Battlefield 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ

Aka je tato hra ?

je vyborna
5
33%
je dobra
6
40%
je onicom
2
13%
je uplny zvast
2
13%
 
Celkom hlasov: 15

Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

fakahedu najdes tak ze si das filter a do kolonky napises CZ. btw. nezda sa vam grafika krajsia v metre ako caspian? ja ten caspian radsej kvoli tej grafike ani nehram lebo sa mi to nepaci. ale ako mapa je paradna :good:
Používateľov profilový obrázok
jackhammer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 942
Dátum registrácie: So 29. Nov, 2008, 18:35

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa jackhammer »

jackhammer napísal:akurat prezeram vozidla na battlelogu a unlocky budu kua tvrde,napriklad pri T90 prvy unlock smoke pri 1900 kills,posledny reactive armor pri 81200(!) kills..
nie je tam nejaka chyba,vsak urobit 80k s T90 tak nic ine nezahram cely rok
vyzera ze vyriesene,battlelog pise ze kills ale ma tam byt points (som vyskusal tungusku a uz vidno postup na b-logu)
Spoiler: ukázať
CPU:i5 3570K + BeQuiet! Dark Rock Pro 2 MB:MSI Z77-GD55 GPU: Palit GTX 1070 GameRock Premium Edition RAM:8GB Mushkin Redline Enhanced PSU:Coolermaster Silent Pro 700w SSD:Plextor M5S 256GB HDD:3 TB Toshiba CASE:Lian Li PC-V 2110 MONITOR:Dell UltraSharp U2412M KEYBOARD:Corsair Strafe RGB MOUSE:Func MS-3² MAT:Razer Mantis speed
Galaxy S6 Edge
World of Tanks: Jackhammer_I
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

hulo92 napísal:fakahedu najdes tak ze si das filter a do kolonky napises CZ. btw. nezda sa vam grafika krajsia v metre ako caspian? ja ten caspian radsej kvoli tej grafike ani nehram lebo sa mi to nepaci. ale ako mapa je paradna :good:
lepsiu grafiku som uz davno nevidel
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Klaboor »

Skusal som tam pisat aj CZ ale nic. Tiez sa mi zda ze ta grafika je akasi ina niez ten zamknuty caspian co bol na zaciatku. Vtedy som tam mal ledva 30 snimkov a teraz bohate 60-70 FPS pri tych istych nastaveniach :? .... nechapem co s tym robia...ako ma clovek vediet ci mu to masina potiahne ci nie ked to stale ide inaksie.
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

Mučo Mačo napísal:
hulo92 napísal:fakahedu najdes tak ze si das filter a do kolonky napises CZ. btw. nezda sa vam grafika krajsia v metre ako caspian? ja ten caspian radsej kvoli tej grafike ani nehram lebo sa mi to nepaci. ale ako mapa je paradna :good:
lepsiu grafiku som uz davno nevidel
zda sa ty krajsia nez napriklad crysis ( je jedno ktory). napriklad. ked z niecoho vyletuju iskry, nie su to pekne iskry ale len take spatne kocky...
insomniac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1092
Dátum registrácie: Ne 17. Júl, 2011, 22:45
Bydlisko: Košice

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa insomniac »

ale ten crossfire nie je zlý nápad. nejaké 2 referenčné HD6950 z bazára po 160 € a ideš :-)
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

ja uz rozmyslam nad sli :-D
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

OMG tie stacionarne rocket lanchery su riadne prijeb...

dve minuty sa divam na tank a ono furt reloaduje. Aj ked hned ku tomu pridem a nestrielal som pred tym
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Ferdie
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 427
Dátum registrácie: Ne 07. Aug, 2011, 11:22
Bydlisko: Pliešovce

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Ferdie »

ale zase tank s tým padol na jednu ranu a dostal som triple kill :)
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Brandoo »

Len to su momenty, ked rozhoduju o tvojom zivote sekundy ... ten v tanku si moze odskocit aj na kavicku pokial sa to nabije


Alebo ked som strielal z tanku po jednom vojakovi ... musel som trafit priamo pod nohy alebo do neho aby ho to zabilo
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4783
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa hulo92 »

http://www.zing.cz/novinky/7506/hraci-a ... -beta-test

Patrick Liu z EA DICE se vyjádřil k z velké části neoprávněné kritice bety nového Battlefieldu.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa killswitch »

„Samozřejmě proběhl alpha-test, ale abychom vychytali veškeré mušky, potřebovali jsme nějaké porovnání s názory ostatních. Záměrně jsme proto určité věci před vydáním bety neopravovali.“

aha, cize ked sa im panacik prepadaval pod mapu alebo sa strielali cez steny, tak to potrebovali pocut aj od sto tisic inych ludi, co keby sa nahodou mylili. :-D tu uz nas normalne niekto bezchrbtovo odrbava do oci, az to prestava byt srandovne :-)
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6654
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa M1ch4l »

to su vyhovorky...vypustili srot, tak sa teraz snazia upokojit tych, co maju predobjednavku, aby ju nahodou nezrusili
vobec nerozumiem, preco by ta beta nemohla ist tak ako tie gameplay videa, co prezentuju.... celkom bezne betatesty dostavaju patche :)
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
vmm
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 458
Dátum registrácie: Št 15. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Namestovo

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa vmm »

Tak maju este cca 2 tyzdne - potom pojde do lisovne DVD

Ked sa vypusti BETA, vacsinou je to 90% z hotoveho - tak ako beta bude vypadat aj plna hra :) - a to neni vtip ale pravda - par kozmetickych uprav ;)

Hra preobjednana - celkovo po dlhej dobe pekna hra :-)
Používateľov profilový obrázok
Dazar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 274
Dátum registrácie: Ne 19. Sep, 2010, 21:25
Bydlisko: Bratislava

Re: Battlefield 3

Príspevok od používateľa Dazar »

M1ch4l napísal:to su vyhovorky...vypustili srot, tak sa teraz snazia upokojit tych, co maju predobjednavku, aby ju nahodou nezrusili
vobec nerozumiem, preco by ta beta nemohla ist tak ako tie gameplay videa, co prezentuju.... celkom bezne betatesty dostavaju patche :)
:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Samozrejme! Vies oni vytvorili dve hry jedna je ta co je v gameplay a druha je ta co vyjde nie :D :D
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i7 860 2.8ghz
GPU: NVIDIA GTX580 Gigabyte GV-N580UD-15I
RAM: Corsair Dominator 8gb (2x4gb kit)
MB: Asus Maximus iii gene
Zdroj: Corsair tx650w
HDD: WD 1TB SATA2 + WD 750gb SATA3
Sound card: on board
Audio: Roccat Kave 5.1
Win: windows 7 64-bit Home premium
Case: MaxCube AMORIS 6010 case + 2 x NOCTUA NF-S12B FLX

Návrat na "Hry a problémy s nimi"