MS V HOKEJI 2013

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa HellAngel »

mna tie komenty hracov osobne dost zarazili. Som velmi rad ze postupujeme a ze sme ameriku takto vyprasili, ale hlasky nasich hokejistov na stranu fanusikov nechapem. TO ze hrali zatial velke ,,houby,, az na 3 zapasy, to priznali aj sami. Keby podobnu hru predviedli v NHL tak by sa na lad dostali akruat tak ako podavaci vody. Ako som pisal vyzsie, cakal som ze povedia nieco ako Dufame ze sme teraz vsetkych fanusikov presvedcili, ze vieme hrat hokej a chceme sa v tomto MS dostat co najdalej :facepalm:
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8170
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa ericc64 »

A co vlastne povedali ? lebo ja som to prepasol :) je niekde nejake video ?

Inak FIN-LAT , dobre napinavy koniec :cool: takze hrame vo stvrtok s Finskom , budu plne tribuny , dufam ze to bude skvely zapas a nenatrieskaju nas :D
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
kumen
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Št 24. Feb, 2011, 21:54
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa kumen »

Físnko - Lotyško - krásny, bojovný, rýchly hokej, poslednú tretinu som fandil Lotyšom bojovali akoby o postup. Ak bude mať Físnko toľko šťastia s nami ako s nimi tak sme skončili. Vadiť mi to nebude len nech má náš výkon gule. :rep:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

cesko norsko 7:0 Obrázok

paci sa mi ze hrame o pol siestej napozajtra..dnes vela ludi nevidelo skvely hokej pre pracu
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa STENLY »

pol šiestej? mám info, že o 12:00 :?
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Používateľov profilový obrázok
Sangala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1476
Dátum registrácie: So 21. Feb, 2009, 15:25
Bydlisko: Žilina

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa Sangala »

o pol 6 ... hadam nebudu hrat domaci pred prazdnymi tribunami ...
Moleva
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Po 01. Apr, 2013, 18:33

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa Moleva »

Dneska sme hrali ozaj bravurne , čakal som však do poslednej chvíle ako Fínsko zdola Lotyšsko , tiez krásny zápas a hlavne nam to vybojovalo aj cas o 17:30 čo je krásny cas :)
Vďaka tomu ze hráme s finskom , tak Fínsko ako usporiadateľ majstrovstiev sveta si môže zvoliť cas či 12:00 alebo 17:30 a však o 12:00 drvivá väčšina by bola robote a Fíni chcu naplniť štadión preto si dali 17:30 :)
Spoiler: ukázať
CPU i5-3570K @4,8GHz + Cooler master 120M, MB Asus P8Z77-V le plus ,RAM 2x4GB corsair blue vengeance 1600MHz , Gpu: sapphire hd 7990 , HDD WD 1,5 tb Black, Zalman ZM1000-HP-1000w ,Tv LG lw4500 3d , case THERMALTAKE VN300M1W2N Chaser MK-1
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7123
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa gammaray »

Ja tu zas vidim 18:30 http://sport.aktuality.sk/vysledky/hoke ... 3/program/ tak kedy teda ?
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa STENLY »

presne tam bolo pred asi hodinou-dvoma 12:00 :OO=
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5777
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa felipe25 »

HellAngel napísal:mna tie komenty hracov osobne dost zarazili. Som velmi rad ze postupujeme a ze sme ameriku takto vyprasili, ale hlasky nasich hokejistov na stranu fanusikov nechapem. TO ze hrali zatial velke ,,houby,, az na 3 zapasy, to priznali aj sami. Keby podobnu hru predviedli v NHL tak by sa na lad dostali akruat tak ako podavaci vody. Ako som pisal vyzsie, cakal som ze povedia nieco ako Dufame ze sme teraz vsetkych fanusikov presvedcili, ze vieme hrat hokej a chceme sa v tomto MS dostat co najdalej :facepalm:

Stale dookola.. Myslis si, ze fanusikovia Kanady, Svedska takto hanili svojich po prehre so SUI? Detto, Rusi Rusov po prehre s FR?? Slovensky fanusik mi pride nenormalne nenazraty uspechmi. Ak sa dari, kazdy si bije do hrude aky je velky Slovak. Ak sa nedari, tak su to mantaci, motaju sa po lade, a nehraju na 100%:
Tak ako aj Satan - pan hrac povedal, neexistuje hrac, ktory by nehral na 100%. Neexistuje. Kazdy hra v ramci svojich moznosti. No SVK fanusik je nenazraty. Pozrite sa na fanusikov Danska, Rakuska, Francuzska, a x inych slabych timov. Pridu, fandia aj ked je prakticky iste ze nasu prehraju. Na nieco take SLovaci niesu nauceny, a aj na to, ze vysledky 12-0 11-0 sa uz v MS A nerodia, a aj slaby tim ma sancu zdolat majstrov sveta. Nechapem, co od nich chcete. Sak chodte hrat za repre Vy, ked si myslite ze to viete lepsie.
Satanove zhodnotenie, paradne.
Ludia co doma sedia a vobec sa do toho nerozumeju kritizuju.
:facepalm:

Mne celkovo Slovaci vo vsetkom pripadaju totalne mimo co sa fandenia tyka. Ak porovnam realne fandenie na Formule1, kde chodim do zahranicia na Velke Ceny - Belgicko, Nemecko, Taliansko, vidim obrovsky rozdiel uz len tam. U nas keby sa sla VCtak by jeden Slovak pomaly zabijal druheho, len zato, ze fandi inemu. Nieco v zahranici nevidane. Takisto tam dopraju aj superovi. U nas staci zajst na f1.sk a nikdy nekonciace vojny fanusikov, a zabrdacov, a staci prist na hokej.sk a tam uz obrovske posmechy celemu timu ked sa nedari. Neuveritelna s prepacenim mentalita velkej vacsiny "tiezfanusikov". :wallbash:

Ked im nefandite, alebo ich hanite, tak ked vyhraju nechodte na fora vypisovat B, ked sa par dni predtym pisali A. Hovori to nieco o Vasom fanusikovskom charaktere. Premna taky fanusik nieje ziadny fanusik. Radsej ziadny ako taky tiezfanusik.
V porovnani s takym Satanom ste dosiahli velke nic, aby ste mali nejake pravo ho kritizovat zato, ze on kritizuje fanusikov. Detto Kopecky. Preco nehrajete hokej v tychto super zaciatkovych Slovenskych podmienkach Vy a nerepezentujete??

Sport v zahranici smerom na Zapad /vynimku tvoria azda sfanatizovane futbalove fankluby/ fandi v dobrych aj zlych casoch. Bezohladu na vysledky. Ja byt tymi v repre, po precitani tych amaterskych prispevkov na hokej.sk a pod. pages po prehratych zapasoch od ludi co sa do hokeja absolutne nerozumeju by som opustil cele MS a odkazal fanusikom ze mozte si prist hrat Vy. Nastastie nasi hraci nieco znamenaju, aby nieco take urobili..
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 27" Samsung QHD, keyboard: Asus TUF Gaming, mouse: HP Pavilion mouse 200, Windows 11 Pro 64bit

NB: DELL + ASUS

iPhone 13 Pro Max
Huawei Mate 40 Pro
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nie kazdy zije sportom..nemozes chciet od ludi aby boli vsetci skalni
Moleva
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 85
Dátum registrácie: Po 01. Apr, 2013, 18:33

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa Moleva »

Ja fandím každému bez ohľadu nato kto hra , pozeral som zatial všetky zápasi v hartwal aréne a ešte aj vo Švédsku ale tie ma az tak nebavili hlavne aj z toho hľadiska ze kamera ktorá zachytáva čelí dej je veľmi približna k ľadovej ploche a striedacky hráčov zavádzajú vo výhľade.
Hartwal aréna to ma krásne vyriešene .
Ale koho baví hokej je mu jedno ako kto hra ja sa teším z gólu aj ked včera hralo Fínsko Lotyšsko alebo Rakúsko Rusko ked vyrovnali či uz vyhravali vtejto dobe hokej je veľmi vyrovnaný a kvalitny.
Spoiler: ukázať
CPU i5-3570K @4,8GHz + Cooler master 120M, MB Asus P8Z77-V le plus ,RAM 2x4GB corsair blue vengeance 1600MHz , Gpu: sapphire hd 7990 , HDD WD 1,5 tb Black, Zalman ZM1000-HP-1000w ,Tv LG lw4500 3d , case THERMALTAKE VN300M1W2N Chaser MK-1
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12343
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa HellAngel »

fellipe: hokej s lotysmi a rakuskom bol na 100% ?? dival si sa na rovnake zapasy ako ostatny ? Neviem preco mam chvalit niekoho, kto sa absolutne nesnazil. A este raz pisem, ze aj oni s trenerom sa vyjadrili ze to bola tragedia na korculiach a nie hokej.

a nepis tu u zahranicnych fanusikoch. Prehra Ruska s francuzskom bola ozaj nahoda, mozu povedat ze ten zapas aj vypustili. a fanusikovia najslabsich su radi ze vobec ich krajina hra na MS. Maju co oslavovat aj ked prehraju.

Mne nevadi prehra, to sa proste stava, je to sucast kazdej hry ale aj zivota. Ale hentie zapasy, to mohli rovno polozit hokejky nalad a povedat ze nerhaju.
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: MS V HOKEJI 2013

Príspevok od používateľa valistar »

gammaray napísal:Ja tu zas vidim 18:30 http://sport.aktuality.sk/vysledky/hoke ... 3/program/ tak kedy teda ?
o 17:30 sa hra.
tu je oficialny rozpis http://www.iihf.com/competition/352/schedule.html - finsko je +1h od nas.

Návrat na "Debata o všetkom"