LANPARTY #4 Malacky [29.2.-2.3.]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Aj ja chceeem :cry:
Sakra sakra sakra preco mi to nevislo, no nevadi, co uz, postrielajte sa tam aj zamna :-D ... lovu zdar
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa quicky »

to andy videl v ivanke:)))) to je jasne:)))
ako dost ,ze cod4ka som miiilo prekvapeny multakom:))
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Hromadne vypadky elektriny po zapadnej casti Slovenska sa nevyhli ani nam. Kratko po paradnej burke (12:20)...
Obrázok
Obrázok

..sme nestracali naladu a absenciu elektriny vyuzili pre usporiadanie sutaze o hlavnu cenu sponzorovanu Kikkom:

Obrázok

Sutaz spocivala v spravnom odhadnuti obnovenia elektrickeho prudu.

Obrázok

Po niekolkych hodinach, zmrznutych rukach a prstoch na nohach kedy uz snad nikto nedufal a kazdy bol pripraveny balit sa, sa "stastnym" vyhercom stal Scarinko:

Obrázok
Obrázok

Myslim, ze sikovna rozsiritelna karta s extra modulmi navyse bola vdacnym darcekom.. :red:
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
thimy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 772
Dátum registrácie: So 17. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA / ZM / Brno [27]

Príspevok od používateľa thimy »

Hodne v pohode stretnutie. Na fotkach, nie je vidiet Tomanovu velkoplosnu projekciu, to bola tiez potesujuca sucast LANky :)
Inak bolo by fajn keby ste niekam uploadly fotky, ti co ste fotili.

Ja mam, len par machlanic z mobilu :roll:

http://picasaweb.google.sk/thimy22/LANka2922308
CPU: Intel i5 3570K + ZALMAN FX70, MB: ASUS P8Z77-V LE PLUS, RAM: 16GB (2x4GB + 2x4GB) DDR3 1600Mhz, VGA: MSI GTX770 2GB + Gigabyte GTX660 OC 2GB (GV-N660OC-2GD), SSD: Samsung 840 PRO 256GB + 128GB Crucial C400 , HDD: 2x 2TB WD20EARX, DVD-RW: ASUS DRW-24B1LT, CASE: CHIEFTEC WH-02B-B-OP, PSU: Enermax MODU87+ 500W, MONITOR: LCD HP LP2275w + 2x LG Flatron L2000CP, SOUND: Logitech Z-5500, KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard, MOUSE: Roccat KONE; (Odkaz)
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

ano stal som sa vyhercom krasnej krabice plnej haraburdia a senzacnej ramky teda dvoch ramiek

povodna bola totiz sdrama ale lok2 z nej senzacne urobil dve NB ramky :D

zabdli ste vymenovat co secko bolo v tej krabici

20GB hdd seagate - neviem ci ide zatial som neskusil
zlomena sdrama kde jedna polovica bola pripaskovana skutocne ku grafickej karte lepiacou priesvitnou paskou

graficka karta do PCI a to S3 virage
s-video - YUV kabel
reduckia cinch video - s-video
cinch video pprepojovaci kabel cca 1,5m
instalacne CD ati
manual ku karte 1650pro ultimate
a jedina uzitocna vec mala nalepka sapphire

dodam aj foto za chvilu

inac pozdravujem Kika a ze ked ma zasa prijde pozriet dam mu miesto tlaciarne skatulu v ktorej bude kopu vyradenych starych suciastok (dosky, zdroje disky atd) :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa quicky »

konecne doma po horucom kupeli ,som opat na pc:)
k lanke asi tolko,ze bolo super ,viac menej niet co vytknut a vsetci,ktori vahali mozu lutovat:)
najviac moc moc by som sa chcel podakovat thimy-mu nakolko v strese z balenia som si zabudol svoju podlozku na misiaka,cize na hrbolatom stole by som si moc nezahral:) ochotne mi pozical svoju,FAKT DIK:)
PS. bolo super:)) FLATOUT2 ownz:))) autobusy ftw:)
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

Pekna akcia pani, treba vzdat holt organizatorom Janovi a Martanovi (bez nadaviek :D) :bravo:

Super boli hry (CSko najviac, Flatout, CoD 4, AoE 2), super bol Tomanov projektor a serialy / filmy, super bolo aj Andyho zoznamovanie z Vistou :P

Dufam ze si to niekedy v buducnosti zopakujeme ...
Používateľov profilový obrázok
Martan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Petržalka

Príspevok od používateľa Martan »

Minula bola velmi super, tato bola len super.
Hl. dovod chybali kocky a gulasik a skutocnost ktoru sme nemohli ovplyvnit(vid nizsie/ el. prud).

Piatok a rozbeh party bol pomalsi/narocnejsi na dohodnuti sa na tom co sa bude hrat a postupnym prichodom ludi.
Nocne a Ranne hodiny z Pia na SO prevazne hralo CS, Supreme Commander a AoE2.
Hlavnym programom po narocnejsom rozchodeni sa stalo brutalne crash derby vo FlatOut2.(moja kopirovacia sluzba, Diablov a L0kov USB disk thx!)
Nakoniec si vacsina zalubila aj moj oblubeny aj zatratovany CoD4.
Sobota sa niesla v duchu ciernej hodinky(teda siestych) sposobonou vypadkom el. prudu na zahori... :(
Od 12.oo - 18.oo sme boli zhrceny okolo jedineho NTB ktoreho baterka sa nebezpecne s pozeranim South Parku minala...
Pozitivom bolo ze nas zabava neopustila a aspon sme trocha vychladli od PCs avsak aj teplota zavratne klesala :P

Janko sa nam vynasiel a pripravil pre nas tipovaciu sutaz s nadhernou a hlavne prekvapivou vyhrou :D :D Thx!

Sobotno/Nedelnajsi program opat CS, CoD4 a FlatOut2...
Ranajsie pozeranie filmu kde som skorolo zaspal na stolicke

Urcite si myslim ze vsetci sa tak super bavili ako aj ja.

!Seeya on next one!

Este aby sm nezabudol dakujem vsetkym zucastnenym...
Hlavne l0kovi, Andymu, Diablovi, Tomanovi a Dragonovi...
Spoiler: ukázať
MB: Asus Prime Z370-A | CPU: i5-8600K | RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4-3000MHz CL15 white
GPU: EVGA GTX 1080 FTW 2 Gaming iCX | SSD: Samsung 960 EVO 1TB + ADATA XPG SX8200 Pro 1TB
PSU: Corsair HX850i | CASE: Fractal Define C TG | EK & Bitspower & Alphacool & Noctua custom loop
LG 29" 29UB67 21:9 UltraWide IPS 2560x1080 || NAS QNAP TS-431+ 8TB RAID1
AOC 35" AG352UCG6 21:9 UltraWide VA 3440x1440@120Hz G-SYNC
LG 34" 34GK950F 21:9 UltraWide IPS 3440x1440@144Hz FreeSync2
Accessories: SS Ikari Laser^Everglide Titan Monster > Mionix NAOS 7000 ^ Mionix SARGAS 450 SK
MS SideWinder X6 || MS MCE Keyboard & Remote || MS XONE Wireless gamepad
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa quicky »

martan uz ta nemam rad:) ani mi nepodakujes?:D za psychicku podporu pri derby:))))
Používateľov profilový obrázok
bluedragon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 184
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa bluedragon »

Ja sa tiez podakujem vsetkym zucastnenym a hlavne organizatorom za super vikend aj ked sme mali spominane problemy s elektrinou. Aspon sme trosku pokecali a niektori dospali noc.
Zasa budme radi ze vsetko padalo mimo nasich aut.

Zabava super tesim sa na dalsiu akciu.

EDIT: 2 L0k2 zabudol som si tam slapky, dufam ze si to nejak moc neriesil a proste ich vyhodil. (stali 50.- u cinana)

Home: ASUS P5K, C2D 4500@3,003 (AC), 2x1GB Corsair, ASUS HD3850 256MB 770/2000 (AC S1), Samsung 250GB, ASUS DRW-1814BL, BlueStorm 400W, TT Soprano, Logitech MX 3200, LCD Fujitsu Siemens X19, Sennheiser HD202
Mobile: IBM/Lenovo ThinkPad T61

Gugluj
Používateľov profilový obrázok
thimy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 772
Dátum registrácie: So 17. Sep, 2005, 20:00
Bydlisko: BA / ZM / Brno [27]

Príspevok od používateľa thimy »

Tak, tak. Organizacia LANky bola vyborna, prakticky ziaden problem nebol, takze super. Elektrika sa nerata :D Inak, ked som balil tak som si vsimol co zanechavala ta moja paska na zemi. Dufam, ze to nebol az taky problem, netusim som, ze tam po tom ostane taky sajrajt :(
Dufam, ze sa v podobnom zlozeni uvidime na dalsej LANke :wink:
CPU: Intel i5 3570K + ZALMAN FX70, MB: ASUS P8Z77-V LE PLUS, RAM: 16GB (2x4GB + 2x4GB) DDR3 1600Mhz, VGA: MSI GTX770 2GB + Gigabyte GTX660 OC 2GB (GV-N660OC-2GD), SSD: Samsung 840 PRO 256GB + 128GB Crucial C400 , HDD: 2x 2TB WD20EARX, DVD-RW: ASUS DRW-24B1LT, CASE: CHIEFTEC WH-02B-B-OP, PSU: Enermax MODU87+ 500W, MONITOR: LCD HP LP2275w + 2x LG Flatron L2000CP, SOUND: Logitech Z-5500, KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard, MOUSE: Roccat KONE; (Odkaz)
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

No snad sa na LANku dostanem niekedy aj ja... zbalim book do ruksaku a ide sa ;)

Len ked stale je to v terminoch ktore su pre mna absolutne nevyhovujuce :)
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

bluedragon napísal:EDIT: 2 L0k2 zabudol som si tam slapky, dufam ze si to nejak moc neriesil a proste ich vyhodil. (stali 50.- u cinana)
Rozmyslal som ci ich vezmem a nabuduce vratim.., ale ked som videl toho pana (odovzdaval som mu objekt) ako sa tam snazi s mladym vnukom upratat to co sme my nestihli, tak som mu ich daroval. Myslim ze radost aku z nich mal, kedze mu sedeli ako uliate niekolkonasobne prevysila 50,-. Mozes si na svoje konto pripisat jeden velky dobry skutok.
:wink:

K lanke je uz tazke nieco dodat, kedze ste ma tu vsetci predbehli. Tak trosku som predpokladal ze bude mat kazdy viac miesta, avsak od minulej lanky ubudli stoly, co ma velmi mrzi. Ked tak velmi rad by som podakoval vsetkym za slusne spravanie a vzorovy poriadok.
sentimentálna spomienka - valid cpu
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

nabuduce idemaj kebi co ..... ukazat masinu , podrtit , pokecat s ludmi na rovnakej vlnovej dlzke :wink:

Som rad zes avam to vydarilo teda
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3313
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Vsetko bolo super. Len to pocasie akosi neprialo. Keby bolo teplo tak nieco ugrilujeme, takto sa nedalo vonku ani fajcit nie to este nieco robit.
Organizacne to bolo zvladnute na 1* (Lok2 :bravo: :bravo: ). Zasuvky boli vhodne rozmiestnene takze neboli problemy s poistkami. Vypadok sme zial ovplyvnit nijako nemohli, takze sme 6h len pozerali na seba. Ale tak dalo sa to zniest.

K hram: na moje prekvapenie ma zaujalo CoD4, dvojka ma absolutne nebavila, ale toto bolo uz o inom. A Flatout2 to je nieco uzasne zabavne, najma, keD do seba idu burat 8 school bus. :lol:
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie

Návrat na "Debata o všetkom"