertaker007 »

BloodLove24 napísal:A zatiaľ idem pozháňať nejakých ďalších gamerov, nech sa pridajú
:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Teraz, keď aj GABO, aj Broslowski jasne napísali, že LANka je zrušená... ...teda obaja organizátori...
Teda ich kľudne dohodni a o pár hodín im povedz, že akcia sa zrušila...
Používateľov profilový obrázok
BloodLove24
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ne 28. Apr, 2013, 19:40
Bydlisko: Nitra

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa BloodLove24 »

Písala som to zároveň s organizátorom a až keď sa mi odoslal príspevok, tak sa mi zobrazil aj ten jeho. Diki za facepalmy... Chcela som len pomôcť, ale fajn... Určite im napíšem, aby prišli na zrušenú LANku... :!:
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Jesenná LAN párty pc.sk / pretaktovanie.sk 2013 - ZRUŠEN

Príspevok od používateľa GABO »

adun napísal:no musim dat za pravdu aj ostrekovi, novy clovek tazko nieco zisti.
taktiez nikde nevidim informacie ako: strava,noclah,zoznam sutazi hier (cs,dota,sc,quake,ut,cod,aoe,c&c,nfs atd.)(na fifu z xboxu sa mozem prdet lebo gamepad som v zivote v ruke nedrzal). atd
teraz iba citam ze tam nie je ziadny konekt ? ked 90% hier ide cez steam/origin/... ? aj to sa dozvedam nahodne z prispevku
taku lanku bez toho aby tam bol aspom 100/100 si neviem predstavit, iba taky moj skromny nazor a vyssie citam ze aj niektori ludia kvoli tomu nesli.
a teraz tu aj tak polka ludi napise ze vlastne oni nic hrat nebudu, lebo neviem.bud teda chcete komunitny zraz (chlastacku), alebo LAN party.
dalsia vec patrite pod zoznam.sk (top5 navstevovany portal na SR) a neviete si niekam prdnut nejaky baner ze "aha lanka"
zo zaciatku som mal aj nejaky zaujem sa zucastnit,ale tym ze ma to nijako velmi nezaujalo aj kvoli tomu co pisem, mi to aj vyfucalo z hlavy.
prajem vela stastia s nastavajucimi akciami

ps: skor bude lepsie ked si priznate ze ste tomu moc nedali, ako nadavat na ludi ze sa na to vys*rali.
Ďalší čo mudruje ako by to bolo najlepšie spraviť. Teda ak vidím čo píšeš "dalsia vec patrite pod zoznam.sk (top5 navstevovany portal na SR) a neviete si niekam prdnut nejaky baner ze "aha lanka"" tak ani neviem či ďalej komentovať tieto tvoje poznámky. Ty si niekedy na firmu realizoval niečo v takej veľkosti? Vieš aké máme vzťahy so zoznamom, či si si vytiahol z názvu, že zoznam?. Vieš koľko stoja bannery na zozname..či si myslíš, že prídem za zoznamákom, alebo mu pošlem banner a napíšem "hej Fero nahoď nám ten banner na prvú pozíciu"...toto si ty myslíš? My sme realizovali aj MS SK v pretaktovaní, aj veľké Lanky. Táto lanka sa organizovala vo veľmi krátkom termíne a OPAKUJEM pozrite si pôvodné vlákno so záujmom a potom debatujte...toto sa proste nijako nedá vyvrátiť, že záujem bol a to dosť veľký a nemal až na pár ľudí nikto problém isť v daný mesiac (to už potom záleží len na jednotlivcovi, že povie áno v danom mesiaci môžem a nakoniec nemôže lebo nejaká vec ako chata, ako výlet a pod..ja mám na to resp. také chovanie svoj názor a mnohým by sa tu nepáčil). Teda je naozaj zbytočne mudrovať po boji, že čo ako prečo načo keď na to máš mesiac. Takých ako ty bolo bude a je bohužiaľ najradšej len komentujú a rozprávajú ako by bolo keby...a potom žijú na zaprdenom SK kde sa len kecá a kradne.

Pre tvoje info - akcia je firemná tj. je nutné zabezpečiť všetko tak aby nedošlo k problémom.

1. Zarezervovať kultúrny dom (a bude pokiaľ sa teda po týchto rečiach, ktoré mi už naozaj idú na nervy) ten nie je stále voľný.
2. Kultúrny dom jeho umiestnenie v rámci SK, cena, možnosti, napájanie elektrické a pod. sú dosť podstatné veci, rovnako na to sa vzťahujúce bočné veci ako: donáška jedál, donáška pizze, obchod. Mnohým sa v minulosti zo západu nechcelo ani na stredné Slovensko, lebo ďaleko (to, že sa mi teperíme z totálneho východu to už nevadí nikomu hlavne, že sa koná)
3. Internet? si spadlo asi z jablone ... samozrejme dáme aj internet dáme aj všetko ale si potom zaplatíš pri 50+ ľuďoch takú cenu, že potom DANÁ CENA bude problém a preto nepôjde 1/3 ľudí. Lebo dať pripojenie 50+ ľuďom a mať na to linku v rámci všetkých vyššie spomenutých vecí. Ja so bol na Lankách kde bolo 80+ ľudí a to je na organizáciu niečo dosť problematické (musí to byť veľké mesto, musí sa platiť dosť veľa, väčšinou nie je internet resp. nebol, ak teraz je chce to linku optiku bez FUP a riešiť to v rámci nastavení siete ako takej). To už nehovorím potom o tom, že väčšina ľudí potom sťahuje medzi sebou "nazdieľané položky " a pri takom počte tieto veci je treba už mať server nie len prepojene switche a veci.
4. Platby - všetko sa musí účtovať, prijímať a faktúrovať.
5. Info vlákno je také ako bolo stále tj. kde to je, kedy to je, koľko to stojí a pod. chýba Ti tam ešte to či sú toalety v zelenej / modrej farbe? nocľah / jedlo / hry že si si ty neklikol na registráciu pretože všetko je tam ....
6. Ad HRY - ak to chceš tak ako to píšeš tak by sa to muselo robiť tak, že PC by tam boli na Lanke a do nich by sa inštalovali HRY, ktoré by dodal sponzor, alebo by sa museli nakúpiť ...alebo ako si to inak predstavuješ?
7. K propagácii sa naozaj nebudem vyjadrovať propagovalo sa kde mohlo ... FB, Fórum, hlavná stránka a odkaz na Lanky resp. SEKCIA pretože niekto tu písal o infe o lanke čo je evidentne hlúposť nakoľko sa jedná o sekciu v stránke so zoznamom článkov o lankách...bola vynechaná z dôvodu zmien v layoute a tiež kvôli iným interným záležitostiam. Primárny problém, ale je, že záujem v informačnom vlákne bol a to dosť veľký ...to je Alfa Omega toho čo malo prísť. Niekto z Vás v danom vlákne písal prečo sme neinformovali na game portáloch no preto, lebo to nie je zdarma, prečo sme neinformovali na portáloch kde sa združujú gameri OK beriem, niekto ale informoval, dokonca aj poďakovali a zaregistrovali sa koľkí...halooo? koľkí 2-3 nedajbože 10? Toto sú jednoducho páni rečičky vs. realita. To je rovnaké ako príde niekto a bude prepierať ako nový dizajn stránok pohltí čitateľov a príde výstrel z Auróry...samozrejme jedine tak z Ficovho, červeného zadku. Ja sám som oslovil okolo 12 ľudí, známych s odvozom zdarma...záujem nebol.

Teda s tým, že sme do toho nič nedali tu na nás nechoď, nemáš na to ani právo, nevieš ako niektoré veci fungujú, ale aj tak budeš písať a navrhovať a popritom 2x či 3x napíšeš, že XBOX môžeš okašľať, že nemáš záujem ísť, že si zabudol. Na ľudí nenadávame, že sa na to vysrali viz. môj komentár (čítal si ho či zas nie?) kde sme naozaj poďakovali všetkým... problém je jednoducho ich neúčasť, krátka doba realizácie a hlavne pomer ZÁUJEM vs. REALITA

Inak po takýchto komentároch bez ladu a skladu sa len znechutí vôbec niečo organizovať ... a popravde neverím, že ďalšia Lanka bude skôr ako budúce leto...ak čosi vôbec bude.
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555

Návrat na "Debata o všetkom"