Jazdenka 8000€

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1614
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa lopo1 »

Toto by nemusela byt vobec zla volba https://www.autobazar.eu/detail/hyundai ... /30777628/
mam ten motor ale v ceede .... jazdit vies pri lahkej nohe okolo 5,5l pri tazkej nohe (rozumej dilanica nad 140 kmhpolda GPS) do 7l
Na tu velkost auta je vykon motora tak akurát
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5694
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Nech skusi leona, ale oproti mazde je to v interiery a celkovo strasny plastak, hlavne nizsie vybavy. Mazda 3 bude super volba ak odstriehne hrdzu.
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5392
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa kllr007 »

No Jo len mazdy došli. Aspoň teda tie v rozpočte.
Asi kúpim niečo fakt na rok za 5-6 a potom vymením keď nejaka vybehne.
Písal sa tu Renault Megane? Alebo čo také kúpiť v tej cene s čím nebudú problémy a čo sa ľahko predá budúce leto napríklad?

Toto mi poslal k tej červenej s tým že to bolo robené v rámci havarijnej v autorizaku citroenu lebo tam ma alianz zmluvu. Bola by za 11.
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1614
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa lopo1 »

Jooj ved tomu nic nie je vsak sa len blatnik menil.
Hodil som ti tam Hyndai I30 hatchback za mna fajn auto s motorm 1.4 turbo Megany sa najdu ale len 1.2tce a co ja viem k takemu autu
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5694
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Tak ak chces ľahko predať tak VAG je VAG u nas, ale za 6K neviem či a čo.

tej Mazde tiež si myslím nič nie je, len pozrieť či to okolo toho nehrdzavie...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5501
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Podla mna je nezmysel trvat na netuknutom aute, obzvlast ked bolo opravovane z poistky v autorizaku.


Dava to zmysel ak je oprava nekvalitna, alebo ak by to bola nejaka velka nehoda kde urezu a nanovo navaria pol auta.


Hentakych tukance mas vo vacsom meste kazde 2 roky :D
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1818
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa Ivko »

Jednoduska napísal: Po 28. Aug, 2023, 16:18 Tak ak chces ľahko predať tak VAG je VAG u nas, ale za 6K neviem či a čo.

tej Mazde tiež si myslím nič nie je, len pozrieť či to okolo toho nehrdzavie...
Akurát že zo 100 kusov je 80 hnojov.
Sú naleštené a vždy sa nájde dosť magorov čo to aj tak kúpia, lebo si chcú splniť mokrý sen a k tomu horúca hlava rýchlo kúpiť aby mi to niekto nevyfúkol. Je to nekonečný kolobeh.
Používateľov profilový obrázok
d3Xter
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1633
Dátum registrácie: Po 07. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Spišská Nová Ves/Košice

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa d3Xter »

honici atmosfer ci subaru su taki isti
hlavne, ze svet je v rovnovahe :)
Používateľov profilový obrázok
kllr007
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5392
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa kllr007 »

Tak mi nájdite v okoli ziliny niečo s cenou okolo 5K na prechodmi dobu 😂
Keď sa spýtam 10 ľudí každý povie iné každý na to iné ako svoje odporúčané nadáva. Normálne kúpim to na ktorom sa ti zhodnú aspoň 3-4 ľudia už ma to nebaví 😂
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: Nvidia RTX 3080Ti 12GB; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: Corsair RM650x; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a budes nadavat potom ty.

Na autobazariku vies vyhladavat podla ceny, rokov vyroby (ja by som sa neobmedzoval, kludne nieco o tri roky starsie ako by si si zelal, hlavne si uvedomit ze za 5k nekupis Ferrarri a mat realne ocakavania) a hlavne PSC. Nasyp tam Zilinu, zorad podla ceny a pozeraj.

Nezabudni koncit na 5500 eurach ked si si stanovil rozpocet do 5000, len tak pre istotu.

Poradit ti mozeme cokolvek do aleluja. Kup si Renoualt Lagunu, kludne 2.0 dieslovu, nekazia sa (ano, Renault). Vodou chladene turba a alternatory, vstrekovace a FAP so zivotnostou ze by TDI upadli rozvody keby vedelo akou, proste u nas totalne zaznavane auto ktore nikto nechce. FAPy bez problemov drzali 450.000km na Espacoch a stali 420,-eur v autorizaku repasovane ale s plnou 2rocnou zarukou vtedy, ked Wolcgagen snival o DPFku pod 1999,-eur.

Zober si benzinovu 1.8i a nevies co su to problemy. Zober si dvojliter benzinovy. Kludne si zober aj divny Espace, nikto ti to nebude chciet ukradnut, vyspis sa vnutri barskde na vylete, a o 5 rokov sa porozpravame znovu ze si chcel menit auto po roku.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1818
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa Ivko »

Poviem to polopate...
Už si videl aby pubertiak onanoval napríklad nad tým ako si kúpi vysnívaný Auris 1.6i?
99 zo 100 pubertiakov bude onanovať nad tým ako si kúpi Golfíka, Octavku, A3/A4, Leona, BMW 3,....

A teraz mi povedz kde je predpoklad že kúpiš auto v lepšom stave - to o ktoré pubertiaci ani nezakopnú, alebo to o ktorom pubertiaci snívajú vo svojich vlhkých snoch a aj si ich reálne kupujú???

EDIT: kamoš čo chodí so mnou občas na wakeboard si tiež nedal povedať a kúpil vysnenú Audinku A4 B8 a rok to trvalo až vychytali chyby.
Dookola problém s vybíjaním, kupoval baterky, zistilo sa po nekonečnom pátraní že bolo šahané neodborne do elektriky, klasika vydojený motor, vstreky na repas, problém s EGR, teraz mu nezamyká jedny dvere tak moc nechce chodiť...
A to mi len tak medzi rečou smutne poznamenal a ja na nom vidím že ani nechce všetko priznať. Mne stačí že mi povedal že ma mal počúvať a to som mu radil aby si miesto vysnenej A4 kúpil Octaviu podobného ročníku, lebo je jednoduchšia a lacnejšia na údržbu a hlavne vzadu priestorovo o dosť väčšia...
Používateľov profilový obrázok
Miso122
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1969
Dátum registrácie: St 27. Nov, 2019, 21:36
Bydlisko: BA

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa Miso122 »

Autá vyrobené z 2016+ budú určite po pubertiakoch ktorí onanovali nad tým ako si kúpia nového "Golfíka". Alebo aj nie.
ITX >>> ATX
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa mp3turbo »

auta vyrobene z 2016+ budu urcite za 5K eur. Alebo aj nie.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1818
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa Ivko »

Už písal ako si asi kúpi dočasne niečo za 5000€ na prechodné obdobie...
A tam presne patria tie vydojené Golfíky, Octavie a spol po 3 pubertiakovi...
Používateľov profilový obrázok
werwest
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1639
Dátum registrácie: So 30. Jún, 2018, 20:01
Bydlisko: Lucenec

Re: Jazdenka 8000€

Príspevok od používateľa werwest »

Treba odfiltrovat rady od ivka a rady typu kup dvojliter benzin a potom sa lepsie vybera. Motor sa vybera podla modelu a rocnika a nie vseobecne. Automobilovy inzinieri su taki frajeri, ze dokazali spravit aj z benzinovych atmosfer katastroficky failujuce nespolahlive motory. Takze tak. Nwm preco pri budgete aky mas a 1 failnutej prehliadke ides hned kupovat “nieco lacnejsie na rok”. Hocijake auto z grupy typu octavia leon golf a ea288 motorom budu spolahlive a nebudes musiet riesit vymenu auta o rok dva tri. A mas pestrejsi vyber ako 2 na cele slovensko. Pubertaci mozu nad nimi slitnat, ale tolko penazi aby ho kupili pred tebou a vydojili vzivote nemali.
#fetacinechdrziaticho
#nafetkynereagujem

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"