The Witcher/Zaklinac

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Crazy_Horse
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Pi 09. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Poľný Kesov

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa Crazy_Horse »

newmi napísal:
Crazy_Horse napísal:hm, to si akoze tym patchom nejak zrusim lokalizovanu hru? ci v com je problem?
Nie len tie nove dobrodrzustva nebudes mat prelozene :laugh:
tak potom v pohode.
tu citam, ze trochu s tym problemy su http://zaklinac.com/forum/viewtopic.php?t=1111" onclick="window.open(this.href);return false; ale kedze som ho hral uz dvakrat, tak si kludne pockam ako to dopadne a az potom si to zahram tretikrat :)
aj tak je tam vlastne iba jedna dolezita vec, odstranene drm. skvela vec. normalne by som tvorcom podakoval. ale hadam staci fakt ze som si hru kupil :-)
Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate
Používateľov profilový obrázok
isildur
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2524
Dátum registrácie: So 21. Jún, 2008, 13:55
Bydlisko: Zilina

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa isildur »

Používateľov profilový obrázok
Crazy_Horse
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 97
Dátum registrácie: Pi 09. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Poľný Kesov

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa Crazy_Horse »

:?: vyvoj bol predsa zastaveny ..... ach, progamingshop. ty maju v ponuke casto veci co nevedia potom zohnat ;)
Lasciate ogne speranza, voi ch'intrate
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa MichiGen »

Mozete stahovat CZ patch pre fanusikovske dobrodruzstva ktore prisli spolu s poslednym patchom 1.5.
http://www.cdprojekt.cz/download.asp?ac ... ad&fid=582" onclick="window.open(this.href);return false;
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
crot
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Št 18. Jún, 2009, 16:36
Bydlisko: Bratislava

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa crot »

zdravim. vzdy ked si loadnem posledny save tak mi to seka (10-15 fps :/) ale ked si loadnem nejaky ten starsi save tak mi ta hra ide uplne vpohode. alebo este mi to zas nabehne ked vstupim do nejakeho domceku/alebo sa zacne video ale to iba obcas.robit mi to aj ked idem do winu a s5..:/ nevie niekto co stym?. thx;).
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

asi trva trochu dlhsie karte kym zaregistruje 3D
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa newmi »

a preco mu to teda pri starom save ide? To nebude v tej "registracii" 3D.


Skus defgramnetovat. Ked to nepomoze tak skus odinstalovat hru (save si radsej dakde zalohuj), precisti registre, zdefragmentuj disk a znovu nainstaluj.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

predpokladam ze stary save si on nikdy neskusal nahrat ako prvy :)
crot
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 178
Dátum registrácie: Št 18. Jún, 2009, 16:36
Bydlisko: Bratislava

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa crot »

ano, nahram, ide to v pohode ale zas potom musim prechazat cely zaciatok :/..
no inac som dosiel akurat na to, ze mi to ide ked s niekym zacnem rozhovor, cize ked sa spusti video tak to ide uz..
ridos

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa ridos »

Nazdar mohli by ste mi prosím pomôcť? Ako mám spustiť inštaláciu toho patchu 1.4 keď mám aj jazykový cz balík a stále mi ukazuje že nemám ten jayýkový balíček skúšal som to aj extrahovať do jednej zložky ale stále to nepomáha a ukazuje to isté mohli by ste mi s tím prosím pomôcť? Ďakujem
ANONYM_a2

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

omg, sak toto je uplna pecka! :OO= paradny pribeh, hratelnost, dokonca aj cesky dabing je uplne vklude... mozem osrat cely crysis 2, toto ho prevalcovalu u mna, to uvodne intro je uplne paradne a celkovo, nechapem co som dpc do teraz robil, ze som si tu hru este nezaobstaral, no ale uz ju mam a som uplne happy, dokonca aj cena bola dobra na steame :red:
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7688
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa newmi »

ze dobreee raaano :laugh: Tato hra ma asik najviac chytila zo vsetkych co som hral. :cool:
Naposledy upravil/-a newmi v Pi 25. Mar, 2011, 23:44, upravené celkom 1 krát.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
ANONYM_a2

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

no tak ja som to ako kar obchadzal, lebo som si vravel, ze á sak to nebude nic moc, njekay mierne regionalne prehypovany sunt od poliakov.. ale je to pecka, trosku tie suboje su horsie na tom no, to treba uznat, ale inak parada
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa dexterav »

jedna z mála hier do ktorej sa oplatilo vrážať peniažky od začiatku :cool:
za tie E čo ju niekedy núkajú teraz ani nieje nad čím rozmýšlať, hlavne ked ľudia kúpia debilný crysis za 20e o 50e ani nevraviac :OO=
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
ANONYM_a2

Re: The Witcher/Zaklinac

Príspevok od používateľa ANONYM_a2 »

kokos ta hra je uplny masterpiece, akoze ja nesom ziadny "teen" co sa posere z kazdej lepsej hry, ale toto sa vyrovnalo mafii, ak ju este nepredcilo...najlepsia hra co som do teraz hral, uz druhy den sa od toho nemôzem odtrhnut a samozrejme uz som si aj predobjednal Digital Premium Edition Zaklinaca 2 na gog.com :good:
Naposledy upravil/-a ANONYM_a2 v So 16. Apr, 2011, 13:19, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"