Assassin's Creed III

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa Laro22 »

MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
Shatterhand
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3076
Dátum registrácie: Št 26. Mar, 2009, 16:45
Bydlisko: Bratislava

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa Shatterhand »

Prešiel som to už dakedy v decembri. Ako ten príbeh bol fajn, ale na konci som pochopil, že je úplne na :shit:
Takže ja som z toho sklamaný nakoniec, aj keď bol to môj prvý assasin.
"Mind always fails first". "The darkest places in hell are reserved for those who maintain their neutrality in times of moral crises." "Tvrdiť, že vám nezáleží na práve na súkromie, lebo nemáte čo skrývať...je to isté...ako keď poviete, že vám nezáleží na slobode prejavu, lebo nemáte čo povedať."
Spoiler: ukázať
#1 PC: CPU Intel Core i7 920 rev. D0@2.93GHz MB ASUS P6T Deluxe V2 GPU Sapphire Radeon HD5850 Toxic RAM 3x4GB kit 1333Mhz HDD Seagate Barracuda 7200.12 1TB PSU Enermax Liberty ELT 500W 80+ CASE Thermaltake Swing
#2 PC: CPU Intel Xeon L5639@2.4GHz MB MSI Eclipse SLI GPU AMD Radeon HD7970 GHz Ed. W3X RAM 3x4GB Kingston KHX 1600MHz CL9 @1333Mhz HDD#1 Crucial MX100 250GB @SATAII PSU Enermax Revolution 950W 80+ Silver CASE Enermax iVektor black Chladenie CM Seidon 120V-FAN Enermax Magma @CPU; 3x Noctua NF S12B FLX - 3x top push
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa hulo92 »

na steame mi stahovalo skoro gigovy update, vie niekto nieco co to bolo? asi nejake fixy najskor...
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa hulo92 »

19teho nam vychadz tyranny of washington dlc, som zvedavy a tesim sa
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa Lithil »

http://www.worldofcdkeys.com/en/ac3-standard/

... predchvíľou som odtiaľ kupoval Revelations...bezproblémvá kúpa cez paypal, key som mal do pol hodinky.
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa _Mato_ »

When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa Ondro1 »

S touto hrou ma najprv nasrdili, potom sklamali. Nasrdený som bol hneď, ako som ju zapol a zistil, že tie ku... pomenili VŠETKY ovládacie prvky(resp. WASD ešte stále znamená dopredu, doľava, dozadu a doprava, NAŠŤASTIE, ale divím sa, prečo aj to nezmenili). Ale to je tak všetko, čo pomenili. Všetky bugy zostali, nič tam nevylepšili, dokonca pridali sprostosti, ktoré hru len spomaľujú. Napr. kôň-každý balvan, nerovnosť, spadnutý konár je pre koňa problém, je stále sprostý a nechá si naraziť gebuľu do stromu a trysk obmedzili na 100m(akože vážne? Reálne kone dokážu tryskať desiatky kilometrov a oni to obmedzia na 100m?). Zobrali mi padáky, zobrali mi lietací stroj, zobrali mi bombičky, zobrali mi hidden gun, zorali mi uzamknutie na osobu, zobrali mi double kill(iba pomocou air assassination), zobrali mi nenápadné zabitie(v predchádzajúcich sa stačilo priblížiť a nenápadne zabiť a nikto si toho nevšimol pokiaľ zabitý nepadol na zem, teraz hneď ľudia začnú pobehovať a hneď sú pri mne stráže), zobrali mi balíky sena pod viewpoints a niektoré viewpoints, zobrali mi lieky a lekárov a zobrali mi odmeny za misie(zohnať pár libroeuroviek-nehorázne sa ten znak libry v hre podobá na euroznak- je extrémne náročné) a zobrali mi hádzacie nožíky. Zobrali mi aj kušu, no dali mi luk, s ktorým niekoho zabiť je neskutočne ťažké, väčšina stráží sú nejakí nadľudia a šíp do hlavy ich nezabije, plus s ním zamieriť a vystreliť trvá roky, dali mi pušky a pištole, no ich nabíjanie trvá roky a v boji sú úplne nepoužiteľné a dali mi nejaký oštep či čo to je, ktorý je prakticky nepoužiteľný. Míny sú taktiež nepoužiteľné a z otrávených šípok spravili otrávené hádzacie nože, pričom sa nedajú použiť. Stráže nemajú healthbary a môžem do nich bodať aj pol hodiny, pokiaľ útok na sekundu preruším, zdá sa, že majú zdravie znova na maxime. Asasínski rekrúti sú odteraz idioti ktorí nedokážu zastreliť stráže bez toho, aby boli dva metre pred nimi(aj to nie je isté, že ich zastrelia), nevedia sa biť, nevedia air assassination a de facto to nie sú assassíni, pretože som ich neregrutoval, ale pomohol im a oni mi za to "na oplátku pomáhajú"-WTF?! Nemám ich kde nájsť, nemám ústredie, nemám dom(resp. mám panstvo, ale nič-moc oproti minulu), nemám možnosť navšíviť krajčíra, všetko narvali do jedného obchodu, ktorý je jeden v meste a ani mi to vybranú farebnú kombináciu neukáže, len bedňu. Všetky zbrane sú na jedno kopyto, nie je medzi nimi žiaden rozdiel, nemám možnosť použiť kyj(tie tri drevené palice, čo sa dajú kúpiť nie je kyj), nemám možnosť použť krompáč/hrable a ostatné veci, čo nájdem na zemi ako zbraň. Dali možnosť loziť po stromoch, no retardovane a nedorobene, pridali zvieratá, no nereálne(neviem, kde videli rysa a vlka, ktorý napadá človeka, rys a vlk, ktorý je sám sa bojí všetkého väčšieho než on sám a vlk útočí len vo svorke) a v podstate ich nemám prečo loviť. Pridali korzárske misie na lodi, no krátke a repetitívne a nemôžem ani vliezť do podpalubia vlastnej lode. Príbeh je fraška, Connor je sprostý sebecký idiot a templári v tejto hre vyznievajú ako tí dobrí a Connor ako debil, ktorý priviedol skazu na vlastný ľud len preto, pretože templári sú zlí a musia zomrieť. Tak isto aj ostatné postavy, templárky Grand Master nevie, čo jeho pravá ruka robí a nechce si to pripustiť, ale nie, že by to Connor využil, ale on bezhlavo vraždí a vraždí. Assassínsky rád de facto neexistuje, je to len Connor proti všem. A zvuk je najväčší vtip, síce skladby sú super, ale zdá sa, že nahrali dve a používajú ich znova a znova a Connora daboval asi nejaký robot, pretože ten chlap nevie vôbec meniť tón hlasu.
Najväčšia prča - revolučný vojak zabije červenokabátnika(alebo opačne, no to sa mi ešte nestalo), zohne sa a začne vykrikovať "WHO KILLED HIM?!", uvidí ma a začne ma napádať... :hysterical:
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
Kknightley
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1148
Dátum registrácie: Ut 04. Dec, 2012, 18:01
Bydlisko: BA

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa Kknightley »

Kriste, Ondro. Ako tak čítam teba vie obyčajná hra tak vytočiť že musíš mať žlčové kamene. Nedá sa spraviť tak dokonalá hra, aby sa v nej dalo robiť všetko. Resp., dala by sa, ale vývoj by bol zdĺhavy a marketingové odddelenie a investori by im odtrhli hlavy, dátum vydania by sa len predlžoval a predlžoval lebo ešte sme zabudli do hry dať hrable...

Ber to z nadhľadom, je vidno že sa autori zamerali na krásu prostredia a vyčačkané textúry. Mesto ako také pôsobí na pohľad pekne, ludia chodia, prechádzajúca sa, hmla, vietor, lístie, zvieratá ... to sú tie majoritné prvky ktoré pre nich mali hodnotu. Hrať sa s detailami to by bolo fakt na pol roka vývoja ešte a furt by bolo niečo čo by domrvili.... za to dám ruku do ohňa.

Ale v podstate s tebou vo väčej miere súhlasím, dosť vecí, dobrých vecí, z hry odstránili. Ale naopak by som vyzdvihol tie morské bitky :) čas od času je to prča vypadnúť z bostonu/NY na šíre more a potopiť pár drevenných nôh :)
Používateľov profilový obrázok
Ondro1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1409
Dátum registrácie: So 29. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Praha

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa Ondro1 »

Kde si z môjho príspevku vyčítal, že ma to vytočilo na žlčové kamene? :laugh: Jediné, čo ma naštvalo bola zmena ovládania, pretože rvé dve hodiny som zabil len zvykaním si na nové ovládanie nekonečným opakovaním niektorých misií. Ak ti pripadá z mojej formy písania, že som konštantne vytočený, tak to nie je pravda a budeš si na to musieť zvyknúť ;)

Tie morské bitky boli fajn, taktiež sa mi páčili niektoré tie sidequesty typu homestead, frontiersmen, super že pridali objavovanie podzemia... To prostredie tiež bolo úžasné, ale celkovo ma to sklamalo, pretože v podstate chyby z minulých hier neopravili, akurát pobrali dobré veci. :-(
We'll bang, ok?
Používateľov profilový obrázok
Klaboor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Po 26. Máj, 2008, 13:10
Bydlisko: Michaľany

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa Klaboor »

Suhlasim s Ondrom a este pridam par perliciek. Neda sa odstranit hladanost na Hranici, ale hlavne ze som uz prepadol "500" konvojov. Behat s tromi hviezdickami je o hubu. Clovek vyleti z krikov, trafi na cerveneho samotara a o chvilu je pri mne cela rota nevedno odkial. Mam zalubu najprv urobit vsetky bocne misie a potom pokracovat v hlavnom pribehu aby som to len nepreletel no cuduj sa svete uz viem ze pojdem do NY pretoze klub bitkarov ma tam posiela lenze v hlavnom pribehu zatial siroko daleko ziadne zmienka o tom a kopec inych blbosti trapnosti a neviem coho. Este aj Far Cry 3 co je kopia assassina je lepsi nez toto. Myslel som ze ako ostrielany assassin sadnem za volant a pokracujem lenze oni dali volant na pravu stranu idioti :facepalm: Dohram to uz len z recesie a kvoli pribehu no otvorene sa priznam...som rad ze som si to nekupil.
MB: Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5, CPU: AMD Ryzen 7 3800XT@4,2GHz, RAM: 2x32GB G.SKILL RipJaws V 3200MHz, VGA: Gigabyte Aorus GeForce 1080 Ti 11GB, SSD1: Samsung 960 PRO 512GB, SSD2: Samsung 870 QVO 1TB, PSU: EVGA Supernova G2 750W, Sound card: Steinberg UR12, CPU Cooler: Noctua NH-D15 SE-AM4, Case: Streacom BC1, Keyboard: Cooler Master MK750 Brown, Mouse: Razer Deathadder V2, Headphones: B&O Beoplay H95, Mic: Rode NT1-A, Camera: GoPro 4 Silver
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa hulo92 »

kto tu ma origo a chcel by zadara kluciky k dlcs Battle Hardened DLC Pack a Hidden Secrets DLC Pack??? kto napise prvy su jeho :)
Používateľov profilový obrázok
k0rben
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 23. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa k0rben »

jajajajaja yahooo
Spoiler: ukázať
Online :
|Intel i5-750@Gelid Tranquillo|G.SKILL Ripjaws 1600Mhz CL9 2x4Gb + Kingston HyperX DDR3 1600Mhz CL9 XMP 2x2Gb|Asus P7P55D|Sapphire HD5770 1Gb GDDR5 Vapor-X@900/1400+Custom Accelero S1r2|Samsung HD502HJ+Scythe Himuro|Corsair TX650|Antec 300@3xGelid Silent 12+TB SIlence 140mm+Scythe KazeMaster|Syncmaster T220|Logitech MX518 + Steel Series QCK|KME 2201 Black|Logitech S220 2.1 + KOSS SB49|

Offline :
|Intel Celeron D331 - 2.6GHz @ 2.9GHz + Akasa AK-965|WD800JD 80 GB + Scythe Himuro|Sapphire Radeon X800GTO|MSI 915PL Neo|PQI DDR 1GB 440Mhz|EC 350W|EC 5470-P4|

Offline :
|Intel Pentium III - 1.0GHz @ 1.2GHz (box)|WD200EB 20 GB + ghetto silencer|Inno3D GeForce2 MX400 64MB|Gigabyte GA-6OX|Hyundai SDRAM 256MB 133@160Mhz|250W Noname|Eurocase MD 604|iiyama ProLite E431S|>Image<
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa hulo92 »

poslane korbenovi :)
Používateľov profilový obrázok
Laro22
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2874
Dátum registrácie: St 05. Jan, 2011, 18:34
Bydlisko: Brezno

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa Laro22 »

Inak čo to má byť to Assassin's Creed IV Black Flag ? Nemalo to byť len DLC a teraz to označujú ako štvrté pokračovanie už je to aj ohlásené...
MB:ASROCK Z68 Pro3-M CPU:i5-2500K + Gelid Tranquillo+UCTB12 RAM:KINGSTON 4x2GB DDR3 1333MHz HDD:WESTERN DIGITAL Caviar Green 500GB 32MB cache SSD:CRUCIAL M4 128GB GPU:MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G Sound:Sound blaster tactic3d sigma PSU:Seasonic X-660 Case:SILVERSTONE SST-PS05B Precision + 7xEnermax T.B.Silence, UCTB12 Monitor:LG IPS235V-BN
Používateľov profilový obrázok
hulo92
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4782
Dátum registrácie: Pi 06. Feb, 2009, 19:50
Bydlisko: Sereď

Re: Assassin's Creed III

Príspevok od používateľa hulo92 »

to je normalne pokracovanie, mozes vytvorit temu :)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"