MS Hokej 2011

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa zachary »

my sme už doma ..
hokej bude ďalším športom, ktorý týmto rokom prestávam sledovať..

chlapci, ďakujeme za medajle spred 10 rokov, ale celé tohtoročné vystúpenie stálo za smradľavé h*vno

adrenalín? napätie? dík, neprosím pozerať zápasy ako cez kopirák, ktoré aj tak skončia našou prehrou - a vyhovárať sa nie je na čo, jedine na svoju neschopnosť/. hviezdy vyhasli a už nevedia vymyslieť ani jednu peknú jednoduchú útočnú akciu, len piruety v rohoch ihriska
v rámci tradície by sme ešte mohli prehrať s Dánmi, už nefandím, nie je komu/čomu
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Som zvedavy ci bude posledny zapas chytat Vlasak alebo Hamerlik.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6653
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa M1ch4l »

chlapi, klud, s Danmi vyhrame :rofl:
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Endy »

CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7976
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa CageJ »

zachary napísal:my sme už doma ..
hokej bude ďalším športom, ktorý týmto rokom prestávam sledovať..

chlapci, ďakujeme za medajle spred 10 rokov, ale celé tohtoročné vystúpenie stálo za smradľavé h*vno

adrenalín? napätie? dík, neprosím pozerať zápasy ako cez kopirák, ktoré aj tak skončia našou prehrou - a vyhovárať sa nie je na čo, jedine na svoju neschopnosť/. hviezdy vyhasli a už nevedia vymyslieť ani jednu peknú jednoduchú útočnú akciu, len piruety v rohoch ihriska
v rámci tradície by sme ešte mohli prehrať s Dánmi, už nefandím, nie je komu/čomu
Takyto typ fanusikov nemusim... Prilisne ocakavanie sklamu najviac... Pozri sa na Francuzov su radi za kazdy zapas co nastupia hoci aj prehraju aj o 5 golov. Narodna hrdost nie je o tom, ci vyhravame ale o tom, ze ci ich nepodrazime ked nevyhraju, ale fandime stale.. Fuh osrat Slovenskych fanusikov ako ty....
A poviem to rovno, mmt aj nas futbal smeruje znova k uplnemu padu...
Používateľov profilový obrázok
zachary
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3254
Dátum registrácie: Pi 23. Mar, 2007, 08:00
Bydlisko: Martin

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa zachary »

národná hrdosť? som zvedavý, koľkí z tých našich reprezentantov by ešte vedeli slová našej /štátnej/ hymny
prílišné očakávania mali možno hráči a médiá, ja nie :bye:
nikdy som nebol extra fanúšik, preto ma to už moc neškrie.. fandím športovcom, o ktorých som presvedčený, že pri športovom výkone zo seba vydajú naozaj všetko - o výkone našich to povedať nemôžem, veď napokon si to priznali aj sami

http://samuelmarec.blog.sme.sk/c/264504 ... hokej.html
PC:
Spoiler: ukázať
CPU: i5-7600K + Noctua NH-U12F | MB: Gigabyte GA-Z270X-Gaming K5 | RAM: 2x8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX | GK: Gainward GeForce GTX1060 6GB | SSD: Crucial MX100 256GB | HDD: Seagate Barracuda LP 2TB @ Scythe Quiet Drive | DVD-RW: Samsung SH-S223F | audio: on board + HyperX Cloud + Kurzweil KS-40A | PSU: Corsair RM 750i | fans: 3x Noctua, Enermax | case Corsair 330R carbide series| LCD Dell S2721DGFA | Rapoo E9270p + Logitech G500
LIVESTRONG
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12346
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa HellAngel »

ja stale tvrdim ze naco berieme tych istych hracov do repre. Je to zbytocne, treba brat mladych a nech sa ucia hrat. Tieto megahviezdy nevedia co je to uz reprezentovat, hraju len pre prachy (ako cest par hracom co sa sli skutocne potrhat). radsej nasadim mlady vyber a nebudem od nich ocakavat nic velke a za kazdy uspech by som im bol vdacny, ako sm natrieskat hviezdny team a hrat na urovni rozvojoveho statu. Ked sa zmenia hraci v repre tka zacnem znovu sledovat hokej, ale na toto sa divat nebudem.

cage: ano tiez som typ fanusika ktory nieco ocakava od hracov co hraju cely zivot a maju skusenosti na rozdavanie. V NHL su to uznavany hrai, maju kopec oceneni a ked pridu sem a maju reprezentovat tak mi to pripomina zakladnu skolu. A ze nie su zohraty? ty hraci hravaju spolu x rokov, ty by mali strielat na slepo
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
Endy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1279
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 10:42
Bydlisko: Turcianske Teplice/ Martin

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Endy »

pochybujem ze za repre hraju pre prachy, to je kravina... reprezentovat chcu, inak by na sampionat ani neprisli
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa GABO »

S tým osieraním sa tu láskavo ukľudnite...lebo rozdám ovocie..myslím teba CageJ.

Porovnávať Francúzov s nami je mierne povedané nemiestne :). Hlavne po tom aký bol káder a čo sa s ním dalo robiť. Jednoducho XX chýb nášho trénera, zaslepenosť trénera (a asi aj fanúšikov, ktorým uniká realita a triezvy pohľad) a výsledok taký aký je. Naši žiaľ zlyhávali vo všetkom, kondične, v obrane, často aj v bránke (nič v zlom ale Halák mal otrasne kolísavý výkon a góly lacné, že až...aj v zápase s Fínskom kde pri prvom góle sa počas hodenia puku ešte len presúval z pravej strany brány k ľavej a vôbec nebol pripravený a koncentrovaný...rovnaké poťa góly dostal aj v iných stretnutiach...ok pravda je, že vychytal čisto gólové šance...každopádne proste podľa mňa vo svojej koži Halák nebol). Ďalej otrasne málo striel snáď len v zápase s Nemeckom v poslednej tretine sme sa prebudili, prestali krasokorčuľovať a strieľať. Však aj zápas s Fínmi bol o tom istom .. presadiť sa 1 na 1 z našej strany nehrozilo, ak boli šance príliš dlho sa hrali s pukom, vytlačili sa do rohov a tam Game Over nezískali puk skoro nikdy. Hanlon a jeho vystúpenia pre média tj. aj pre základňu fanúšikov a pod. otrasné ako keby bol slepý čo s nami robili napr. Česi ako sa oni bez problémov, rovnako ako iné tými dostali do našej útočnej tretiny, kým mi horko ťažko ...no dalo by sa písať.

Však dobre prehrali sme skoro všetko ok, lenže povedzme si to reálne aj do očí...komentátori slepí, Hanlon slepí s ružovými okuliarmi.

Ak to proste nejde skúsme radšej pre budúcnosť riešiť káder, ktorý bude omladený a s mladými talentami, zobrať aj niečo z extraligy...

Asi chcem veľa ako fanúšik, keď proste chcem aby sa SK hokeju darilo, aby bol niekde kde patrí resp. patril....na to je potrebný veľmi aj kritický postoj, bez ružových okuliarov....
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa FEAR »

snad neni viac co dodat ... suhlas ..
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3691
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5201
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Fullesh »

Ak osa taketo nieco vnima v amerike http://www.youtube.com/watch?v=AZSi3HW3 ... ature=fvwp :facepalm:
Ale to som uz mimo temu.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa FEAR »

ako taky hrac ako Artyukhin si myskim tu na takom dejisku nema co hladat .. ak ma vela energie a musi ju ventilovat nech ide za boxera alebo K1 ci vrestling .. ale toto je ozaj za hranicami .. :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa Blackhawk »

Na toho asi iba Charu poslat.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Re: MS Hokej 2011

Príspevok od používateľa FEAR »

Mám rád Čechov a som rád, že sa im darí :) a fandím im ! Nehnevajte sa na mňa bratia Česi ale aj keby tam bolo Lotyšsko alebo Kanada atd... tak si myslím, že Arťuchin by tak hral a veľmi sa mi lúbi hra do tela :)..dobre to tam čistil :)
prispevok z youtube .. doticnemu by som tiez dal jednu cez hubu a spytal sa ho este raz ... jemu pride normalne napadnut niekoho zozadu kto nama ani puk len preto ze mu povedal "zrejme nech sa skludni ",, :rolleyes: 22sekunda .. zebrak ..

Návrat na "Debata o všetkom"