Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
ANONYM_a7

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Kokso Thief neser ma musis priste nevies si ani predstavit co to bude :-) dame zas shadowgrownds a podobne vypekacky ako flatout 2...

Prosiiiiim, aspon na jeden den, inak sa asi rozplacem :-(
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Cvacho »

bohuzial musim zrusit svoju ucast na tejto skvelej akcii z rodinnych dovodov je mi to moc luto...snad nabuduce

:-(

a tymto sa chcem ospravedlnit chalanom s ktorymi som planoval hrat na futbalovom turnaji
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Wizik »

Čo budeme piť ? Aby som vedel na čo sa mám pripraviť :-D Ale ak pôjde aj Toman a bude to na mňa skúšať zase dákym UMom za 2,5€ tak sa asi fakt naserem :laugh:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Wizik: Kua teraz si mi spravil chut...A ja tam nebudem :( toman, potom odloz kusok na inokedy, ked tam budem aj ja :D
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Snake »

W!Z!K napísal:Čo budeme piť ?
# Je zakázané požívať alkoholické nápoje mladším ako 18 ročným účastníkom LAN-párty.
Myslím, že Gabo to pri OCCH akcii vysvetlil dostatočne:
GABO napísal:
djkakadu napísal:To ti nikto zakázať nemôže.
A to si nabraľ odkiaľ? Nejdeš na nejakú sedliacku akciu, ale na serióznu a ako pozerám niektorí z Vás sú doslova zo sviatkov mimo však sú nejaké pravidlá lanpárty:

http://www.pc.sk/modules.php?name=Custo ... n_pravidla" onclick="window.open(this.href);return false;

Tak poprosím všetkých LAN-károv aby si to poriadne prečítali, potom hodnotili a až nakoniec písali...

Kto sa opije tak rovno aj skončil...to len pre upozornenie, že sťahovanie potom prebieha od 1-5 minút - odopneme kábel, odpojí sa PC a vinník poputuje mimo zóny...

Tým, že ste sa registrovali, zaplatili tak ste súhlasili s pravidlami, teda kto si ich nečítal a ja som sa náhodou v pravidlách pomýlil a zapísal, že všetci tam sedíte od pol pása dole nahí, tak budete sedieť nahí...berme ako príklad.

kapiš to?





.
ANONYM_a7

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Tak sa mi to lubi, tvrdo do nich :-)
Ale nie, sak snad na pivko pojdeme snad to nikto nebude brat jak ozranstvo ;) A kto to prezenie rad ho osobne odpracem zo zony :-)
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Wizik »

Snake plne súhlasím, účastníci pod 18 rokov by tam piť nemali, ale keďže 18 mám, tak ? :-)
Pivo nie je alkohol, to sa môže určite :-)
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
Mirdis
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 2017
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Ľubovňa/Prešov

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Mirdis »

ved nealkoholicke pivko si mozes dat :)
NTB1:MacBook Pro (13-inch, 2014, 2,5 GHz Dual-Core Intel Core i5, 8 GB RAM)
NTB2:MacBook Pro (13-inch, 2018, 2,7 GHz Quad-Core Intel Core i7,16 GB RAM)
NTB3:MacBook Pro (13-inch, 2020, Apple M1,16 GB RAM)
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Wizik »

Neviem čo je na tom zlé si dať pár pív a poldecákov, keď organizátori zakážu úplne, ok beriem, ale však nevravím že sa tam máme spráskať jak dogy a robiť tam bordel, to v žiadnom prípade :rolleyes:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa beardie »

si sofer, tak sa drz od alkoholu co najdalej, nevies co sa moze stat a budes muset niekoho viezt do nemocnice
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Krutibrko »

beardie: Ved existuje sanitka, nie? ja tam sice enbudem, nechcem rypat, ale tie nechapem, preco je zakazany alkohol. :) Ved uz nie ste posrate 15-16 rocne deti ako ja, ktore sa ozieraju do kolien, Nieco za sebou uz mate a viete, kedy mate dost. A ja som toho nazoru, ze nikdy nebude taka zabava bez alkoholu, ako je s alkoholom. Pretoze alkohol v malom mnozstve moze pomoct, ale vo velkom moze aj zabijat....
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Snake »

Tak v tom prípade máš trošku popletený pojem o zábave, ja sem opäť hodím quote Gaba aby bolo všetkým jasné, na akú akciu sa vlastne chce dopraviť (a že to neni sedenie v parku s fľašou v ruke)
GABO napísal:Ide o to, že naozaj niektorí odtiaľ as nemáte poňatia koľko času, organizácie a financií ta akcia stála (inak by bolo jasne pochopené spojenie LANKA a ALKOHOL NIE a NEDISKUTOVALO by sa o tom) a jednoducho ožrana ja sám vytiahnem za golier zo stoličky a vyhodím ho cez najbližšie okno...

Nemyslím tým ani teba Jutes, ani žiadnu inú osobu ale dávam na známosť aby sa nezabudlo, že jednoducho každý musí vedieť kam cestuje, kde bude a kde sú medze.

2kakadu: naozaj tu nebudem s tebou rozoberať čo to pravidlo tam napísané znamená, ak máš všetkých 5 pohromade čo podľa mňa máš, tak chápeš čo to znamená...

:good:





.
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa Wizik »

Človek chce jedno pivo a robia tu z neho ožrana :rolleyes:
Ok, fajn, koniec, ani pivo si tam nedám xP
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa GABO »

No ono stále si treba uvedomiť, že to nie je lokálna Lanka, ale oficiálna. Niečo ako POHODA :) len to nie je o muzike, ale o hrách -> smerujem tým ale smerom k zodpovednosti, nechceme aby sa tam niekto priotrávil alkohom (neskúseným pijakom sa stane, že pár pív a poldecákov v krátkom časovom horizonte ich pripraví o rozum, žalúdok a môžu skončiť na výplachu). Druhou stránkou veci je vizitka :) sú tu sponzori, bude nejaké foto samozrejme. A nakoniec zabaviť sa dá aj bez tvrdého. To pravidlo, že bez alkoholu pod 18 platí jasne. Wiziku nebral by som to tak tragicky ako si napísal v poslednom príspevku ;)
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
scpeter1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1352
Dátum registrácie: Ne 13. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Trnava,Lincianska

Re: Airlive pc.sk/pretaktovanie.sk LAN party + football cup 2009

Príspevok od používateľa scpeter1 »

takze este mam 2 volne miesta a velky kufor.......-) TT-Sered-HC......atd
Lenovo IdeaPad y560,120GB Samsung 840 SSD,VU+Uno 4K SE,Samsung Galaxy Note 4,root,UPC Fiber Power 130/10

Návrat na "Debata o všetkom"