Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
System_ERR0R
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Pi 01. Apr, 2011, 09:13
Bydlisko: Zohor (Bratislava)

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa System_ERR0R »

Ta baterka je teda poriadne silna cast vybavenia... blbe je ze ked ta osvieti ci tvoj, ci nepriatel, nevidno hitmarker, pretoze je biely, takisto ako luc z baterky a dost blbo vidno menovku ak je to spojenec, no moze si povypravat, ak je zapnuty FF a ja ho zacnem sprejovat, kedze cez tu baterku vidno menovku asi ako moje ponozky
______________
Spoiler: ukázať
Intel Core i7 2600k + Noctua NH-D14 @ 4.0 | MSI GTX580 Twin Frozr II + AC Accelero Xtreme + @900/1800/2180| MSI P67A-C45 B2 | Kingston HyperX 8GB 1600MHz DDR3 Blu | Asus Xonar DX/XD 7.1 | Corsair TX750 | Cooler Master 690 II Advanced NVIDIA edition | Crucial M4 128GB | Seagate Barracuda 7200.12 1TB | Benq XL2411T 144Hz 1080p | Zowie FK1 | QPAD QH-85
Používateľov profilový obrázok
neurotick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: So 26. Dec, 2009, 18:04
Bydlisko: Myjava 3

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa neurotick »

Btw aky mate ping naten server fakaheda? Cez server browser tam mam cca 70
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

ja mam 14-17
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

neurotick napísal:Btw aky mate ping naten server fakaheda? Cez server browser tam mam cca 70
8-20 :-)
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Fragrance »

okolo 5 až 15.
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
Používateľov profilový obrázok
neurotick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 612
Dátum registrácie: So 26. Dec, 2009, 18:04
Bydlisko: Myjava 3

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa neurotick »

Fuha, to vyzera ze shitnu adsl linku od t-comu mam len ja :D
Kazdopadne ked mate takto poho ping / odozvu , mohli by sme pri vydani hry porozmyslat nad tu fakahedu s tym serverom.
DoGy13
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 435
Dátum registrácie: Pi 12. Dec, 2008, 01:36
Bydlisko: UK

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa DoGy13 »

No po pár dňoch skúšania si myslím, že je to fajn spravená hra, vzhľadom na to, že je to BETA.
Na mojej zostave to beží vonku na 30-50 fps, dolu v metre 40-60 fps.
V GPU-Z mi ukazuje GPU Load 98-99%, Memory Used okolo 1400 MB, teplota okolo 78°C.
Procesor mi ide na 80%.
Jo a rozlíšenie 1680x1050.

Čo sa týka priamo hry, tak by mohli skrátiť čas na deploy, lebo sa tam niekdy načakám viac ako hrám... Čo sa týka hitboxov a tak, tak mi nevadí, že ma niekto zabije na jednu ranu, lebo keď dostanem do hlavy, príde mi divné pobehovať potom ešte po bojisku, ako sa to stáva u CoD. Kempenie a pod, je tam úplne v pohode vyriešené, nakoľko sniperom sa obliskuje priezor na puškohľade a aj keď ma niekto niekde dá, tak si už dám pozor. To že niekoho zabije ten istý hráč 5krát z toho istého miesta, je chyba prvého...
A grafika... Snáď vo finálnej verzii bude lepšia, lebo tie stromy a tráva sú hrozne škaredé. Trošku realistiky by to chcelo pri takom výkone, čo to spotrebuje...
No a čo sa mi najviac nepáči je to prihlasovanie, najprv ten Origin, ešte pochopím že to by bolo niečo podobné ako Steam, ale prečo to potom spravili, že to musím spustiť ešte aj cez prehliadač? To je hrozne zdržujúce, nepraktické a blbé... A to ešte koľko dlho to trvá, kým sa to vôbec spustí tá hra z prehliadača... Mali by na tom popracovať.

Hm a pink na fakaheda mám asi 27 :D
Spoiler: ukázať
MB: GIGABYTE P55A-UD4 (rev. 2.0)
CPU: Intel® Core i5-760 (2.80GHz) @ 4.0GHz 200x20 1.3V
CPU COOLER: Noctua NH-D14
GPU: GIGABYTE GTX 970 G1 GAMING 4GB 1178/1329/7010MHz
RAM: Kingston HyperX Blu Series 8 GB 1600 MHz DDR3 CL9 DIMM Gaming Memory Kit (2 x 4 GB) - XMP Ready + 4GB DDR3-1600MHz Kingston HyperX CL9 kit 2x2GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200.12 SATAII
CASE: Thermaltake ELEMENT G
PSU: Corsair TX850W
VOLANT: Logitech G27
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

vo vacsine s tebou suhlasim, ale musim vyvratit ten cas spustania....stav sa so mnou o co len chces...garantujem ti ze pri bf3 si v hre skor o minimalne polovicu toho casu co potrebujes na vstup do bad company 2 :) .... podla mna to malo byt tak, ze ten origin si mohli radsej niekam strcit....hra by sa normalne nainstalovala bud z DVD alebo elektronicky a spustanie by bolo cez browser...ako som uz spominal tak mne sa to paci len ten origin mi nesedi kedze je tam zbytocny medziclanok....chatovat mozem aj v battlelogu
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

jj, a ten loading je az neuveritelny. neviem ako vy, ale hra aj s pripojinem sa mi nastartuje za nejakych 15 sekund a za 20-25 sekund pozem uz v pohode hrat :cool:
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa crux2005 »

Ja mám okolo 30ms ping na fakaheda serveroch, proste Terrorkom :rolleyes:
s pozdravom, crux.
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

hulo92, nenahnevaj sa. ty si asi nejaké decko či čo? to 92 pri tvojom nicku je rok narodenia, že?
mňa tu spindávaš, že sa neviem kryť. akože, hral som na francúzskom serveri, kde každý kempil.
doslova každý. a kto sa pohol dopredu, ľahol. celá hra bola o tom, že sa kempilo, kým útočníkom
nevypršal čas a potom odznovu. a takto dookola, do metra som sa málokedy dostal

a potom mi hovor, kto sa nevie kryť. ale ty sa istotne vieš, lebo si pán dokonalý, od ktorého sa guľky odrážajú
hulo92 napísal:skus zrusit vsetok OC, nechutne mu vadi. bez OC, ani jeden jediny pad :cool:
použíjem smajlíka, ktorého tu radi používajú: :facepalm:

(mám Core i7-2600K na 4.5 GHz, teploty CPU nepresiahli 55 °C, a nepadá to)

a potom súhlasím s cruxom. origin aj battlelog sú prkotiny. ľudia, je to hra, nie facebook
a origin je jasná kópia steamu. to už radšej mohli spraviť, ako steam, dať tam vlastný prehliadač.
potom by bol v origine vlastný prehliadač a nekompatibilita s prehliadačmi by neexistovala.
nie, ea bude opakovať ... aj tak je ten origin fail. prečačkaný a pod. a battlelog mohol byť integrovaný do originu
a potom sa mohol používať aj pre ďalšie multiplayerové hry. ale to je ea. oni nemyslia.
oni len každý rok šup-šup nejakú novú sra*ku von treba vypustiť, nech sa nakŕmia "hladné" krky hráčov.
a nechápem, prečo tu ospevujete tie šípky vedľa hry. to mal steam už na začiatku, žiaden zázrak to nie je.
áno, je to dobré, no neuvedomujete si, že to tu malo byť už oveľa skôr. ste ako vývojári z MS, ktorí ospevovali taby v IE 7 ach
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

v platoone som vas co ste stu povisil na leadera. mate teraz tusim moznost pozyvat a neviem co vsetko este ;)
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

Na FakeHeda OV#4 sa mi dobre hra ... vo vnutri to mam najradsej ... sice tlacenica ale vela killov mam :D

Keby ste chceli vediet kto je ten AgraelDemonLord co vas rozbija, tak to som ja :D
Ma vyhadzuje zo serverov :D


UMP45 riadny srotovnik :D a velke + pre vsetky zbrane, ze reload netrva celu vecnost ... ako v BC2
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

insomniac napísal:hulo92, nenahnevaj sa. ty si asi nejaké decko či čo? to 92 pri tvojom nicku je rok narodenia, že?
mňa tu spindávaš, že sa neviem kryť. akože, hral som na francúzskom serveri, kde každý kempil.
doslova každý. a kto sa pohol dopredu, ľahol. celá hra bola o tom, že sa kempilo, kým útočníkom
nevypršal čas a potom odznovu. a takto dookola, do metra som sa málokedy dostal

a potom mi hovor, kto sa nevie kryť. ale ty sa istotne vieš, lebo si pán dokonalý, od ktorého sa guľky odrážajú
hulo92 napísal:skus zrusit vsetok OC, nechutne mu vadi. bez OC, ani jeden jediny pad :cool:
použíjem smajlíka, ktorého tu radi používajú: :facepalm:

(mám Core i7-2600K na 4.5 GHz, teploty CPU nepresiahli 55 °C, a nepadá to)

a potom súhlasím s cruxom. origin aj battlelog sú prkotiny. ľudia, je to hra, nie facebook
a origin je jasná kópia steamu. to už radšej mohli spraviť, ako steam, dať tam vlastný prehliadač.
potom by bol v origine vlastný prehliadač a nekompatibilita s prehliadačmi by neexistovala.
nie, ea bude opakovať ... aj tak je ten origin fail. prečačkaný a pod. a battlelog mohol byť integrovaný do originu
a potom sa mohol používať aj pre ďalšie multiplayerové hry. ale to je ea. oni nemyslia.
oni len každý rok šup-šup nejakú novú sra*ku von treba vypustiť, nech sa nakŕmia "hladné" krky hráčov.
a nechápem, prečo tu ospevujete tie šípky vedľa hry. to mal steam už na začiatku, žiaden zázrak to nie je.
áno, je to dobré, no neuvedomujete si, že to tu malo byť už oveľa skôr. ste ako vývojári z MS, ktorí ospevovali taby v IE 7 ach
fuuu, typicki prihovor nooba ktory sa ohana rokmi druheho. naco hras na serveri kde kazdy kempi? ved ked vidim ze tam kazdy lezi, idem odtial do <>, nie? a tu nestabilitu oc som si sam priznal, citaj trochu lepsie prispevky. v pohode mi na tej frekvenci prebehol OCCT, linx.bezala mi na tom kazda hra, len beta ma s tym problem, tak sa hned nepokakaj
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

- OC pri CPU by malo byt OK pri konkretnej hre (ja mam na 4.6GHz)
- No ked som skusil OC grafiky tak ako zvyknem pouzivat, tak to v kuse padalo. Cize mam len mierne ~60MHz + napatie vyssie

- Neznasam kempy a leziacich kok... so snajpermami. Potom stracam chut hrat. Assault a ide sa rushovat
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit

Návrat na "Hry a problémy s nimi"