Steam digitalna distribucia hier

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

konecne moji assasini :)
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

a arkham city vyhralo votovanie
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

ok takze LEGO stiahnute a zatial velka spokojnost :D

dlho som sa tak so sestrou na hre nenasmial :D paradicka,hlavne dialogy :D
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

ja, AC I, II a Brotherhood na dalsie pockam :)
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22288
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa dexterav »

tento rok som cucol len ignition a mass effect 2
je zo mňa už slušný zberateľ :D
Spoiler: ukázať
Intel Ultra 7 265k 5,6/4,9GHz,Apex Z890, 2X24GB 8,73GHz CL40 Corsair, Asus TUF 5090 3.2/34GHz , H2O + Carbide 600Q,SS Noctua Edition, 10TB 850X, Topping D50s + Tilia + T5, StrixPG32UCDP, Fold7, ITX 13700k + 5070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

ten ignite za 79 centi stoji aspon za to? xD
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 8037
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa CageJ »

ale stale plati pravidlo, ze pokial hra zato stoji, tak ju clovek kupi a to som kedysi piratil ako divy :)
ten steam priblizil ceny a dostupnost aj smrtelnikom
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1860
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Lithil »

AC I je na steame v CZ dabingu, či budem nútený to nejako obchádzať ?
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

ten dabing je neoficialny.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4798
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa hulo92 »

niekto sa tu pytal na portal, tak teraz na 12 hodin je dvojka za 3,74 a cely bundle 1-2 je za 4,74
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15084
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa faugusztin »

Snake napísal:dop...aaa...to mi nikto nemohol ani SSku poslat? :cry:
Vsak to mas este v akcii 11 hodin :
http://store.steampowered.com/sub/7932/
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Mirdis »

Ale bola len 50% akcia, asi opat dali 75%.
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

jo teraz cez sviatky to davaju viackrat..aj CSko pack dali uz druhy alebo tretikrat :)
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
ANONYM_a2

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

juhuuuuu, kupujem, dakujem chalani, zase by som to prepasol :D
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1860
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Steam Digital Distribution

Príspevok od používateľa Lithil »

AC:BH ... ako je to s multiplayerom ? Je iba na konzolach, či aj na PC ? Hráva sa ?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"