Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

Brandoo, mierny takt grafiky hra neprdychala ani u u mna. dokonca to padlo do BSOD. rushovat sa da aj s reconom, zobrat scope ktore tak moc nezoomuje ( to x3,4 - 4 tusim to je) a pekne sa ich da kosit s kombom sidearm. milujem M9-inu :-)
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

no dobre, nechajme to tak. ty si proste niekto, komu sa guľky vyhýbajú a kto všetko vie a všade bol, všetkých sundal
a ja som úbohý a "typicki" noob čo sa oháňa rokmi druhého ... normálne sa bojím o osud platoon pretaktovanie.sk, keď viem,
že si ho založil ty. ale dobre, stačilo. k tomu kempeniu: no vieš, chcel som si vymakať recon class niekde, kde to nikoho
nebude srať, lebo viem, aké to je, keď assaulta odzadu alebo z veľkej diaľky sundá nejaký kempiaci recon s SV98 ...

to som pochopil, že si si tú nestabilitu priznal, no ty si nepochopil, že to, čo si napísal, tak trochu nedáva zmysel.
mal by si zistiť, prečo to padá. titižto keď to padá kvôli teplote CPU, tak je to problém OC, ale pokiaľ to padá pri ok teplote, tak ...
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

hulo92 napísal:Brandoo, mierny takt grafiky hra neprdychala ani u u mna. dokonca to padlo do BSOD. rushovat sa da aj s reconom, zobrat scope ktore tak moc nezoomuje ( to x3,4 - 4 tusim to je) a pekne sa ich da kosit s kombom sidearm. milujem M9-inu :-)

Ja pouzivam holographic ... ten kruzok a vnutri je bodka. Velmi dobre vidno cez to a da sa aj na strednu vzdialenost uplne v pohode

Ozaj je na ten flashlight (Tactical light) daka urcena klaves ? ze ci treba nieco stlacat alebo len sa to namontuje a ked chcem oslepit niekoho, tak len namierit na hlavu alebo ako ? ...

Tiez ten laser oslepuje ... to je podobne ... len neviem ci len namierit na nepriatela alebo aj daco stlacat.


Mne dost robi problem v tej panike trafit na klaves G (granat) nie to este F (knife). A neda sa to dat na mys :(
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

granát som si prehodil na F-ko ako to bolo u BC2, nôž u F-ka ma riaden prekvapil. to bol proste zvyk na middle button u myšky.
to isté pri zbraniach. prečo primary a secondary zmenili svoje tlačidlá. to bol proste starý battlefieldovský štýl a oni to teraz menia ...

flashlight aj laser tak trochu nechápem. veď to len prezdrádza pozíciu útočníka. ale zase v metre to dokáže geniálne oslepiť
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

insomniac napísal:no dobre, nechajme to tak. ty si proste niekto, komu sa guľky vyhýbajú a kto všetko vie a všade bol, všetkých sundal
a ja som úbohý a "typicki" noob čo sa oháňa rokmi druhého ... normálne sa bojím o osud platoon pretaktovanie.sk, keď viem,
že si ho založil ty. ale dobre, stačilo. k tomu kempeniu: no vieš, chcel som si vymakať recon class niekde, kde to nikoho
nebude srať, lebo viem, aké to je, keď assaulta odzadu alebo z veľkej diaľky sundá nejaký kempiaci recon s SV98 ...

to som pochopil, že si si tú nestabilitu priznal, no ty si nepochopil, že to, čo si napísal, tak trochu nedáva zmysel.
mal by si zistiť, prečo to padá. titižto keď to padá kvôli teplote CPU, tak je to problém OC, ale pokiaľ to padá pri ok teplote, tak ...
vobec nikto nepovedal ze sa mi gulky vyhybaju. ja len hovorim, na co hrat na servery kde kazdy lezi? predsa idem odtial prec. da sa najst aj server kde nelezi polka serveru. a co ked som ho zalozil ja? vsetkym som dal privilegium leader, co sa s tym stane je na vsetkych... a ke tomu OC, ty si myslis ze mi hori procak na 100 stupnoch alebo co? max tepltoa pri bf3 co som mal aj s taktom, ked to este slo bolo 71 stupnov, takze teplota to urcite nebude.
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

no hra sama o sebe má jedno, či máš 2 GHZ alebo 5 GHz. je to tam jedno. teda ak nemá engine ako niektoré staré hry,
kde na novších PC trebalo pribrzďovať PC. proste CPU počíta a hre je jedno, koľko MHZ má naviac. čím viac MHz, tým lepšie.
aspoň u väčšiny to takto je. ak vyžaduje bf3 aj optimalizáciu pre OC procesory, tak to je ... ehm, smutné
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

hulo92 napísal:Brandoo, mierny takt grafiky hra neprdychala ani u u mna. dokonca to padlo do BSOD. rushovat sa da aj s reconom, zobrat scope ktore tak moc nezoomuje ( to x3,4 - 4 tusim to je) a pekne sa ich da kosit s kombom sidearm. milujem M9-inu :-)
hmm...ja mam pretocenu grafu o 135Mhz + unlock(zvladne aj 200Mhz,ale spotreba je neumerna narastu fps) a nepadlo mi to pre ovladac ,zblblo to len raz ked som mam pamat na 5800Mhz..na 5600 Mhz ziadny problem..
cize nestabilitu tu imho sposobuje VYSOkanske OC memory
Používateľov profilový obrázok
Amhro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 278
Dátum registrácie: So 27. Aug, 2011, 17:23
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Amhro »

http://www.hitechlegion.com/reviews/gam ... 98?start=2

po tom ako kazdy hovori ze 2600k je super tak som prekvapeny ze je tam taky rozdiel .....
CPU: AMD RYZEN 7 5800X w/ ASUS ROG STRIX LC 360 MOBO: ASUS CROSSHAIR VII HERO RAM: G.SKILL TRIDENT Z 16GB 3200MHz CL14 GPU: ASUS ROG STRIX RTX 3080 OC WHITE SSD: SAMSUNG 970 EVO 500GB & 860 EVO 1TB PSU: CORSAIR RM850x WHITE CASE: LIAN LI O11 DYNAMIC WHITE AUDIO: HYPERX CLOUD MOUSE: LOGITECH G502 HERO MONITOR: 27" MSI Optix MAG274QRF-QD & Lenovo T27p-10 27" 4K
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

WTF ? donedavna mi slo v pohode a teraz len co sa prihlasim sa hra zasekne a vypnut len cez task managera sa da
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

http://extrahardware.cnews.cz/battlefie ... u?page=0,7

a tu je zase zaujimave pohlad na frekvenciu cpu spojenu s vytazenim...
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

ja mam tiez kartu pretocenu takmer o 200 MHz na jadre a ide to v pohode bez problemov....namal som ziaden BSOD zatial klop, klop
@hulo92: Podla mna ta teplota 71 stupnov nie je vobec v pohode...Tjmax je pre i7 2600k cca 100stupnov.....si stiahne real temp a nastav rucne Tjmax na 100 pre tvoj CPU ked ho ovsem program nedetektne spravne a Tjmax ti nesmie klesnut cca pod 25-20 stupnov pretoze to uz je nebezpecne pre CPU....71 stupnov rozhodne nie je ok....ja kvoli tomu musim hrat s otvorenou bednou aby som neprekrocil 70 stupnov...takto mam +- 62 stupnov co je celkom ok
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

71C ak ma TJ max 100 je uplne v pohode
Amhro napísal:http://www.hitechlegion.com/reviews/gam ... 98?start=2

po tom ako kazdy hovori ze 2600k je super tak som prekvapeny ze je tam taky rozdiel .....
to je normalne,kedze ta hra je v tom nastaveni limitovana len grafickou kartou
Naposledy upravil/-a Zoltan Balaton v Po 03. Okt, 2011, 16:13, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

hmm, ale zvlastne ze ziadna hra nemala s tym problem este. pri tf2 mam bezne 69-70 stupnov a facha v pohode. a ja mam i7 950...
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

moze a nemusi byt v pohode...zalezi od kusu, ale vsade inde na forach sa pise ze pre TJ max 100 stupnov je pomyselna hranica bezpecnych do tych 70 stupnov pri 24/7 pouzivani, ale sme OT

//edit@hulo92: jj vsimol som si to az potom ale Tj max je to iste aj pre tvoj
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

2600k nie je cpu primárne na hry. je to cpu na prácu a iné aplikácie vyžadujúce výkon.
pravdepodobne bf3 nejako nepodporuje HT ale aj tak hrubý výkon u 2600K s tým 965 je stále rapídne vyšší :?

Návrat na "Hry a problémy s nimi"